Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Andżi ja też myślałam, że właśnie będzie przychodzić w nocy, a tu taaaka niespodzianka!!!! Widocznie dorosła do tego :)

Dorfi, lalki już ma od dawna ( i jeszcze na imieniny w lipcu nową dostała), ale przyznaję że zaczęła się nimi bawić dopiero jak się dowiedziała o rodzeństwie (hihihihi) ;-) Bardzo się angażuje i już teraz zapowiedziała, że ona wszystko kupi dla dzidziusia bo przecież doskonale wie co potrzebuje taki mały chłopiec?!? Jak zaczęła mi wymieniać co trzeba kupić to aż mnie głowa rozbolała z przerażenia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mnie teraz zaintrygowałaś. Co wymieniła? :)

 

Michał przed narodzinami Wojtka wybierał w sklepie grzechotki :)

 

Na pierwszym miejscu butelki, konbiecznie z niebieską nakrętką i do tego 2 szt! "Bo przecież mamo nie wiadomo czy będzie chciał cycucha"!!! no i jakieś mleko w proszku (hihi). 4 bluzki, kilka bodów, 2 paczki pampersów malutkich... i oczywiście kosmetyki... Wyobraź sobie że ona już wszystko mu zaplanowała, co będzie robił, co będzie lubił itd. Dzisiaj kupiła mu komplet dżinsowy (kurtka i spodnie) bo na pewno będzie lubił dżinsy jak Ona ;-) Chłopak ma przechlapane już teraz (hihi) a przebierany będzie co chwila jak lalka ;-) o grzechotkach mówiła, ale stwierdziła, że już jakiś czas temu odłożyła po sobie kilka więc na razie mu wystarczą :)

a zapomniałam, że wymyśliła jeszcze że konieczna będzie mała kołyska, bo nie wiadomo czy da się złożyć stare łóżeczko po niej... a jaka chciałam tak oszczędnie, bez większych wydatków bo już zdążyłam się przekonać (po Kindze) że większość tych "bajerów" jest niepotrzebne...

Edytowane przez dardurdka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołyska jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Miałam dla Wojtka i byłam zachwycona. Gorzej się zrobiło jak Wojtek z kołyski wyrósł. Za nic nie chce spać w łóżeczku. Jak go tam położę to drze się jakby go rozgrzanym żelazem przypiekali. No i śpi ze mną. A zasypia obejmując mnie za szyję i mój policzek musi dotykać jego policzka. Nie powiem, żeby mi było tak wygodnie ;) A w kołysce spał sam. Miałam taką na kółkach, więc na noc przystawiałam ją do łóżka i na półśpiąco go kołysałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam łóżeczko po Kini z możliwością kołysania ;-) I raczej wolałabym zaoszczędzić na wyprawce dla Małego. Niestety Dario i Kinia zwariowali już na Jego punkcie i wszystko chcą kupować nowe! A ja wolę kupić wełnę mineralną na ocieplenie poddasza niż nowy wózek! Zwłaszcza, że ten po Kindze nie jest bardzo zniszczony a głęboki wózek w zimie mało się przyda bo nową spacerówkę na wiosnę i tak kupię... Czy coś ze mną nie tak???? Mam nadzieję, że da się to wszystko jakoś pogodzić, najlepiej jakby można było i wełnę i "wózek" http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z Tobą OK

 

Wózek się przyda po Kindze...

 

Wykorzystaj co się da , kup wełnę i jedź do SPA :)

 

Pozdrawiam i zdrówka życzę dla wszystkich.....

 

Witaj Arniko!!!!

U mnie OK :) A SPA na pewno by mi się przydało bo wyglądam okropnie, a mówią że to dziewczynki urodę zabierają (hihihi) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Iwonko :)

 

ale słodko sie czyta o Kini, rany ale Ci zazdraszczam, moja jest raczej nastawiona negatywnie póki co,

"nie bedzie się drzykiem zajmować" i takie tam hihi

 

pozdrawiam serdecznie

 

Justyś, czyżbyś przyszła z cudowną wiadomością?!? Oliwcia będzie mieć rodzeństwo??? Przyzwyczai się, sama wiesz jak Moja zareagowała na początku, a teraz codziennie mówi o "Małym" i o tym co będzie z nim robic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że tak, chodź mi doskwierają skurcze i prawa noga mi odmawia posłuszeństwa :( ale nic to, w końcu to już niedługo :)

Zapomniałam się pochwalić, że Nasza Niunia od 3 dni śpi sama w swoim pokoju!!!!!! Sama nie mogłam uwierzyć, że tak łatwo da się ją przenieść?!? A jaka dumna z siebie :)

 

GRATULUJE!!! :)

...u mnie nie poszło tak łatwo.....i córka spała z nami BARDZO długo :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Beatko, to się zmartwiłam, choć wiedziałam, że to nie będzie prosta sprawa... Na początku już w korytarzu wracałam z nią do pokoju i spałyśmy do rana... teraz już coraz mniej mi się chce i najczęściej śpi już z nami do rana :( a że 1 łóżko ubyło to ciasno jak ch!@# zwłaszcza że ja to jak co najmniej 1,5 mnie (hihihi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, nie jest łatwo się spieszyć z ograniczonymi funduszami... w sobotę ma ruszyć ocieplenie, a tu deszcz i już o pierwszych przymrozkach mówią :( Już nie wierzę, że w tym roku cokolwiek zrobimy... Czuję się dobrze, nawet już większe zakupy zrobione, m.in. ta huśtaweczka ;-) a miało być bez szastania kasą!!! :( Ale cóż zrobić, jest świetna, oczywiście na razie korzystają lalki :)

 

http://toysforboysandgirls.net/images/rainforest%20swing.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...