Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Ha, ha Beatko, ja uważam tak samo :) Już nawet postanowione, że będą tam takie dotoczone łuczki, żeby właśnie te słupy nie wisiały w powietrzu :) Nie będą tak pokaźne jak te na zdjęciu, ale powinny rozwiązać problem. A miejsca tam nie jest dużo, dlatego pierwszy schodek jest tylko odrobinę większy :) Mam to zdjęcie zapisane od dawna, zresztą ty je wynalazłaś :* Napisałam że schody są nieskończone, bo wiele jeszcze będzie dorabiane, nie tylko tralki :) Tato teraz robi inne schody (wycina) bo pogoda nie pozwala na malowanie m.in. reszty moich tralek :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam! Piękna ta szafka u was w łazience!!! zamawialiście u stolarza czy w stacjonarnym sklepie?

 

pieknie u was :) też już bym chciała tylko dopieszczać domek :)

 

 

edit: doczytałam, że jeszcze się nie przeprowadziliście...mam nadzieję, że zły nastrój szybko przejdzie..budowa potrafi dobić, wiem...pomyśl trochę o sobie i mam nadzieję, że niedługo już z uśmiechem będziesz się przeprowadzać :)

 

Konsolka robiona na zamówienie, u stolarza co robił kuchnię. Cena 700zł :)Wymiary:szer.160xgł59cm

 

A co do nastroju, to szykują się zmiany, które mam nadzieję pomogą :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko, zwróciłam uwagę na to samo, co Beatka (słupy schodów), ale widze, że już decyzja o zmianie zapadła, więc wszystko będzie ladnie. Już macie wszystko gotowe - ja bym juz na pewno mieszkała w nowym domku! Szybko minie kiepski nastrój, bo będziecie żyć nowymi wrażeniami :bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Iwonko,

Co do Twoich dylematów dotyczących płytek w kuchni - doskonale Cię rozumiem. Bardzo długo szukałam i wydawało mi się, że nic nie pasuje i już na odczepnego wzięłam białe mugaty (vanillia wydawała mi się przy szafkach jak utleniona). Jak Ci to pomoże, to mogę pokazać Ci zdjęcie i ocenisz jak to wygląda z mugatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Czy to osłona kaloryferów " nie zabierze " Ci zbyt dużo ciepła ?

Może choć otwierana, w jakiś sposób demontowalna w bardzo mroźne dni.

Mam taką w mieszkaniu i jak jest bardzo zimno, to ją otwieram na oścież.

 

Raczej to mi nie grozi :) Jak mieszkaliśmy kilka dni, w te największe mrozy było non stop 25st. w domu a na piecu minimalna temp. 42st. Więc mamy zwalone centralne w drugą strone, jak dla mnie idealnie, bo ja piecuch jestem :) A taka obudowa ma otwory przez które ciepło może swobodnie się przedostać, do tego taka nagrzana płyta tez oddaje ciepło, więc o to się nie martwię. Bardziej martwię się czy mój zapracowany tatko da radę mi trochę pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Przepraszam, ale ostatnio bywam w domu tylko wieczorami i nie chce mi się nawet włączać komputera. Odległość z obu stron po 25 cm. Też myślalam o płytkach na boki, ale te są stanowczo za "grube" i nie wyglądałyby dobrze.

 

Ja mam tylko 10cm, ale i tak chcę zrezygnować z płytek, ewentualnie na wysokości palników chcę dać cokół z granitu. Planuje mugaty bo myślę że dużo blasku dodadzą kuchni, brakowało mi tego blasku w zimie gdy nie było słonka, ciemne ściany wyglądały ponuro. Najgorzej że mąż ma już wycięte cokoły do blatów :lol2: Najwyżej dołem będą cokoły a górą płytki?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trafiłam do Pani przypadkiem szukając materiałów na zasłony. Przede wszystkim gratuluję domu - jest śliczny. Pięknie urządzany. Kuchnia zapiera dech :)

Tutaj http://forum.muratordom.pl/showthread.php?121777-BAJKOWY-DWOREK/page27 pokazywała Pani skrawki materiałów. Szukam właśnie czegoś podobnego - gdzie można je zamówić. W sklepie http://www.takaniny.net? Jeśli tak, to czy mogłaby Pani podać nazwę tkaniny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trafiłam do Pani przypadkiem szukając materiałów na zasłony. Przede wszystkim gratuluję domu - jest śliczny. Pięknie urządzany. Kuchnia zapiera dech :)

Tutaj http://forum.muratordom.pl/showthread.php?121777-BAJKOWY-DWOREK/page27 pokazywała Pani skrawki materiałów. Szukam właśnie czegoś podobnego - gdzie można je zamówić. W sklepie www.takaniny.net? Jeśli tak, to czy mogłaby Pani podać nazwę tkaniny?

 

Tak to tkaniny.net :) A tkanina to roses ashton2 http://www.tkaniny.net/Tkaniny/Tkaniny-dekoracyjne/Tkaniny-dekoracyjne-roze/Roses-Ashton-2.htm?shop=fabfab_pl&SessionId=&a=article&ProdNr=16_3195_03&t=30&c=70772&p=70772

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...