Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyneczki moje Kochane!!!!

Jestem już od wczoraj w domku!!! To niesamowite, bo niespodziewałam się że tak szybko pójdzie!!! Dario zdążył wrócić o 2 w nocy z Niemiec a o 4.30 wyjechaliśmy do szpitala ;-) Siedziałam i czekałam aż zaczną się skurcze, aż o 8 przyszedł na zmianę mój lekarz i już poszło łatwo ;-) O godz. 11.30 18.11.2010r. Marcyś był już na świecie: 56cm i 3650g! Chłop jak dąb, az sama się dziwię, że zmieścił się w tym moim brzusiu (hihi). Ale przeżywam, co??? Jeszcze chyba nie ochłonęłam... Całkiem inne przeżycie, niż pierwszym razem :)

Zaraz wrzucę zdjęcie do dziennika, ok? To chyba dzięki Waszemu wsparciu!!! DZIĘKUJĘ SERDECZNIE!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zasady staram się nie uczestniczyć w „życiu dziennikowym” forum. Ranga wydarzenia sprawiła jednak , że nie miałem innego wyjścia i po prostu musiałem pogratulować :-))

W tym całym zamieszaniu i zabieganiu związanym z budową bardzo często umyka nam, że w życiu jest szereg spraw równie istotnych lub ważniejszych. Własny dom jest jedynie jednym ze środków, a nie celem samym w sobie. Grunt to umieć zachować gradację wartości i pewien dystans do siebie samego i tego co w życiu jest naprawdę ważne.

Jeszcze raz serdecznie gratuluję i 3mam kciuki za mamę i malucha.

PS. Pozdrawiam wszystkich miłośników dworków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dużo zdrowia i uśmiechów

Pisków, wrzasków i zabawy moc

Sporo radości z tupotu malutkich nóżek

Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu,

Ząbka, słowa i kroku.

Porozrzucanych wszędzie klocków

Przytulenia okrągłej główki

I uścisku małych rączek:-)

 

Serdeczne gratulacje Iwonko! Uściski i całuski dla całej rodzinki!

 

 

 

 

 

Edytowane przez Beauty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...