Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anusie, DZIĘKUJĘ!!!!

Termin mam na 25 listopada, więc jeszcze sporo czasu (hihi)...

a do wtorku jeszcze odpoczywam ;-)

Może wycelujesz na 24 listopada,to jest moj dzień urodzin.No Iwonko , energiczne dziecko sie zapowiada!!Ale strzelec to dobry znak! a tymczasem odpoczywaj dużo i sie nie przemęczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz zacznie się tycie i zacznie być widoczny brzuszek ;) Teraz to chyba jakaś moda na ciążę, bo wszędzie widzi się przyszłe mamy :)

Jak Kinia ? Przyzwyczaiła się już do myśli o rodzeństwie?

 

Moniu, jeszcze nie tyję (hihi), na szczęście udało mi się wrócić do wagi sprzed "kryzysu" więc już i tak jest dobrze :)))) A z tą modą to coś w tym jest... U mnie w rodzinie moje będzie 4 w tym roku ;-) a Kingusia, niestety jeszcze ma opory :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Flawia

hej hej :-)

A rozważaliście ocieplanie wełną mineralną? Nasz rzeczoznawca ppoż zawsze namawia na welnę, może są jakieś sprasowane płyty z wełny tak samo łatwe w montażu jak styro?

Na targach w Poznaniu widzieliśmy że domy można ocieplać, wiecie czym? folią bąbelkową... Najnowszy wynalazek! Pomysł wart zapamiętania do miejsc gdzie typowa gruba izolacja się nie nadaje...

Gratuluję ciąży! Zazdroszczę noszenia swojego maleństwa pod sercem, nie krzyczy, nie wybiega na ulicę, nie ciągnie za rękę gdy próbuję coś napisać w komp :-) Wypoczywaj codziennie! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Iwonko .Widzę ,że ostro zabrałaś się do pracy ,co znaczy ,że czujesz się lepiej.Bardzo się cieszę .W Twoim ogrodzie leśnym rośliny rosną jak na "drożdżach" Masz cudowne hosty ,a ja bezskutecznie szukałam takich do donic .Nigdzie w okolicy nie było zdrowych okazów.

 

Beatko, czuję się bardzo dobrze :) Hosty rozrastają się bardzo szybko, więc jak teraz posadzisz to na przyszły rok będziesz miała piękne duże karpy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżankę - to jednak w domku jesteś??? Ale to chyba dobrze co? Poodpoczywasz trochę pozbierasz siły, a te się przydadzą jak maluch będzie już na śwecie:) Idę do Beauty- ona poważnie rezygnuje z FM? Wielka szkoda...

 

Aniu, piątek miałam wolny, więc chciałam nadrobić trochę zaległości... Ale z powodu końca roku w przedszkolu od lipca wybieram się na zwolnienie (po prostu nie mam co zrobić z Kinią) to wtedy będziemy obydwie odpoczywać ;-) A Beatka rezygnuje?!? JA też nie wierzę, zresztą szkoda by było :(((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnuje??? eeeee..... niemożliwe... przecież to nałóg... a może tylko ja tak mam:rolleyes:...

 

Iwonko, a znasz może cenę tych ślicznych podbitek?

 

Dużo zdrówka życzę Wam:)

 

Arctisiu, te podbitki kosztują różnie, ja oczywiście szukałam najtańszego wykonawcy profili, i wydaje mi się że znalazłam za 70zł/mb gotowego profilu :) Oczywiście cena zależy od szerokości podbitki im węższa (a u Ciebie jest niewielka) tym jeszcze taniej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie:D

Nie było mnie ciut na forum, ale jak tylko przeczytałam u siebie że u Ciebie też "na nowy domek - nowy potomek", to przyleciałam w te pędy:lol:

Gratuluję!!!!!!

Mi minęło 34 tygodnie i nie zaglądam juz tak często na forum z braku czasu.....a jak mam czas to nie mam siły:roll:.......bo jednak jest ciut prawdy w tym, że na tym etapie ciąży intensywnie wije się GNIAZDO:rolleyes:.....więc jesteśmy na etapie malowania pokoju dzieci:lol2:

Dardurdka, a jak ty się czujesz??? Drugi trymestr to powinny Ci już przejść początkowe dolegliwości.......mam taka nadzieję.......dużo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia życzę.......a wiadomo już czy Kinga będzie miała siostrzyczkę czy braciszka????? Bo mój Tomek na początku przeżył szok że nie będzie miał brata ale mu na szczęście przeszło:lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty chyba nie rezygnuje...coś gdzieś źle musiałam przeczytać...przepraszam za zamieszanie. Tak to jest jak człowiek w pośpiechu czyta :bash: Jak tam brzuszek....widoczny czy jeszcze sie ukrywa? :) Pogłaskaj brzuszek czasami od forumowej cioci. A dodam jeszcze że 24 listopad to także moje urodziny (podobnie jak Beauty):) Edytowane przez coffee82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...