Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wszytkiego najlepszego w Nowym Roku, żeby był lepszy niż ten mijający, a przynajmniej by gorszy nie był i spełnienia choć kilku marzeń :D

 

 

http://2.bp.blogspot.com/_T9Nh65MTx9o/R3qzjmWjldI/AAAAAAAAAWQ/DwjTVRXnLyA/s320/Wall+Street+New+Years.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i675.photobucket.com/albums/vv111/iwonaz4/th_nadzieja1.jpg

 

 

...chciałabym mieć więcej siły, więcej wiary, więcej miłości i więcej nadzieji, że świat można zmienić na lepsze, dobrem uleczyć zło, miłością ratować beznadzieję, rozpaczliwym pragnieniem odnaleźć małe istnienie by odpędzić samotność i strach, stać się niezłomnym wojownikiem by odnależć to co zagubione...

 

Z całego serca życzę tego Nam wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wszystkim za życzenia i też Wam życzę aby ten rok był jeszcze bogatszy w niezapomniane emocje także te budowlane :)

Iwuś, piękny cytat :o Pozwolę sobie skopiować go do dziennika, strasznie mi się spodobał (chyba dlatego, że tak wiele mi mówi... o mnie ;-) Z czego to fragment???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ł (chyba dlatego, że tak wiele mi mówi... o mnie ;-) Z czego to fragment???

 

Jak ja się wezmę za Ciebie ,to zobaczysz.....Gdzie takie dekadenckie myśli w takim wieku!!!!!!!!!!! Jest NOWY ROK A wraz z nim przychodzi NOWE i na pewno lepsze. Więc nie smućmy się ! Widze Iwonko ,ze aby mieć dobry humor i być szczęśliwą to musisz działać .Marazm Cie dobija .Jeszcze trochę ,wiosna jest Tuż ,tuż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Beatko, Ty wiesz najlepiej, że ja potrzebuje takiego bacika nad sobą, żeby się zmobilizować :roll: :lol: Darek jutro jedzie do Włoch, więc muszę szybko się dojść do siebie bo ponad tydzień będę zdana tylko na siebie :lol: i do tego te zmiany w pracy :-? jak ja nie lubię zmian (i pomyśleć, że sama tego chciałam) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Buziale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ł (chyba dlatego, że tak wiele mi mówi... o mnie ;-) Z czego to fragment???

 

Jak ja się wezmę za Ciebie ,to zobaczysz.....Gdzie takie dekadenckie myśli w takim wieku!!!!!!!!!!! Jest NOWY ROK A wraz z nim przychodzi NOWE i na pewno lepsze. Więc nie smućmy się ! Widze Iwonko ,ze aby mieć dobry humor i być szczęśliwą to musisz działać .Marazm Cie dobija .Jeszcze trochę ,wiosna jest Tuż ,tuż

 

O to to.... jeszcze nigdy w życiu taaaaaaaakiego mega niechcieja nie miałam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chrzanicie, dziewczyny!

Przecież mówiłam już, że niedługo wiosna i tej myśli należy się trzymać :D

Ja gdyby się dało, to już bym poszła na działkę coś podziałać :lol: Całe szczęście, że w starym roku zdążyliśmy zakopać jodełkę, to mam się czym zająć i doglądać, żeby było podlane :lol: Za chwilę się również wubieram z butelką wody :wink: Nawet zaczęłam myśleć nad wiosennymi pracami ogrodniczymi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chrzanicie, dziewczyny!

Przecież mówiłam już, że niedługo wiosna i tej myśli należy się trzymać :D

Ja gdyby się dało, to już bym poszła na działkę coś podziałać :lol: Całe szczęście, że w starym roku zdążyliśmy zakopać jodełkę, to mam się czym zająć i doglądać, żeby było podlane :lol: Za chwilę się również wubieram z butelką wody :wink: Nawet zaczęłam myśleć nad wiosennymi pracami ogrodniczymi :roll:

 

No właśnie... obiecałaś... a te niecałe 7 tygodni to najchętniej bym przespała :roll: . Już nawet krzyżyki mi się znudziły :( ...

Chyba pójdę do fryzjera :roll: , ale potem może być jeszcze gorzej :x

 

Ajjjjj.... nie słuchajcie mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...