Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem, jestem... i jaka tam połowa?!? za oknem śnieg :roll:

Dzisiaj zakończyłam kolejny życiowy etap - obroniłam mgr :oops: :lol:

Może teraz zacznę myśleć o nowych inspiracjach, ale przez tą zimę nawet mi się nie chce myśleć o wykańczaniu, chyba że siebie 8) :lol:

Znowu zaspałam :oops:, a tu od pięciu dni mgr przed nazwiskiem. Gratuluję serdecznie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, a u mnie mimo że okna za 35tys. to i tak był to kompromis, a Ty chociaż masz wymarzone :) Myślę że niewiele w tym roku uda nam się zrobić, właśnie ze względów finansowych :(

Iwonko, to akurat problem, który dotyka wszystkich budujących - prędzej, czy później każdego dopada brak kaski :-? U nas też zrobimy to, co napisałam i najprawdopodobniej nie zrobimy nawet ocieplenia, bo już nawet na klej nam nie styknie :roll: Cóż zrobić - trzeba uzbroić się w ciepliwość i w tak zwanym międzyczasie podziwiać domki innych forumowiczów, podpatrywać ciekawe rozwiązania i inspiracje, tworzyć własne i poooowolutku realizować :wink: Uszy do góry!! Ocieplony domek to już bardzo dużo!! Zresztą i tak jesteście już daleko z pracami :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dardus, monia ma racje. Wiem ze jest to bardzo trudne, bo ja tez raczej w goracej wodzie kapana i tez chcialabym miec wszystko na juz ! pomalutku, cierpliwie, te przestoje budowlane pozwola ci wszystko przemyslec. Przebywaj jak najwiecej w twojej chatce, zeby mogla ci wejsc za skore, zebys mogla poczuc ze to twoje i sobie wyobrazic gdzie co bedzie, jak to wszystko ma wygladac. Chodzi o to zebys poczula ten dom ! nie wiem czy to co pisze jest zrozumiale :roll:

 

a teraz, moje dylematy :wink: jak bedziesz miala czas to zajrzyj do mojego dziennika, znalazlam kamien na moje podlogi, prosze o opinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczynki za zrozumienie :) Myślę, że może coś drgnie, tylko czekam na to słoneczko!!! Tak chciałabym już coś zacząć żeby było widać, tzn. na zewnątrz, bo niestety to co wewnątrz to i kosztowne i nie widać :( więc wlecze się strasznie... a ja wolałabym wybierać już płytki i meble :lol:

 

Zabaczcie jak piękna kuchnia! Moniu przeszklona góra jak Ty planujesz ;-) tylko kolorek inny...

http://www.villa-fryderyk.pl/gallery/projekt/realizacje_wnetrza/realizacje_wnetrza.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczynki za zrozumienie :) Myślę, że może coś drgnie, tylko czekam na to słoneczko!!! Tak chciałabym już coś zacząć żeby było widać, tzn. na zewnątrz, bo niestety to co wewnątrz to i kosztowne i nie widać :( więc wlecze się strasznie... a ja wolałabym wybierać już płytki i meble :lol:

 

Zabaczcie jak piękna kuchnia! Moniu przeszklona góra jak Ty planujesz ;-) tylko kolorek inny...

http://www.villa-fryderyk.pl/gallery/projekt/realizacje_wnetrza/realizacje_wnetrza.html

Kto by nie wolał :lol: :lol:

Kuchnia bardzo ładna (kolor nie mój, ale sama forma górnych szafek super :wink: ) :D

U nas znowu opóźnienie, bo wod-kan'owiec się rozchorował :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale pewnie już niedużo zostało, bo to szybciutko się kładzie ;-) U nas ekipa robiła wod-kan 1 dzień, no ale nie marzli jak Ci Twoi biedacy :lol: Może szybko się wykuruje majster i skończy robotę :)

Ta kuchnia mi się coraz bardziej podoba, i koszt byłby na pewno mniejszy, a ostatnio ciągle myślę o tym ile to wszystko kosztuje :roll: Chyba zaczynam twardo stąpać po ziemi :o

Zakochałam się w jasnym stole, a salon i jadalnie planuję w brązach :roll: dobrze, że to jeszcze tyle czasu :lol: :lol:

http://widget.slide.com/rdr/1/1/3/W/310000001f48eb16/1/77/1IsmzqcZ5j_IVk-ix1pHaHjckamWn37H.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie instalację robi jeden Pan (mój mąż trochę pomagał), więc idzie wolniej, a poza tym mamy więcej instalacji, bo aż 3 łazienk, dwie kuchnie i inne dodatki typu woda w piwnicy, na zewnątrz itp :roll: No i pogoda, jak wspomniałaś, nie sprzyja sprawnej pracy. Zostało niewiele - jedna łazienka i część kanalizacji wewn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gość Flawia
o ja Cie, widziałam wpis fachowca rrysharrda... :o Swoją drogą to spodobała mi sie wizja, żeby Polskę od innych krajów odróżniał rządek kolumn przed każdym wejściem do domku jednorodzinnego! Zapisuję sie do klubu szerzącego nowy trend korzenny :-) U nas też sadzonki drzew czekaja na odnalezienie w terenie wyznaczonych im na mapach miejsc... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...