Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Przyszłam do Ciebie ,gratuluję ślicznego dworku,klimaty iście królewskie:yes:Moim zdaniem czujemy się lepiej goniąc króliczka:lol2:Pozdrawiam,czasem sobie zajrzę dla poprawy humorku:bye:

Zapraszam serdecznie!!!

Też lubię ciągle działać, ta cała gonitwa, adrenalina przy podejmowaniu decyzji- w czasie budowy każdy narzeka, a jak na chwilę prace ustaną to człowiek tęskni jak za jakimś narkotykiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Święta prawda, zawsze można budować następny;)

Tak, ale trzeba by sprzedać ten, a to było by ciężkie przeżycie :D W końcu tyle serca włożyłam w dom, że chyba wolę go w nieskończoność ulepszać, niż zaczynać wszystko od nowa... Budowa potrafi wykończyć, o wiele lepiej jest urządzać :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, cudnie się mieszka, choć mnie jest zawsze mało- przyznaję bez bicia... Teraz szaleje robiąc zakupy internetowe, ale nie wiem czy to będzie jakiś znaczący efekt- ciągle mi się wydaje, że ten dom to studnia bez dna ;)

 

 

Pocieszę Cię....ta studnia ma dno:) I wiesz co....dobicie do niego tez nie jest fajne....bo jak trafię na jakieś mega wspaniałe dodatki, drobne meble, bibeloty to stoje w sklepie i myślę...."taka okazja...muszę to kupic....ale gdzie ja to postawię....??? Przecież już wszystko mam zagospodarowane....."

I zaczyna się chowanie jednych rzeczy żeby móc postawić te nowe....i tak w kółko:):):) Kupisz np. paterę na owoce....jesteś zachwycona....a za jakiś czas widzisz inną....nawet jeśli nie jest ładniejsza to kupisz ją żeby coś zmienić:):):) Można oszaleć:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę Cię....ta studnia ma dno:) I wiesz co....dobicie do niego tez nie jest fajne....bo jak trafię na jakieś mega wspaniałe dodatki, drobne meble, bibeloty to stoje w sklepie i myślę...."taka okazja...muszę to kupic....ale gdzie ja to postawię....??? Przecież już wszystko mam zagospodarowane....."

I zaczyna się chowanie jednych rzeczy żeby móc postawić te nowe....i tak w kółko:):):) Kupisz np. paterę na owoce....jesteś zachwycona....a za jakiś czas widzisz inną....nawet jeśli nie jest ładniejsza to kupisz ją żeby coś zmienić:):):) Można oszaleć:):)

 

Obyśmy tylko takie problemy mieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę Cię....ta studnia ma dno:) I wiesz co....dobicie do niego tez nie jest fajne....bo jak trafię na jakieś mega wspaniałe dodatki, drobne meble, bibeloty to stoje w sklepie i myślę...."taka okazja...muszę to kupic....ale gdzie ja to postawię....??? Przecież już wszystko mam zagospodarowane....."

I zaczyna się chowanie jednych rzeczy żeby móc postawić te nowe....i tak w kółko:):):) Kupisz np. paterę na owoce....jesteś zachwycona....a za jakiś czas widzisz inną....nawet jeśli nie jest ładniejsza to kupisz ją żeby coś zmienić:):):) Można oszaleć:):)

 

Nie da się ukryć, że ciężko przychodzi mi nawet na myśl jakaś nowa kolekcja płytek, na punkcie których można zwariować, a co dopiero wyposażenie np. kuchni. Ja stwierdziłam, że końcu można mieć kilkadziesiąt serwisów, na każdą okazję, lub kilka pater :) Zawsze na rynku będzie pojawiać się coś co wpadnie nam w oko, jedyne wyjście to nie szukać, a jak już się napatoczy to oczywiście kupić, żeby spać spokojnie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyśmy tylko takie problemy mieli :D

 

Uwierz mi, że ja tez nie budowałam się 3 miesiące:):) Też przechodziłam nieprzespane noce związane z ważnymi wyborami, tez wprowadziłam sie do domu, w którym więcej było do zrobienia niż było zrobione:) Dom bez ocieplenia, praktycznie bez oświetlenia (wisiały żarówki) i co rano z duszą na ramieniu wsiadałam do samochodu i zastanawiałam sie czy znowu ktoś będzie mnie wyciagał z bagna, które było przed domem.....wszystko minęło jak mgła....za kilka lat jak będziesz dalej interesować się forum to też będziesz mieć zupełnie inne problemy.....infantylne dla pozostałych czego życze Tobie z całego serca:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, jak byś miała trochę czasu, mogłabyś dla mnie poszukać nr kolorów Twojej elewacji? Nie jest to absolutnie nic pilnego, ale bardzo mi się podobają, chociaż nie mam tak pięknego dachu... Pamiętam domek Pablitoo (też orion) miał bardzo podobne kolory. Trochę mi się koncepcja pozmieniała, chciałabym w ogrodzie dołożyć dużo żółtawego kamienia i może trochę na elewacji, dlatego zapisałabym sobie "ku pamięci" namiary na Twoją ;)Może w przyszłym roku się przyda :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, jak byś miała trochę czasu, mogłabyś dla mnie poszukać nr kolorów Twojej elewacji? Nie jest to absolutnie nic pilnego, ale bardzo mi się podobają, chociaż nie mam tak pięknego dachu... Pamiętam domek Pablitoo (też orion) miał bardzo podobne kolory. Trochę mi się koncepcja pozmieniała, chciałabym w ogrodzie dołożyć dużo żółtawego kamienia i może trochę na elewacji, dlatego zapisałabym sobie "ku pamięci" namiary na Twoją ;)Może w przyszłym roku się przyda :))

 

To akurat pamiętam nawet wybudzona nocą bo ciągle ktos o to pyta:):) Cieszy mnie to bardzo bo tzn. że kolor jest ładny:)

Tynk Kabe kolory F1050 i F 1080. Nawiasem mówiąc to Pablitoo ma identyczne bo ściągnęłam właśnie od niego:):) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat pamiętam nawet wybudzona nocą bo ciągle ktos o to pyta:):) Cieszy mnie to bardzo bo tzn. że kolor jest ładny:)

Tynk Kabe kolory F1050 i F 1080. Nawiasem mówiąc to Pablitoo ma identyczne bo ściągnęłam właśnie od niego:):) Pozdrawiam

 

O proszę :) Bardzo pasują do Waszych domów! Już sobie zapisuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...