Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kinia, strasznie wszystko przeżywa, choć nie daje po sobie poznać... Ale fala kulminacyjna już była, więc tylko będzie lepiej :) Dzisiaj na przykład wyszykowała się do przedszkola bez awantury, więc sukces ;-) A rodzinki już niedługo (30 grudnia) a najpierw Mikołaj, Święta, więc prezentów jak co roku u niej w grudniu co niemiara ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale Ci się nie dziwię, jakbym miała tak dużo zrobione w domku to by mnie do niego ciągnęło! Teraz nawet nie wiem jak wygląda w zimowej szacie ....

Zima minie ,mały podrośnie to i z większą parą ruszysz do wykąńczania domku.Teraz Iwonko tylko ciesz się macierzysństwem ,bo to wszystko tak jakoś szybko mija.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak, podpisuję się :)

chociaż ja w ubiegłym roku miałam bardzo podobną sytuację, Nina jest z początku grudnia a i pogoda akurat była porównywalna więc te pierwsze tygodnie z trudem ale w starym mieszkaniu przetrwałyśmy. Za to w styczniu juz kupowaliśmy meble, wcześniej miałam już zrobioną sypialnie i kupiłam specjalnie dla młodej gondolkę do wózka, ona spała a ja skręcałam :D malowałam itd, dzięki temu niespodziewanie wiosną zamieszkalismy kilka miesięcy przed czasem.

Poczekaj troszke, niech tylko się Wam "rytmy" wypracują a będziesz działać na całego :) a wiosna tuż tuż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie dziewczynki, że zaglądacie :) Pocieszyłyście mnie jak zwykle!! Mały na razie ma czujnik oddalania się mamy i gdy tylko nie jestem w pobliżu zaczyna marudzić... Wcześniej nie karmiłam piersią i teraz w ogóle nie wiem kiedy jest najedzony, a kiedy nie?!? W butelce to widać ile dziecko wypiło ;-) Mam nadzieję, że niedługo wszystko się unormuje i zacznę więcej spać w nocy... a wykończeniówkę zostawiam na późną wiosnę, mam nadzieję, że uda się w przyszłym roku trochę nadgonić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kochana ale wyczekałaś z urodzeniem Kini hehehe och jak ja bym sobie posiedziała teraz w domu, jestem już zmęczona tą pracą, dojazdami w zimie ehhh, maruda mi się włączyła ;) Tak się własnie zastanawiałam kiedyś jak to bedzie z drugim dzieckiem, Oliwka bezproblemowa w obsłudze była, spala, jadła i tak wkółko, od 4 mcy przesypiała noce bez jedzenia, ciekawe jakie mi się drugie trafi hihihi Ty widziesz podobieństwa czy więcej różnic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest podobnie :) Też jest grzeczny, głównie śpi ;-) Jedynie karmieniem się różni... Kinia jak wróciła ze szpitala i dostała butelkę to w nocy spała po 7 godz. więc całkiem inna bajka... Ale łatwiej jest z drugim dzieckiem, bo wszystko już wiesz, nie panikujesz z byle powodu itd. Łatwiej też zorganizować wszystko ;-) Dzisiaj byliśmy z nim na zakupach i cały czas grzecznie spał, więc trochę złapałam wiatru w skrzydła (hihi), Mikołajowe zakupy już za nami ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...