Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sposobów wykończenia balkonu i połączenia z drzwiami balkonowymi jest sporo .Może być tak ,jak mówi Monia.My weszliśmy np.w system Sopro.Ponoć rewelacja ,.:yes:

http://www.abc-sciany.pl/index2.php?site=art&id=75

Ten temat wciąż przed nami, ale dziękuję za podpowiedź, bo może i my skorzystamy u siebie. Braliscie firmę specjalnie do zrobienia tego balkonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze byłoby zrobić balkon już teraz, ponieważ mamy xle zrobiony spadek i woda spływa na sciany budynku, co może spowodować nasiąkanie pustaków i nowych tynków :(

 

U nas źle zrobili wylewkę pod balkon nad wykuszem. Niestety na ścianie w salonie po deszczach zaczęły pojawiać się mokre plamy. A miała być taka dobra ekipa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas źle zrobili wylewkę pod balkon nad wykuszem. Niestety na ścianie w salonie po deszczach zaczęły pojawiać się mokre plamy. A miała być taka dobra ekipa :(

 

u nas na razie sam beton zbrojony, bez okładzin, ale widzę, jakie to ważne i chciałabym zrobić to dobrze, żeby nie było później kłopotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu, u Ciebie jest prostsza sprawa, bo nie masz wykuszu, tylko sam balkon, a jego łatwiej zaizolować... zresztą to nie izolacja mnie frapuje tylko właśnie te drzwi :( Dorotko, nie przejmuj się, zrobisz zdjęcie przy okazji... Na pewno przy pokazywaniu nam wygipsowanego poddasza ;-) U nas na szczeście wykusz jest w porządku :) tyle pocieszenia...

Beatko, dziękuję za link (pędzę poczytać) i może w wolnej chwili uzupełnię dziennik :) dziękuję dziewczyny za odzew ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, buduję podobny dom z pracowni arex projekt amelia, mam prośbę napisz mi cos o oknach jaką firmę wybrałaś, jaka firma zrobiła Ci te małe okienko okrągłe? podaję ewentualnie swój nr tel 502087475 proszę tylko sms z Twoim nr tel zadzwonię to powymieniamy doświadczenia :) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dardus, maly wpis zeby cie poinformowac ze nawet jak nic nie pisze to wciaz czytam, sledze i kibicuje :)

pozdrawiam goraco milutka :)

 

Andżi, kochana jesteś!!!! Ja też czytam Twój dziennik i zazdroszczę ceramiki grazii (moja ukochana boazeria, na którą nie mogę sobie pozwolić)... U Ciebie będzie wyglądać wyśmienicie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, buduję podobny dom z pracowni arex projekt amelia, mam prośbę napisz mi cos o oknach jaką firmę wybrałaś, jaka firma zrobiła Ci te małe okienko okrągłe? podaję ewentualnie swój nr tel 502087475 proszę tylko sms z Twoim nr tel zadzwonię to powymieniamy doświadczenia :) pozdrawiam

Okna mam z fabryki Abakus na profilu brugmann, zamawiane w miejscowej firmie ;-) Chętnie służę pomocą, gdzie budujesz Amelię i na jakim etapie jesteś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, tylko jakoś tak teraz coraz mniej czasu mam na wszystko... czekamy na odbiór instalacji elektrycznej i chcemy ruszyć z elewacją, ale jakoś nie kręci mnie już to budowanie :( Może dlatego, że teraz mam co innego na głowie... Niedługo się dowiecie KOCHANE moje ;-)

 

..............no to teraz nas potrzymasz w niepewności !!!

Trzymam kciuki za to co masz teraz na głowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...