Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też mam z tym faktem dylemat. Postanowiłam, że w wiązku z tymi wątpliwościami na razie nie zamawiamy drzwi tarasowych, żeby to dobrze przemyśleć i nie popełnić błędu. Chyba najpierw ocieplimy balkon z każdej strony, damy wylewkę i dopiero wówczas zamówimy drzwi. Kompletnie nie wiem jak powino być zrobione, żeby było OK.

Czy już zacżęłiście to ocieplanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, a nie kupienie drzwi Moniu nie rozwiąże problemu bo zawsze drzwi balkonowe muszą być krótsze niż stan zero. Więc w tej sytuacji nic się nie zmieni bo do wylewki i tak będą potrzebne. Mam nadzieję, że ekipa od ocieplenia będzie wiedziała co z tym zrobić. Jeszcze łudzę się że może Dorfi się pojawi na fm ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, a nie kupienie drzwi Moniu nie rozwiąże problemu bo zawsze drzwi balkonowe muszą być krótsze niż stan zero. Więc w tej sytuacji nic się nie zmieni bo do wylewki i tak będą potrzebne. Mam nadzieję, że ekipa od ocieplenia będzie wiedziała co z tym zrobić. Jeszcze łudzę się że może Dorfi się pojawi na fm ;-)

 

Do wylewki muszą być drzwi? A ja myślałam, że lepiej będzie bez drzwi:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek:welcome: jak tam Iwonko zaakceptowałaś już zmienione forum?.Mnie ono zaczyna sie coraz bardziej podobać .Jeżeli chodzi o drzwi ,to u nas majstrzy mówili ,ze najlepiej mieć już stan domu zamknięty .Chodzi o to ,żeby wylewki nie za szybko schły.U nas było tak ,że mieliśmy szczelnie zafoliowane okna i i drzwi a wyniar drzwi podawaliśmy po wylewkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek:welcome: jak tam Iwonko zaakceptowałaś już zmienione forum?.Mnie ono zaczyna sie coraz bardziej podobać .Jeżeli chodzi o drzwi ,to u nas majstrzy mówili ,ze najlepiej mieć już stan domu zamknięty .Chodzi o to ,żeby wylewki nie za szybko schły.U nas było tak ,że mieliśmy szczelnie zafoliowane okna i i drzwi a wyniar drzwi podawaliśmy po wylewkach.

W takim razie dobrze pamiętam, bo też mi się kojarzy, że mówili fachowcy od okien, że najpierw trzeba wylewki, a później okna tarasowe/balkonowe. Echh, z tą budową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Beatko!!! Forum mi się nie podoba, ze względu na utrudniony sposób odnajdywania dzienników itd. a wylewki w większości przypadków są tak jak piszesz po wylewkach, choć przy drewnianych oknach może być zrozumiałe, żeby z nimi zaczekać bo w wylewkach jest mnóstwo wilgoci. Najbardziej frapuje mnie zewnętrzna strona balkonu, bo z tym mam problem. Z wylewkami nie będzie problemu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - wykorzystajcie funkcję znajomi ;) Ja szukam znajomych, dodaję (choć nie wiem czy muszę ;) ) zaglądam w ich posty, przeszukuję dzienniki znalezionych, zaglądam do następnych... Wiem - to wszystko pracochłonne i wqrzające, ale jeśli nie ma prostszego sposobu, a wyszukiwarka jeszcze nie działa...

Oooo! Tak znalazłam MonikaC

Jareko zdaje się jest forumowym specem od okien, może w jego postach znajdziecie coś interesującego!

Edytowane przez boratom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem :D

Odpisałam Ci już u siebie, ale teraz trochę mi namieszałaś, bo nie wiem czy chodzi o drzwi tarasowe czy balkonowe. Nie mamy jeszcze tarasu, więc drzwi tarasowe wiszą u nas w powietrzu i ten kawałek ściany mamy nieobrobiony. Ale balkony mamy, więc jesli to mają być drzwi balkonowe to jutro zrobię fotki, bo się akurat na budowę wybieramy (trzeba sprawdzić co panowie zrobili przez ten tydzień :p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem :D

Odpisałam Ci już u siebie, ale teraz trochę mi namieszałaś, bo nie wiem czy chodzi o drzwi tarasowe czy balkonowe. Nie mamy jeszcze tarasu, więc drzwi tarasowe wiszą u nas w powietrzu i ten kawałek ściany mamy nieobrobiony. Ale balkony mamy, więc jesli to mają być drzwi balkonowe to jutro zrobię fotki, bo się akurat na budowę wybieramy (trzeba sprawdzić co panowie zrobili przez ten tydzień :p)

i trzeba fotki forumkom pokazać:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...