Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Dziewczynki Kochane, przeprowadzki nie będzie, bo nawet mnie tak nie ciśnie już do tego mimo że miejsca dla nowego mieszkańca (zwłaszcza sypialni) mało... a sztukateria przesadna wygląda fatalnie... zwłaszcza gdy jest zbytnio wyeksponowana kolorem, jak tutaj... wkleiłam to zdjęcie głównie żeby mi nie zginęło, bo budujących z arexu jak na lekarstwo :( bo samo wykończenie domu to nie mój gust... U nas na razie zostaniemy na kleju, więc i gzymsy mogą zaczekać, ale już wynalazłam jeszcze tańszego sprzedawcę więc jeszcze nieprzesądzone ;-) Mam nadzieję, że oprócz ocieplenia damy radę zrobić CO i wylewki, no i te nieszczęsne drzwi :-) Wtedy już byłoby bardzo domowo z cieplutkimi grzejniczkami ;-) Ale to nic pewno bo u nas wszystko finansuje się na bieżąco, więc nie wiadomo czy wystarczy funduszy?!? Okaże się na jesieni... Jedynym powodem do szybszej przeprowadzki jest Kinia, której strasznie zależy żeby jej 5 urodziny były w nowym domu, a to przecież już za pół roku!!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dardurko, co ja kupiłam? Chciałam języczkę, taką jak masz w lesie i taką kupiłam :)

 

http://deco-00.slide.com/r/1/12/dl/i7vn8HGA5T94iDi6W-AoxGvBmXve1WCi/item

 

a Ty piszesz że Ci zakwitła i wygląda zupełnie inaczej:

 

http://widget.slide.com/rdr/1/1/3/W/3100000024e61e5f/1/103/eJOGTFWv3j_Fp9yxGrAUqqLrAH0soIGg.jpg http://widget.slide.com/rdr/1/1/3/W/3100000024e62bfc/1/9/JEFDR6al2D9sST2IP_ixYpgC1f6xEWqH.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że śledzę na bieżąco!!! A moja Kinia od dzisiaj w górach z dziadkami, więc teraz będę miała więcej czasu na pisanie... Tęsknię już strasznie i nie wiem w co ręce włożyć... Nie wiem czy nie pojadę za nią :) Poza tym czuję się bardzo dobrze i w przyszłym tyg. jadę na usg ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ja to czytam...

 

Gratulki wielkie....

 

I dzień dobry.

 

Nie miałam czasu tu zajrzeć, bo sama byłam zalatana jak przeciąg, a tu takie zmiany się szykują.

Iwonko zdrówka życzę i uważaj na siebie.... I nie skacz po tej drabinie... okna nie zając nie uciekną, a jeszcze nie raz je fachmany różniste je ubrudzą...

Jak będziesz się przeprowadzać to wtedy je umyjesz. Teraz uważaj na Siebie i Dzieciątko.

Co Kinia na rodzeństwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko : NIE myj tych okien , teraz masz przymus leniuchowania i siedzenia na FM z uśmiechem na twarzy bo to się udziela dziecku ...

co do budujących z Arexu................ cały czas żałuję, że nie budowałam Anny VI , zaczęliśmy wykańczać ten nasz dom a ja zapału nie mam wogóle , nie podoba mi się w środku, wszystko jakieś nieustawne , hole wielkie kuchnia i pokoje małe...............ehhh , może mi to przejdzie ...glazurnik przychodzi za tydzień a żadne płytki nie zamówione.

Edytowane przez agnie-cha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ja to czytam...

 

Gratulki wielkie....

 

I dzień dobry.

 

Nie miałam czasu tu zajrzeć, bo sama byłam zalatana jak przeciąg, a tu takie zmiany się szykują.

Iwonko zdrówka życzę i uważaj na siebie.... I nie skacz po tej drabinie... okna nie zając nie uciekną, a jeszcze nie raz je fachmany różniste je ubrudzą...

Jak będziesz się przeprowadzać to wtedy je umyjesz. Teraz uważaj na Siebie i Dzieciątko.

Co Kinia na rodzeństwo?

 

Witaj Arniko!!! Ja czuję się świetnie i dużo przyjemności sprawia mi ostatnio nawet mycie okien :) Choć te upały dają się już wszystkim we znaki... Kinia teraz już zadowolona, za to odwróciło się i już nie chce brata tylko siostrę... i jak tu sprostać takim wymaganiom (hihihi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko : NIE myj tych okien , teraz masz przymus leniuchowania i siedzenia na FM z uśmiechem na twarzy bo to się udziela dziecku ...

co do budujących z Arexu................ cały czas żałuję, że nie budowałam Anny VI , zaczęliśmy wykańczać ten nasz dom a ja zapału nie mam wogóle , nie podoba mi się w środku, wszystko jakieś nieustawne , hole wielkie kuchnia i pokoje małe...............ehhh , może mi to przejdzie ...glazurnik przychodzi za tydzień a żadne płytki nie zamówione.

 

Agnieszko, dawno się nie pokazywałaś na fm!! Nie masz czego żałować, bo w projektach arexu też można by dużo zmienić - ale to chyba dlatego że nie ma projektów idealnych i nie każdemu taki układ pasuje ;-) Czekam na fotki z wykończeniówki, na pewno wena Ci wróci i zaskoczysz nas pięknymi wnętrzami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze w szoku, bo dopiero wróciłam z kliniki.... Popłakałam się ze szczęścia... Ja tak czułam od początku, ale nie jest to po myśli mojej córci...

Lekarz oprócz tego, że dzidziuś jest zdrowy i wszystko rozwija się prawidłowo, poinformował, że na 100% to będzie CHŁOPIEC!!!!

http://www.mamadama.pl/upload/image/kartki/tochlopiec.jpg

 

To teraz czekam na propozycje chłopięcych imion, zawsze będzie mi łatwiej, bo dla dziewczynek mogłabym wymieniać bezliku, a na chłopca pomysłu brak :(

(Tak na marginesie, gdy w odległej przeszłości mąż namawiał mnie na "syna" nazwał go Leon - okropnie, no nie???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżi, wiedziałam że na Ciebie mogę liczyć :) Chyba mi jeszcze adrenalina nie opadła, serce mi dygocze jak oszalałe... Niby wiedziałam, a im bliżej usg tym więcej miałam wątpliwości i strasznie się bałam (głupota jakaś!). A przecież już wszystko dla chłopca mam od dawna wybrane (hihihi), poza imieniem ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuuuper!!!

 

Gratuluje cudownej wiadomości :) :) :)

 

Najważniejsze ,że Ty już dobrze się czujesz i dzidziuś rośnie :)

 

My musimy jeszcze troche poczekać zanim dowiemy się czy będziemy mieli synka czy córeczkę .... a ja już się nie mogę doczekać, wiadomo ... :rolleyes: ..... wrodzona niecierpliwość ;)

 

Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super nowinka , to będziesz miała parkę cieszę się razem z Tobą , dbaj o siebie!

 

 

 

proponuję Michaś lub Piotruś.

 

Kinga i Piotr (Kinia i Piotruś)

 

Kinga i Michał (Kinia i Michaś)

 

daj szansę starszej siostrze niech ma satysfakcję , że pomogła wybrać imię dla młodszego brata.

 

pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja proponuję imię Pawełek - nie dlatego, że mój synuś tak ma, ale to zazwyczaj fajne chłopaki som.

Z innych obserwacji wynika, że:

Kacperki to mądre chłopaki,

Marki mają szczęście do pieniędzy,

Jacki mają niesamowite poczucie humoru,

Rafały to urwisy, ale z tych pozytywnych, a tak poza tym to szczęściarze,

a Tomki to inteligentne przystojniaki :)

To wszystko z obserwacji znajomych, a przede wszystkim z blisko 20 - letniej obserwacji moich uczniów. Nie wiem jak to jest, ale coś w tym jest - naprawdę mają wspólne cechy.

Aaa, zapomniałam - Michały to też super chłopaki lubiane przez wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko! Fantastyczna nowina:wiggle::wiggle:Wiadomo ,że jak się ma dziewczynkę ,to się pragnie drugiego chłopca i odwrotnie.na pewna Kinia bedzie czula się zawiedziona ,ale za to Duży chłopiec jest pewnie dumny jak paw??? Monia ,ciekawa jestem ,co powiesz o Kamilu?

 

Ale Leon też mi się podoba ,jest to imię bardzo popularne w Austrii.Pozdrawiam i uściski ślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...