Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po oczkach ;) :D siedział bidula na półce i patrzył, a kot jak go zobaczył..... to się zaczęła jazda ( jak na razie mycha górą :) ). Kot o imeiniu Rudzior jest łowną bestią i z głowy nie może mu wyjść mysior.....ale tyle dziadów w tym garażu, że wcale się nie dziwię, że ucieka bestia ...... Faktycznie nie dawaj persika na mrozik bo to mogłoby się źle dla niego skończyć ( tego przecież nie chcemy ), mój jest rasy europejskiej czyli dachowiec ;) to może po mrozie łazić i w zimnym garażu posiedzieć troszkę ( nie za długo :no::p ) bo uszka marzną..... Jak pojedziesz do Czaczu (albo Czacza ) to się szybko nauczysz jak tanie rzeczy wyłapywać, na allegro też są różne okazje ( dużo czasu trzeba zarezerwować niestety na to szukanie). Dziękuję w imieniu dzieciaków ;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym do tego Czaczu :) ale chyba szybciej wybiorę się do źródła, czyli do Holandii - mam namiary na kilka pchlich targów i sklepów ze skarbami, mąż zresztą często tam jeździ, ale mnie jakoś ciężko się wybrać, a teraz jak urodzi się Marcelek to jeszcze trudniej będzie :( Bo Kinię to mogłabym już wziąć, zresztą sama mówi że musi się z tatą wybrać ;-) Może za rok, jak raz na dopieszczanie wykończeniówki !!!! ;-) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata, niestety nie dał się przekonać, brakuje mu jednej niezbędnej maszyny do wykonania takich drzwi a uważa że sztukowanie nie zda tu egzaminy, schody robi się inaczej, a takie drzwi muszą wytrzymać długo, niezależnie od warunków atmosferycznych... więc zamówimy u stolarza :) mam nadzieję, na wiosnę będę mogła się nimi pochwalić, choć wolałabym najpierw mieć CO i wylewki ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...