Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Witaj Dardurdka, jestem pod ważeniem twojego dworku i twoich inspracji, Ja też planuję urządzić domek w podobym stylu, wciąż szukam pomysłów i i właśnie dzięki temu trafiłam na twój dziennik :lol: Mój domek jest aktualnie w stanie surowym zamknietym i czekamy z uitęsknieniem na wiosnę. Moje inspiracje idą w kierunku bardziej wiejskim, chociaż z domieszką stylu angielskiego. Pozdrawiam sedrecznie i życzę powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani !

 

Nasza DarioAS jest w FINALE !!!

 

Druga tura głosowania na najpiękniejszy, forumowy różany blog wystartowała.

 

Głosujemy od nowa a stać nas przecież na 1,22 + Vat nie ?

 

Tu podziwiamy :

 

http://aniads-rosegarden.blogspot.com/

 

A tak głosujemy :

 

SMSy o tresci F00041 na numer 7144 (koszt 1,22 z VAT).

 

A tu mądrości typu - jeden telefon ...jeden głos ... ( a szkoda )

 

Regulamin tutaj: http://www.blogroku.pl/aniads-rosegarden,gw5m6,blog.html

 

Przejęłam pałeczkę bo An-budowa właśnie usiłuje nie zamarznąć na nartach czy kuligu ... ważne, żeby przeżyła te mrozy :lol:

 

Nie zostawiła mi miotły ... jędza :wink:

 

Za każdy głosik - dzięęęęęki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyś, nie mam ostatnio czasu na inspiracje :( Prawie wiem czego chcę i jak dobrze pójdzie to zamiast inspiracji wkleję coś w realu :lol: Żartuję, aż tak dobrze to nie będzie :lol: Ale chciałabym i to bardzo. Wnętrza będą pomieszane pół na pół: wiejsko-romantyczne ze stylizowanym salonem ;-) Ale jak każdy mnie tu dobrze zna, jeszcze mogą być zmiany :lol:

A co u Was? Jak Oliwka??? U nas dzisiaj chociaż mróz mniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dardurdka!

wpadłam do Ciebie pooglądać inspiracje 8)

i przy okazji pochwalić się i podziękować, że dzięki Tobie mam najpiękniejszą baterię kuchenną pod słońcem. Napaliłam sie kiedyś na tego Graff'a Vintage o którym gadałyśmy u mnie, szczęśliwym splotem okoliczności udało mi się ją zamówić i wczoraj odebrałam przesyłkę. Bateria jest CUDNA i jeszcze raz bardzo bardzo Ci dziękuję za pomysł, to dla Ciebie :)

http://www.sweets.pl/pliki/artykuly/Mieszko_amoretta_4_400.jpg

 

 

a w ramach rewanzu podsyłam stronkę gdzie też jest sporo ciekawych baterii i innych fajnych pierdołek, tylko grzebania dużo. Ale warto ;)

(mam nadzieję ze jeszcze tego nie widzialaś) http://www.efaucets.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj nie mogłam się dostać do domu na budowie, bo śnieg przewyższał moje kozaki :o Zasypało nas niemiłosiernie, drogi niemal nieprzejezdne, zwłaszcza mniejsze, a na dodatek wciąż sypie co chwilę :roll: Dobrze, że nie ma już takich wielkich mrozów, bo to wróży szybszą wiosnę :wink: Teraz już dzień coraz dłuższy i przyjemniejszy, mocniejsze słoneczko i lada chwila ptaszki zaczną świergotać o poranku :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Na forum jestem po raz pierwszy. Trafiłam tu przypadkiem buszując w necie w poszukiwaniu inspiracji wykończeniowych. Przeczytałam dziennik Dardurdki i BARDZO się ucieszyłam, bo wreszcie znalazłam kogoś, kto również buduje dom z Arexu! (my budujemy Amelię) A do tego ma takie same wizje jak ja - szczególnie jeśli chodzi o kuchnię i łazienki!

Z Twojego dziennika dowiedziałam się o wielu praktycznych rzeczach i znalazłam ciekawe zdjęcia. Wielkie dzięki! :D

Mam nadzieję, że mogę tu zaglądać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Na forum jestem po raz pierwszy. Trafiłam tu przypadkiem buszując w necie w poszukiwaniu inspiracji wykończeniowych. Przeczytałam dziennik Dardurdki i BARDZO się ucieszyłam, bo wreszcie znalazłam kogoś, kto również buduje dom z Arexu! (my budujemy Amelię) A do tego ma takie same wizje jak ja - szczególnie jeśli chodzi o kuchnię i łazienki!

Z Twojego dziennika dowiedziałam się o wielu praktycznych rzeczach i znalazłam ciekawe zdjęcia. Wielkie dzięki! :D

Mam nadzieję, że mogę tu zaglądać?

Pozdrawiam

 

Bella, bardzo się cieszę że do mnie trafiłaś!!! Długo poszukiwałam osób budujących z arexu... Bardzo jestem ciekawa na jakim etapie jesteś??? Może masz jakieś zdjęcia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż taką optymistką nie jestem, myślę, że mogłoby być ciężko doprowadzić dom do stanu używalności jeszcze w tym roku :( choć wiesz Moniu, że mnie dużo nie potrzeba... coraz bardziej zmienia się moja koncepcja wykończenia domu, więc i koszt się zmniejsza wraz z okrojoną (nawet trochę minimalistyczna ) koncepcją wnętrz :wink: Strasznie mi się spodobała Twoja inspiracja kuchenna!!! Zastanawiam się czy nie odejść od jasnych mebli kuchennych, żeby stworzyć na parterze spójną koncepcję, tzn. reszta mebli ma być właśnie w kolorze tej Twojej kuchni, więc może i kuchnia też???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Na forum jestem po raz pierwszy. Trafiłam tu przypadkiem buszując w necie w poszukiwaniu inspiracji wykończeniowych. Przeczytałam dziennik Dardurdki i BARDZO się ucieszyłam, bo wreszcie znalazłam kogoś, kto również buduje dom z Arexu! (my budujemy Amelię) A do tego ma takie same wizje jak ja - szczególnie jeśli chodzi o kuchnię i łazienki!

Z Twojego dziennika dowiedziałam się o wielu praktycznych rzeczach i znalazłam ciekawe zdjęcia. Wielkie dzięki! :D

Mam nadzieję, że mogę tu zaglądać?

Pozdrawiam

 

Bella, bardzo się cieszę że do mnie trafiłaś!!! Długo poszukiwałam osób budujących z arexu... Bardzo jestem ciekawa na jakim etapie jesteś??? Może masz jakieś zdjęcia???

 

Witam ponownie :)

Na wstępie - dzięki za odpowiedź! Miło mi niezmiernie, że się do mnie odezwałaś. :D

My zaczęliśmy budowę w kwietniu 2009, tak więc jesteśmy na etapie stanu surowego otwartego (mamy zadeskowany i zapapowany dach, ale niestety jeszcze bez dachówki). Przed zimą udało nam się tylko wylać chudziaka na parterze. Jak większość osób z wytęsknieniem czekamy wiosny, bo chcielibyśmy coś już zacząć robić. W pierwszej kolejności planujemy układanie dachówki (jak tylko warunki pogodowe pozwolą) a później kolejno instalacje, tynki i wylewki.

Obecnie rozglądam się za oknami i podobnie jak Ty (o czym czytałam w Twoim dzienniku), mam tysiące dylematów z tym związanych. Zdecydowana jestem tylko w kwestii koloru - chciałabym białe, bo mam wizję "białego dworku". Oczywiście najbardziej podobają mi się drewniane okna z zewnętrznymi szprosami i ozdobnymi słupkami. No ale to tylko marzenia... Po pierwsze ze względu na cenę, a po drugie na trudności z myciem i konserwacją takich okien. Dlatego będą z PCV. A wracając do Twojego dziennika pamiętam, że pisałaś o oknach z PCV z ozdobnymi słupkami - gdzie można takie kupić?

Co do zdjęć, to jutro spróbuję jakieś wstawić, bo teraz jestem w pracy i nie mam do nich dostępu.

Moja Amelia jest podobna do Twojej Anety, tylko mniejsza. Z przodu ma charakterystyczne dla tego biura projektowego łuki, ale nie ma tych dwóch małych lukarn.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...