Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Samopoczucie bez zmian... Fajnie że zaglądacie :) Od razu mi lepiej! A ze zwolnieniem jeszcze trochę poczekam, może będzie lepiej ;-) Na budowie troszkę się ruszyło, końcówka podłączeń przed odbiorem energii, za tydzień mamy mieć licznik ;-)

No to dla poprawy samopoczucia zaglądaj częściej na fm Iwonko:yes: Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu, nie wygląda on tak jakbym chciała :( Część hostów (zwłaszcza tą największą) podkopały mi nornice i wiele pędów nie wypuściło listków. I do tego jeszcze te gigantyczne chwaściory, które ledwo powyrywałam... nie dokończyłam jeszcze rozkładać włókniny, no i trawa trochę wyschła :( Ale skoro chcesz będą zdjęcia, może jeszcze dzisiaj ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trawą w lesie, to już tak jest, że ciężko ją utrzymać, bo drzewa podciągają wodę i zabierają słońce. Jesli masz nornice, to spróbuj je czym prędzej wygonić. Ja powbijałam w korytarze patyki z puszkami po piwie. Puszki dzwonią na wietrze i przy poruszeniu patyka, więc odstraszają w naturalny sposób. Co jakiś czas zmieniałam miejsce wbicia patyków, żeby się nie przyzwyczaiły. Wyniosły się i póki co nie robią szkód. Mam też krety ... sporo kretów :), ale do nich się przyzwyczaiłam i nawet polubiłam za spulchnioną ziemię i wyjadanie larw chrabąszczy, które są szkodnikami. Kreciki zatem mile widziane, a kopce krecie wykorzystuję jako ziemię do sadzenia roślinek :) Z nornicami gorsza sprawa, bo zjadają cebule i korzonki kwiatów :( Koniecznie staraj się, aby je wygonić. Może kota sobie spraw - jak wyczują kota, to powinny się również wynieść. Powinny ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziennik to zwariował, albo Ci moderatorzy zwariowali!!!

Moniu, nornice już sobie chyba poszło bo od dawna świeżych nor nie było, tylko po zimie tak "naszkudnowały" hihi, a trawa to wyschła bo po grabieniu liści i igieł "kupki" nie były od razu sprzątnięte i stąd takie wyschnięte okręgi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam dziewczynki, ale zdjęć lasu nie będzie :( Byłam wczoraj przez chwilę na działce, ale nawet bez aparatu... większość popołudnia minęła nam na poszukiwaniach nowego koparkowego, bo stary ma większy wyjazd... Udało się umówić dziś na 18. Mam nadzieję, że deszcz się nie rozpada!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna, Dardurdko, co Ty mówisz! Jak to "po tylu latach" :lol: Młoda dziewczyna z Ciebie, Kingusia malutka - idealna różnica wieku dla rodzeństwa i wspaniały wiek na ciążę :) Na dodatek doskonały moment na drugą dzidzię, bo dom na ukończeniu ;) Ciesz się tym :) Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Moniś, ale sama musisz przyznać, że łatwo się odzwyczaić, zwłaszcza, że Kinia już taka samodzielna (hihi).

I ta różnica wieku, to też powód do zazdrości mojej Maleni... Jakby była młodsza to by się tak nie martwiła :( a tak, mimo zapewnień że nic się nie zmieni, nie bardzo jest przekonana do rodzeństwa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...