Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Beatko, raczej zostanie Marcel :) Wiem że trochę śmiesznie, ale jak już się o nim mówi to się przyjęło... choć zrobnień mało :(

 

Marcel-bardzo ładne..Ale to dobrze ,że zdrobnień mało ,po co zdrobnienia dla faceta?:D:DAngie ma rację ,w brzuszku mu dobrze i cieplutko ,niech sobie jeszcze posiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak! Choć jak już zaczął się 9 miesiąc to można powiedzieć, że kamień spadł mi z serca, zawsze to bezpieczniej dla Maleństwa. Najgorsze jest to że Kinia coraz bardziej się "piesci", wczoraj płakała przez godz. żeby wziąść wózek jak jechaliśmy na Hubertusa... Masakra! Wyobrażacie sobie 5-letnią "kopkę" w niemowlęcym wózku (hihihi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialna to już się czuje :) Nawet zapowiedziała, że bierze wolne w przedszkolu jak się brat urodzi (hihi) bo przecież mamo Ty sobie nie poradzisz, jak np. będziesz gotować obiad o On zgłodnieje, albo się rozpłacze!?! Śmiać mi się chce jak ona mnie już poucza, a co dopiero mnie czeka... Jej się wydaje że ja już wszystko zapomniałam jak się z takim maleństwem obchodzić i ona mi wszystko musi pokazać. Ale może i dobrze że czuje się taka ważna, w końcu i jej życie wywróci się do góry nogami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocca, jak miło Cię gościć :) Rzeczywiście jakoś szybko mi ten czas zleciał (hihi). Na pewno dowiecie się o szczęśliwym rozwiązaniu tak szybko, jak tylko dam radę ;-)

Póki co podglądam, jak u Was pięknieje wszystko wokół domku :) Kosteczka ślicznie się prezentuje - nieregularne brzegi dodały jej klasy ;-) Bardzo mi się podoba!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak modłam tu nie zaglądać wybaczyć mi bardzo proszę ...............No to po kolei gratulacje chłopczyka ( imię Marcel bardzo mi się podoba) mój syn ma imię bardzo storopolskie MIESZKO osobiście uwielbiam takie imiona a MARCEL powalił mnie z nóg. Po drugie gratulacje z 100000 wizyt :wiggle:. A po trzecie i kolejno odlicz piękny dom , kolumny, okna, inspiracje drzwiowe i o ogrodzie już nie wspomnę, inspiracjach kuchennych...... bardzo mi się podoba .....będę zaglądać częściej......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juszczakówka, jestem zaszczycona, że mogę Cię gościć w moich skromnych progach!!!! :) :) :)

Mnie też już zaczęło się podobać wybrane imię, w końcu lepsze to niż Leon (hihihi)... a domek, jakoś tak coraz wolniej nam osiągnąć cokolwiek, choć po dzisiejszej wizycie na budowie mam ochotę zacząć ocieplanie w poniedziałek (bo u nas piękna wiosenna pogoda - dla odmiany), ale sama nie wiem co z tego wyjdzie... Póki co napatruje oczka cudzym szczęściem - tj. dworek Beatki, Coffee i oczywiście Twój, które są dla mnie pociechą i zarazem niesamowitą inspiracją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dardurdka to ja powinna być zaszczycona, że mogę u Was gościć, przecież jesteście na forum chohochoho i jeszcze trochę. Fajnie, że mamy podobne gusta choć o gustach się nie dyskutuje ;) , faktycznie inspiracji tu bardzo dużo, a dworek Beatki cudo jak dla mnie.......Mi też zawsze marzył się dworek, ale niestety wielkość działki nas nie puszczała. Mamy domek do bliźniaka ( jak na razie stoimy tylko my ), no ale wspaniale, że mamy domek i możemy powiedzieć , że jest nasz. A co do imienia Leon to nasz Mieszko też miał mieć na imię Leon ( został Mieszko bo ja wybierałam , mąż wybrał imię dla córki - Klara ). W piątek spadł u nas śnieg i jeszcze nie całkiem stopniał :cry: i wiosny niestety nie widać.....trzymam kciuki za ocieplanie...... Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliźniak nie bliźniak, ważne że wnętrza jak najbardziej dworskie ;-) a Mieszko to rzeczywiście bardzo wyszukane imię, założę się że w szkole jest tylko 1! A ja nie zdołałam przekonać męża żeby zacząć dzisiaj ocieplanie... zresztą miał rację bo pogoda się popsuła i pewnie niebawem i u nas spadnie śnieg... Tym czasem nacieszam oczy postępami u innych budowniczych :) :) :) i oczywiście odliczam dni do narodzin Marcelka ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Iwonko! Myślę ,ze faktycznie pogoda jak na ocieplanie nie najlepsza ,Poczekajcie do wiosny i wtedy ruszycie pełną parą.Teraz to Twój M na pewno ma głowę zaprzątnięta narodzinami synka .Jeszcze by z rusztowania spadł ......:D A Marcelek ,może wykluje się na moje urodziny 24!!Ale by mnie ucieszył:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myszy mogą zjeść styropian? Mąż dwa razy się u nas w garażu na myszy natknął. Za pierwszym razem myszka siedziała w siatce z chlebem, którą zostawili robotnicy a za drugim razem nie wyczaił gdzie siedziała (siatek z chlebem już nie było). Nie mamy jeszcze płytek na podłodze w garażu i pomiędzy wylewką a bramą garażowa jest szczelina. Nie za bardzo mam ochotę na takich "dzikich" lokatorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety myszy uwielbiają styropian :( U nas nie znaleźliśmy żadnej myszy, ale za to ich ślady (wiadomo jakie). Zajadają rozsypaną truciznę, niestety nieżywych lokatorów też nie spotkałam... Obawiam się że zimą, kiedy rzadko będzie się zaglądać na budowę mogą nieźle zaszaleć :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Iwona :) a my mamy "mysza" w garażu i kota, który nie może tego "mysza" zlokalizować ;). Chyba szykuje się zima bardzo mroźna.....łłłoooo rany.... ja już mam dość tej zimy , której jeszcze nie ma , a mrozy już są.....dzisiaj było -6,4 brrryyyyy ( nie wiedziałam ,że myszy lubią styropian, a to myszy!!!! )Andżelika..... Edytowane przez Juszczakówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...