Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja mam kilka odmian, ale najbardziej lubię dwie - jedną bez nazwy (nie mogę jej w żanen sposób rozszyfrować :roll:, ale w tym roku muszę zrobić fotkę, to mi trochę ułatwi poszukiwanie nazwy), a druga to June - jest śliczna (kupiłam ich w ub. roku chyba 10 szt., ale jeszcze chyba dokupię 3). Jak spotkasz, to kup, bo naprawdę warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam! Na prawdę imponująca, całkiem odwrotny układ kolorów

http://images31.fotosik.pl/442/e6d876b7f60fa048.jpg

Właśnie baaardzo podobna jest ta moja bezimienna :D Tylko, że dużo jest do siebie podobnych i czasami tylko smugi inaczej malowane je różnią :roll: Moja ma bardziej żółtawe to środkowe zabarwienie, a brzegi wpadające w niebieski - przepiękne są hosty :D :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi narobiłaś chęci...

Jak zrobię tą drogę przez las (planuję obsypaną żwirem i deski moczone w przepracowanym oleju) to koniecznie muszę się za to wziąć :D Wstrzymuje mnie tylko fakt, że mają nam jeszcze dowieść ziemi, więc za bardzo nie zaszaleje, bo szkoda by było jakby coś mi się zniszczyło, gdy pan koparkowy będzie równał teren...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba wszędzie nie będzie jeździł :lol: Część można powoli zacząć zagospodarowywać :wink: Co do RH, to polecam odmianę Roseum i jeszcze jest jeden piękny Piercy Wiseman o kremoworóżowych kwiatach :D . Zresztą wszystkie są śliczne :D :D :D :D

 

Moniś, w tym rzecz, że las też trzeba wyrównać... ja już część zrobiłam sama w tamtym roku (woziłam ziemię taczką i rozrównywałam, bo wśród drzew to żadna maszyna się nie zmieści), ale tylko w przedniej części lasu, tam gdzie robotnicy mięli szopę i stoły... reszta czeka... a nie chciałabym żeby coś się stało moim roślinom (kilka nasadziłam, ale w wysokich partiach wąwozu. Prawdę mówiąc to nie mam określonego poziomu wyrównania... ile uda nam się kupić tyle będzie, bo to nie mały wydatek (już wydaliśmy na ziemię ponad 10000PLN i jeszcze końca nie widać, a gdzie do efektu końcowego... Już nie wspominając o tym ile m ożnaby zrobić w domu za te pieniądze! Na pewno zacznę coś działać, jak już będzie droga, i tym samym wszystkie niepotrzebne drzewa i gałęzie znikną z lasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ale wy macie wiedze ogrodniczą :o :o Też bym tak chciała ,ale myślę,że z waszą pomocą się trochę podszkolę.

 

Piękna, ja dopiero zaczynam... znalazłam na allegro nazwę tej mojej funkii (uwierz do tej pory nawet nie wiedziałam, że to funkia :lol: ) i to tylko jedyna roślina której znam łacińską nazwę... resztę wypisała Monia, więc obie będziemy się od niej uczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...