Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem, jestem :)

Widziałam podłoge u Ciebie - bossska, a te zasłony! - skąd Ty wzięłaś takie materiały?!?

U nas w przyszłym tyg. chciała przyjść ekipa od ocieplenia a tu Dario wyjeżdża, więc przesunął :( a coś czuję, że znowu się odwlecze bo za oknem ciągle ponuro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka, zresztą jak cała reszta Twojego domu, jest piękna! Wszystko utrzymane w jednym stylu... zazdroszczę Ci konsekwencji bo ja nadal nie wiem jak pogodzić to wszystko w jedną sensowną całość (meble bielone czy lakierowane...). A Tobie to wszystko wychodzi samo ;-)

Nie malowałabym tylko ścian na niebiesko w tej łazience, jakoś mi się to gryzie z tą śliczną ceramiką....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, to wlasnie plyta k-g :)

a ja dardus, kiedy bede mogla sobie kupic te porcelane ? Moj stary nie chce juz slyszec o zadnych skorupach. Ostatnio chcialam kupic okazyjnie dwie szafki nocne to sie zapytal, czy wedlug mnie bez szafek nocnych mozna zyc? I coz mozna powiedziec na takie glupie pytania :) mam nakaz kupowania wylacznie rzeczy niezbednych, watpie zeby te serwisy obiadowe przeszly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie wiem czemu ja na pierwszym zdjęciu dojrzałam błękit (hihi) może to kolor płyty k-g?!? Czyli wszystko gra, tak jak pisałam wcześniej wszystko do siebie pasuje i z niczym nie przesadziłaś!!! A porcelana cudna- kiedy ja będę mogła sobie taką kupić???

 

ten blekit nie dawal mi spokoju az zalapalam o co chodzi. To co bylo widac na zdjeciu to guma w plynie zeby zaizolowac sciany przed ewentulanym zaciekiem. Na te izolacje dopiero poszly plytki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że tak, chodź mi doskwierają skurcze i prawa noga mi odmawia posłuszeństwa :( ale nic to, w końcu to już niedługo :)

Zapomniałam się pochwalić, że Nasza Niunia od 3 dni śpi sama w swoim pokoju!!!!!! Sama nie mogłam uwierzyć, że tak łatwo da się ją przenieść?!? A jaka dumna z siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to widze ze nie tylko moj synus tyle czasu z nami mieszkal w pokoju :) tez skubaniec dlugo nie chcial spac u siebie, a nawet jak juz spal to i tak w nocy przychodzil do nas. Czasami to az sie zastanawialam czy to on ma taka potrzebe czy moze gdzies wyczuwa ze mi jest trudno sie pogodzic z faktem ze on rosnie....

Kinga widocznie tez dojrzala a twoja ciaz napewno jej w tym pomogla :) teraz bedzie starsza siostra a to juz calkiem powazna rola !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...