Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Beatko, drzwi będą niezmiennie te :)

http://widget.slide.com/rdr/1/1/3/W/310000000e644dea/1/185/AjN0sPfx0z9BwguM-xVpvZDULlaYDcsb.jpg

oczywiście w kolorze okien... Martwię się tylko czy nie będą się zawiasy psuły pod takim ciężarem, bo nie będą ocieplane w środku tylko takie grube lite drewno... mają być po 4 zawiasy na skrzydło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne są te drzwi. U mnie też będą takie i też w kolorze okien, ma się rozumieć :wiggle:. Super sprawa mieć takiego zdolnego tatę :) Ja robiłam wycenę tych drzwi w 4 firmach i cena mnie zatyka - ok.15tys.

 

Moniu, to strasznie duże pieniądze... ja je wyceniałam też w wielu firmach i cena plasowała się od 8-6,5tys. za dębowe, mnie powinny wynieść ok.3tys. PLN ;-) więc jak tu się nie cieszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, podziwiam Cię za spokój i dążenie do celu, ja już mam serdecznie dosyć budowy i wszystkich budowlańców razem wziętych :) Zaglądam czasem, więc chciałam się przywitać Pozdr serdecznie i życzę słodkiego maluszka

 

Jak się cieszę, ze ktoś spoza "naszej stałej forumowej grupki" do mnie zagląda !!! Aż taka spokojna nie jestem, może z czasem też nabierzesz dystansu ;-) Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się odezwiesz, lub chociaż przywitasz ;-) Bardzo mi miło!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia, wczoraj byłam, ale jak i przy wcześniejszej ciąży lekarz mnie zbył, że za wcześnie na taką wiedzę, doradził, że lepiej zrobić specjalistyczne usg z opisem tak za 2-3 tyg. (22-23 tydz.ciąży), wtedy i płeć będzie na 100% widać :) A ja czuję się świetnie :) Zwłaszcza że od dzisiaj jestem na zwolnieniu i z Kinią leniuchujemy na kocu pod drzewem ;-) Miałam dokończyć mycie okien na poddaszu, ale tata mi zwędził drabinę... może to i dobrze, w końcu jak odpoczywać to na całego ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem (chyba zbyt wymagająca jestem) jeszcze można by ją ulepszyć... nie widzą mi się te bonie, no i gzyms podbitkowy zniwelowałby różnicę między odległościami "pod" i "nad" oknami, wynikającą zapewne z podwyższenia ścianki kolankowej :( i nad tym właściwie najwięcej myślę... Gotowy gzyms podbitkowy do mojej chatki to cena - ponad 2 tys.zł! a to przecież tylko końcowy efekt podbitki... mąż nie jest zachwycony, choć już się zgodził, najwyżej najpierw zrobimy samą płytą osb, a kiedyś dojdą gzymsy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!Jak dla mnie to za bardzo dopieszczony ten domek!Za dużo ma sztukaterii!Tak jak mówisz Iwonko ,podbitkowa sztukateria nadała by odpowiednich proporcji,z boni bym w ogóle zrezygnowała ( mi się nie podobają) Nie wiem ,teraz już będziesz robić ostateczna elewację?Jeżeli nie ,to sztukaterie możesz zrobić na końcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również optuję za bardziej skromnymi zdobieniami. Może gdyby nie dodatkowe zdobienia balkonu, to jeszcze by jakoś uszło. Ogólnie też kolor elewacji nie w moim typie.

Jeśli nie macie funduszy 'na już', to najprościej zrobić podbitkę z OSB i zaczekać z resztą wykończenia do kolejnego sezonu. Wszytko zależy, jak pisała Beatka, czy od razu zamierzacie robić elewację, czy samo ocieplenie z klejem. U nas znowu ocieplenie odwleka się w czasie ze względu na koszty. Okna, tynki i instalacje nas niestety w tym roku zjadły. U was i tak duuużo zrobione ;) Będzie w tym roku przeprowadzka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...