Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Monia możesz przecież kupić zmywarkę do zabudowy. Ja mam właśnie taką, z zakrytym panelem. Z zewnątrz wygląda jak zwykła szafka kuchenna.

Wiem, właśnie muszę coś takiego skombinować, żeby żadnych mechanizmów nie było widać :roll: Panel da się zakryć w całości?? Jeszcze się tym bliżej nie interesowałam, ale muszę już wszytsko dobrze przemyśleć, bo za 2 tyg. zaczynamy instalację wod-kan i w tej sytuacji muszę wiedzieć co gdzie ustawić i co z tymi sprzętami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monisiu, zmywarki są takie z całym sterowaniem widocznym dopiero po otwarciu, więc na pewno nikt się nie domyśli, że ją masz... a jeśli chodzi o maskowanie lodówki to chodziło mi o coś takiego:

http://images24.fotosik.pl/309/8cfe6f824424058dmed.jpg

albo jeszcze lepiej takiego:

http://images47.fotosik.pl/44/114c8261d8849a6e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą lodówką cos wymyślę, a tymczasem ...

Kuligiem chciałam do Ciebie jechać,

lecz kare konie nie chciały czekać.

Porwały sanie, mkną pod gwiazdami

a ja zostałam sama z życzeniami.

Ale gdy tylko okno otworzysz,

w świeżym płateczku życzenia złożę,

w gwiazdce co spada tutaj z obłoków

będę ci życzyć Szczęśliwego Nowego Roku!!!

 

http://img132.imageshack.us/img132/9843/rakiety2id3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Rok cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą zyczenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Wam radości, aby wszystkim się darzylo, z roku na rok lepiej bylo !

 

 

http://kartki.net.pl/kartki/5/147.jpg

 

 

i tradycyjnie SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku.

Widzę, że z Nowym Rokiem nowe inspiracje w nieco innym, bardziej stylowym wydaniu :D I znajome mi płytki :lol: :roll:

Mała Królewna ma fajną minkę, ale dlaczego torta i mamy nie widać :roll:. Pozdrawiam noworocznie i życzę spełnienia marzeń - szybkiego ukończenia domu i zamieszkania na następne Święta :wink: Teraz już chyba pójdzie Wam szybko :wink: :roll: Jaki planujesz ogród? W jakim stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! przychodzę z noworoczną rewizytą :D i od razu deklaruję, ze zostanę, bo pięęęęęknie się tu zapowiada :D :D :D

 

Zdrówka, uśmiechu i radości dla córci z okazji urodzin :D :D :D

 

piękne te okna, które wkleiłaś.. nie powiedziałabym nigdy, że to PCV :D

 

świetny drewniany domek ma córcia.. marzy mi się taki dla dzieciaków.. może już w tym roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! przychodzę z noworoczną rewizytą :D i od razu deklaruję, ze zostanę, bo pięęęęęknie się tu zapowiada :D :D :D

 

Zdrówka, uśmiechu i radości dla córci z okazji urodzin :D :D :D

 

piękne te okna, które wkleiłaś.. nie powiedziałabym nigdy, że to PCV :D

 

świetny drewniany domek ma córcia.. marzy mi się taki dla dzieciaków.. może już w tym roku :wink:

 

Straszliwie się cieszę!!! Dziękuję serdecznie za życzenia w Kingi imieniu . Domek zrobił mój tato, jeszcze nie jest skończony, ale dzieciaki sąsiadów, jak go zobaczyły to miałam prawdziwe przedszkole w ogrodzie :lol: Polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku.

Widzę, że z Nowym Rokiem nowe inspiracje w nieco innym, bardziej stylowym wydaniu :D I znajome mi płytki :lol: :roll:

Mała Królewna ma fajną minkę, ale dlaczego torta i mamy nie widać :roll:. Pozdrawiam noworocznie i życzę spełnienia marzeń - szybkiego ukończenia domu i zamieszkania na następne Święta :wink: Teraz już chyba pójdzie Wam szybko :wink: :roll: Jaki planujesz ogród? W jakim stylu?

 

Dziękuję Monisiu! Zdjęcia z tortem będą, troszkę z opóźnieniem :oops: Jeśli chodzi o ogród to mam już pomysł, nawet odręcznie wyrysowałam sobie wszystko... oczywiście nie wykluczam pomocy architekta bo areał jest spory. Będzie naturalnie, starodrzew (sosny) obsadzę dookoła konwaliami, krzewy lubiące kwaśną, leśną ziemię... i oczywiście róże (ale to będę się radzić Różanej Królowej, czytaj: CIEBIE :wink: ) Z przodu okazały podjazd z kostki granitowej, z tyłu oczko wodne... Myślę też o czymś w rodzaju rossarium, patio o drewnianej konstrukcji... zobaczymy :wink: na razie mam jeszcze za mało ziemi z przodu domku, żeby zacząć ogród :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sympatyczne słowa :wink: Jeśli będę w stanie, to podpowiem co do róż. Ja uwielbiam róże i nie wyobrażam sobie bez nich ogrodu. Pierwsze posadzone przeze mnie rośliny (ok.4 lata temu), to były thuje Danica (również moje ulubione, kulki), 2 świerki (zaraz je skradziono w okolicy Bożego Narodzenia) i miniaturowa bezimienna różyczka z łososiowymi kwiatami. Rok później doszły pnące róże Barock i Rose Aloha, wielkokwiatowe róże Augusta Louise (kilka sztuk), parkowa róża Louise Odier oraz 2 sztamowe róże Rosarium Uetersen. No i tak się zaczęło... doszły angielskie róże i szereg innych, a teraz jest ich już dużo i potrafię sobie radzić z nimi i ich chorobami. Róże były u nas od zawsze, bo zarówno dziadkowie uwielbiali kwiaty - głównie róże i dalie, jak i rodzice. W tym roku przeniosłam kilka starych odmian z obecnego ogrodu do ogrodu na działce. Niestety róż nie można sadzić zbyt blisko sosen - tam polecam rhododendrony - wspaniale się czują przy sosnach, a wiosną cudownie szaleją kwitnieniem w różnych barwach :D Ja mam chyba ok. 12 rhododendronów, ale nie mam sosen, które dałyby im cień i kwaśną glebę, dlatego muszę im poświęcać więcej czasu na zapewnienie właściwych warunków. Jeśli lubisz sosny i masz w planie, to kup od razu rhododendrony i jeszcze proponuję azalie - są równie cudowne :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu, mam już na działce 1 rhododendrona, przesadziłam go w maju od siebie z ogródka... Problem w tym, że on nigdy nie zakwitł... rośnie w półcieniu, pod sosnami, więc może w tym roku? A róże chcę chodować przed domem, tam nie mam drzew... Na pewno będę się Ciebie radzić, jak w końcu będę mogła zająć się ogrodem (wykorzystam nazwy odmian które wymieniłaś :wink: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu, ta kuchnia co ją wcześniej wklejałaś (nie wiem co się z nią stało) to nie przypadkiem włoska scavolini??? Znam dobrze te kuchnie, i wydaje mi się, że to było coś w tym stylu... są też w kolorze ecru ze złotem...

http://images44.fotosik.pl/45/24bf32304d0b0f2bmed.png

http://images24.fotosik.pl/310/14290020e0ef39f2med.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...