Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dardus ten na 12 osob za 150 euro to sie chyba super oplaca. Za to z doswiadczenia wiem ze nie warto na sile, tzn ze jezeli polujesz na niebieski to badz cierpliwa a napewno sie trafi ten ktory jest ci pisany! nie ma sensu brac tylko dlatego ze jest okazja skoro czerwony to nie twoja bajka. ja od dwoch lat szukalam swiecznika krysztalowego ktory sobie upatrzylam w maisons du monde. Cena zabojcza = 179 euro! szukalam, szukalam az trafilam na ogloszenie, pewna pani sprzedawala swoj za 100. Potargowalam sie troszke i wyrwalam za 70 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Iwonko, blat kuchenny przepiękny:jawdrop: Fajny wzór wybrałaś na słup schodowy- będzie dostojny i elegancki.:D

Serwisy- tez mi się takie marzą, ja bym chciała brązowy. Mam znajomych w Anglii, którzy od lat zajmują się handlem takimi rzeczami i wiem, ze one nie są tanie niestety. Spróbuj się ciut potargować, choć pewnie dużo nie zjadą. Ale myślę, ze i tak warto. W końcu zwykły biały, nowoczesny porcelanowy zestaw obiadowy kosztuje ok. 1000 zł, a efektu nie ma:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aguś :) Mój ulubiony brązowy to Johnson Bros - Old Britain Castles ;) Nie dawno był taki tylko niebieski za 250e, ale kompletny z tymi wszystkimi pierdółkami, sama nawet nie wiem do czego?!? na 12-os. Strasznie żałowałam, że go nie kupiłam, bo to były grosze... Normalnie trzeba dać ok. 600e. za tyle elem. A co do schodów, to właśnie dostałam rozetki :) :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko, kuchnia bardzo piękna, ale szczerze - wymieniłabym te gładkie fronty od razu. Jeśli zostawisz na zasadzie, że później, przyzwyczaisz się i zostanie, bo przestanie z czasem tak mocno denerwować. Tkanina na rolety bardzo ładna. Muszę pomyśleć, czy by sobie nie sprawić zasłonek z takich różyczek :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu, z małymi frontami to jest tak, że nie da się ich wytłoczyć tak jak duże, od pewnej wielkości jest to po prostu nie możliwe (tak samo jest z drewnianymi kuchniami). Brałam to pod uwagę, bo nie chciałam masywnej zabudowy przy kuchni... Chodzi tylko o to że chciałam je z innym rowkiem, i myślę, że kiedyś na pewno wymienię, chociaż im dłużej się ją ogląda w realu, to przestają mi przeszkadzać, a nawet wydaje mi się że dodają jej delikatności (w końcu tyle wzorów w jednym miejscu przy kuchni)! Te z rowkiem w końcu też były by gładkie, tylko rowek byłby większy, więc może byłoby inne wrażenie ;)

 

Moniu, u mnie z różyczek będzie roleta i zasłona :) Strasznie mi się podobają, i nadają taki sielski klimat :) Mam nadzieję, że będzie ładnie, zwłaszcza że planuję dać tapetę w bukiety róż na kawałku ściany w kuchni - tą z dziennika, niestety nigdzie nie mogę jej znaleźć...

Edytowane przez dardurdka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia bardzo ładna, przestronna, jasna, z wyjściem na taras... ślicznie jest! Czy nad stanowiskiem piecowym, w tej wnęce przy suficie jeszcze coś będzie? Co do tych gładkich frontów to ja też bym je zmieniła jeśli jest taka możliwość. Tak jak pisze monia i marek, jak się czegoś od razu nie zrobi to potem człowiek się przyzwyczaja :rolleyes: Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia wyszła fantastycznie, genialnie, pięknie i jeszcze nie wiem jakich słów użyć. Jest cudowna i do tego to wyjście na taras. Szczerzę zazdroszczę :)

Jedyny minus to rzeczywiście brak tych frezów, też je chyba bym z czasem wymieniła.

Wybór materiału w róże też uważam za bardzo trafiony. Będzie tak po angielsku :)

 

Jednym słowem, a właściwie kilkoma jestem zachwycona twoją kuchnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe komentarze :) Ja chciałam maksymalnie wykorzystać pieniążki przeznaczone na kuchnię :)

Myślę, że 7,5tys.zł to nie dużo za takie cudeńko. Myślę, że udało mi się osiągnąć zamierzony efekt, a jak dojdą wszelakie ozdóbki, serwisy (mąż obiecał w tym tyg. mi kupić!!!) to będzie cudownie :lol2: Zresztą pn stolarz też zadowolony, bo już w dniu montażu, dostał zamówienie na kolejną b. podobną ;)

Jestem tylko ciekawa, jak z brudzeniem się tej kuchni?? Po cichu liczę, że będzie ją można od czasu do czasu wyszorować, tak jak inne z drewnopodobną okleiną :p Dzisiaj wymieniliśmy baterię w LM bo okazało się że miała wadę fabr. i nie dało się jej umocować... Na szczęście wszystko jest ok, zwłaszcza że od stycznia producent ją ulepszył ;)

Obejrzałam też płyteczki "biała wenecka" ze scenkami w niebieskim i brązowym kolorku, i takie z lawendą i napisami i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobały, więc może to one zabudują stanowisko piecowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...