Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

No właśnie... obiecałaś... a te niecałe 7 tygodni to najchętniej bym przespała :roll: . Już nawet krzyżyki mi się znudziły :( ...

Chyba pójdę do fryzjera :roll: , ale potem może być jeszcze gorzej :x

 

Ajjjjj.... nie słuchajcie mnie...

 

 

Jezusieńku ,jeszcze jedna :evil: :evil: Co Wy klub jakiś zawiązujecie? gdzie nie spojrzeć ,to nikomu nic się nie chce ,a u mnie jakoś odwrotnie .Po sylwestrze ,jakby mnie ktoś na sto koni wsadził i nieźle batem pogonił :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie... obiecałaś... a te niecałe 7 tygodni to najchętniej bym przespała :roll: . Już nawet krzyżyki mi się znudziły :( ...

Chyba pójdę do fryzjera :roll: , ale potem może być jeszcze gorzej :x

 

Ajjjjj.... nie słuchajcie mnie...

 

 

Jezusieńku ,jeszcze jedna :evil: :evil: Co Wy klub jakiś zawiązujecie? gdzie nie spojrzeć ,to nikomu nic się nie chce ,a u mnie jakoś odwrotnie .Po sylwestrze ,jakby mnie ktoś na sto koni wsadził i nieźle batem pogonił :lol: :lol: :lol:

Mam to samo, Beatko :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba w poniedziałek pójdę do fryzjera :roll: , nawet jak będę jeszcze bardziej zła to może chociaż się obudzę :wink: , bo tak mam, że jak zła to mi się robota w rękach pali :D

 

Iwonko... chyba właśnie po to wymyślili to forum :D , przecież nie tylko budową się żyje, a bab tutaj duuuuuuuuużo więcej niż chopów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie skończyłam pieczenie szarlotki i jakby się dało, to góry bym przeniosła :lol:

posyłam Wam część swojej energii ...

:wink:

Dardurdko, dobrze, że się rozesmiałaś - wróci Ci dobry nastrój, to może znalazłabyś mi jakiś pomysł na kuchnię? Jesteś specjalistką od wyszukiwania różnych ładnych kuchni, więc moze znajdziesz coś takiego, co mi trzeba - zmieniła się koncepcja kuchni (z konieczności, nie z wyboru, niestety :( ), nad czym ogromnie ubolewam i muszę na jednej ścianie dać licząc kolejno od lewej zlew, piec, zmywarkę :roll: Jest to spowodowane koniecznością związaną z instalacjami wod-kan i wentylacją do okapu :roll: Moje marzenie o kaflowym piecu poszło do nikąd :cry: , a tak mi pasowało na przeciwległej ścianie :( Całkowicie zmieni się również zabudowa tej przeciwległej ściany - będzie tam lodówka i jakiś nieduży fragment mebli. Dalej, w kierunku okien kredens dębowy, który mam obecnie w kuchni - miał pierwotnie stać na tej ścianie, gdzie teraz będzie zlew, piec, zmywarka. Pod oknami będzie stolik i krzesła - tu się nic nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromnie ubolewam i muszę na jednej ścianie dać licząc kolejno od lewej zlew, piec, zmywarkę :roll:

.

 

Cześć dziewczyny!!

 

Monia ,nie znam Twojego rozkładu kuchni,zamieść go .Ale jakbym miała Ci coś doradzić ,to ciąg roboczy zrobiłabym w takiej kolejności zlew ,zmywarka i piec.

Nie za bardzo - wizualnie bardziej pasi mi piec w środku :roll:

Kuchnia jest chyba taka jak u Ciebie, tylko bez okna po lewej stronie :wink:

Zaraz wrzucę zdjęcia u siebie, coby nie zasmiecać Dardurdki lub Twoich komentarzy :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale weź tez pod uwagę funkcjonalność . Wygodniej zawsze mieć zmywarkę blisko zlewu.Nie raz talerze trzeba opłukać ,czy gary i od razu myk do zmywary ,a tak to już po podłodze trochę pokapie.Często przy okazji większej imprezy na "szybko "talerze wrzuca się do zlewu ,a później dopiero do zmywarki :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale weź tez pod uwagę funkcjonalność . Wygodniej zawsze mieć zmywarkę blisko zlewu.Nie raz talerze trzeba opłukać ,czy gary i od razu myk do zmywary ,a tak to już po podłodze trochę pokapie.Często przy okazji większej imprezy na "szybko "talerze wrzuca się do zlewu ,a później dopiero do zmywarki :wink:

niby tak, ale zaburzy mi symetrię :lol: Jakoś nie podoba mi się, żeby piec był tuż przy wejściu do kuchni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...