Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwonko ,śpieszę czym prędzej z pochwałami.... nie mogę powstrzymać szczęki od opadania:yes::jawdrop::jawdrop:drzwi prezentują się bosko ,kapitalna robota stolarza...już sobie wyobrażam jak cudnie bedzie z tą sztukaterią i gzymsami(jak planujesz).Mniodzio:yes:w ogóle to nie widać ,że jeszcze toczą się jakieś prace budowlane ,tak macie jakoś sterylnie wokół:yes:gratuluję

 

Beatko, dziękuję Ci bardzo :) Na zdjęciach trochę łaciate wyszły, ale jak już będą zrobione "na zicher" to wstawię nowe zdjęcia ;) Sztukaterię zamówiłam, ale chyba zmienię bo zbyt pochopnie podjęłam decyzję (nie wzięłąm pod uwagę tego, że spód "trójkątu" lepiej wygląda z mniejszą listą, prostszą... do jutra do południa mam czas, później idzie produkcja. A na budowie już wiele razy były porządki :) Jedynie z tyłu na środku jest skład palet i drewna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Muszę sie wreszcie przyznać że od początku podczytuję Twój dziennik...ostatnio rzadko zagladam na forum ,a jak juz to wpadam obowiazkowo do Twojego dziennika i Moni...też baaardzo podobaja mi sie dworki...mój domek jest tylko trochę podobny do tych dworkowatych.Piszę bo bardzo podobaja mi się twoje kolumny przy wejsciem,też bym chciała podwójne...dotychczas były w planie dwie ...ale jak jeszcze oststnio zobaczyłam te Twoje w przyblizeniu to sie zkochałam...tylko nie wiem czy nie mam za mało miejsca..proszę napisz ile jest metrów między Twoimi..,.i wogóle jaka jest szerokośc całego ganku(nie wiem czy dobrze piszę)..POZDROWIONKA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marzycielko!!! Bardzo jest mi miło, że w końcu się ujawniłaś :)

Ganek z tego co pamiętam ma ok. 5 m szerokości, drzwi wejściowe mają 170cm szerokości, więc jakoś tak to wygląda.

Jeśli te informacje są niewystarczające, napisz. Przy następnej wizycie na budowie pomierzę wszystko dokładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję...jest więc nadzieja dla mnie,bo my chyba będziemy mieli podobną szerokość...tylko będzie ciężko mężusia przekonać(musimy nad tym popracować).Twój domek jest piękny,naprawdę... musisz być baaardzo szczęśliwa.Życzę Ci i Twojej rodzince aby byliście szczęśliwi w Tym domku,dużo zdrówka,opieki aniołów.

...a jak byś mogła kiedyś przy okazji zrobić parę zdjęć w przybliżeniu :ganek ze schodami ...i pyty,pyty zmierz mi szerokość jescze ...z góry ogromnie dziękuję...i przepraszam ze zawracam Ci głowę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że jestem szczęśliwa :) Chociaż to nie wynika z posiadania takiego czy innego domu... ;) Choć na pewno każdy "własny DOM" wywołuje niesamowite uczucia :)

I wcale nie zawracasz mi głowy. Bardzo chętnie pomogę, zwłaszcza że sama często proszę o różne dziwne pomiary forumowiczów (np. ostatnio Monię - pokłony dla niej i jej nieocenionej pomocy przy drzwiach!).

Dzisiaj będę na budowie bo zaplanowaliśmy montaż gzymsów, więc przy okazji pomierzę ganek i zrobię kilka zdjęć :) Postaram się wkleić wieczorem ;)

A może zdradzisz jaki domek budujesz? Wtedy będzie łatwiej coś doradzić ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzycielko, wczoraj mój majster zaniemógł i stwierdził, że po piątkowej imprezie, nie nadaje się do tak precyzyjnej roboty... Może i lepiej jakby miał coś zepsuć... Montaż gzymsów przesunięty na poniedziałek ;) A co do pomiarów, to może dzisiaj mi się uda :) Ale nie obiecuję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ganek pomierzony. Szerokość 5,5m, podstawa podwójnych kolumn ma wymiar 110cm, tak więc szerokość między kolumnami - tu gdzie schody wynosi 3,3m

a tu zdjęcie (niestety tylko jedno, bo mam problemy z internetem, ciągle mnie odłącza i nie mogę zgrać :( ):

 

http://img100.imageshack.us/img100/7659/dsc07509f.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kochana widzę teraz że u mnie to nie będzie takie proste...jesteśmy narazie na etapie fundamentów...chyba trzeba by było daszek większy zrobić ...i nie wiem czy wogóle pasowały by te podwójne kolumny u mnie, bardzo proszę doradźcie mi...strasznie podoba mi się to Twoje wejście..mężuś mi stara się to wypersfadować z głowy (dla niego dodatkowa praca,a budujemi sami własnymi rękoma)

zobacz:http://www.extradom.pl/projekt-domu-ar-130-krl1008.aspx

szerokość jak widzisz to ok 13 metrów...a ile Wy macie

Wogóle bardzo mi się też podoba ganek w /Dworek Jankamy....jesli nie widziałaś to zobaczhttp://forum.muratordom.pl/showthread.php?98457-Dworek-Jankamy/page2

...acha przypomniało mi się jeszcze zapytać Cię o szerokość jaka jest między kolumną a ścianą..

Bardzo Ci dziękuję za zdjęcie i za odpowiedź-Pozdrowionka!!!!

Edytowane przez marzycielka74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...