Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dardulka jaka z Ciebie śłiczna dziewczyna!!!

 

A ogród zapowiada się cudny

Cieszę się, że Ci się podoba i mam nadzieję, że będziesz częściej zaglądała...

 

no ,no pikna dziewucha z Ciebie ,ale córunia piękniejsza :o :D :o

Córunia nie musi mieć kompleksów bo rzeczywiście urok ma, na szczęście nie po mnie...

 

Dardurdko jak miło zobaczyć Twoją buzię :D

W końcu się przełamałam, z reguły nie pokazuję swoich zdjęć... jakoś tak nie lubię siebie oglądać, nawet filmu z własnego wesela nie oglądałam :oops:

 

Jaka piekna inwestorka! :D

Całkowicie mnie zawstydziłyście :oops: :oops: :oops:

Szczerze mówiąc, myślałam, że nikt nie zauważy... tak jak tego zdjęcia doklejonego na początku dziennika...

 

ale dziękuję za miłe słowa :D miło czasem są pozytywnego o sobie przeczytać :wink:

 

Monisiu, jodełka ma się bardzo dobrze :D myślałam już o znalezieniu dla niej miejsca w gruncie, ale śnieg całkiem mnie zaskoczył i w dodatku to jeszcze nie koniec :( Pierwszy raz nie cieszę się z nadejścia zimy... teraz to już czekałam na wiosnę, zwłaszcza że już wszystko wokół ożyło :cry: Na szczęście z jodełką nic się nie dzieje, więc może jeszcze trochę poczekać w doniczce :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jodła też czeka na wkopanie. Właśnie ją podlałam :wink:

 

Ja z moją uważam żeby jej za mocno nie podlewać bo właśnie tak załatwiłam mandarynkę... Po prostu tak się zawsze martwię o te moje roślinki, że aż za mocno podlewam a niektóre tego nie lubią... Doradź mi proszę jak często podlewać moją jodełkę, żeby jej nie zaszkodzić. Stoi w chłodnym, mało nasłonecznionym pomieszczeniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka piekna inwestorka! :D

Całkowicie mnie zawstydziłyście :oops: :oops: :oops:

Szczerze mówiąc, myślałam, że nikt nie zauważy... tak jak tego zdjęcia doklejonego na początku dziennika...

 

Jak nie zauwazy, jak nie zauwazy? :o :o :o Zauwazy, zauwazy, tylko na tym zdjeciu inwestorka (-ki) z bliska pieknie widac, dlatego takie poruszenie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne, chyba trochę drewnianych elementów (poręcz) może dodać uroku temu zakątkowi. Ciekawe jak tam jest latem. Pod sosnami wiele roślin hodowlanych nie lubi się rozwijać, ale cieniolubne małe roślinki to i owszem. Pewno jakaś Dąbrówka, tojeść, mchy widzę, że są na miejscu. :wink: U mnie rośnie trawa i grzyby, w pobliżu wrzosy ale one wolą słońce. Dąbrówka u mnie choć ciągle maltretowana to ciągle wyłazi, to samo dzika tojeść, bardzo wdzięczna roślinka wiosna i latem

 

http://img244.imageshack.us/img244/8207/220906dziaka0259tw8.jpg

 

http://img136.imageshack.us/img136/4228/2001111dzialka5gz1.jpg

 

tylko trochę trzeba podkasać dolne gałęzie sosenek to i trawnik się uda :p Oczywiście nie taki jak na boisku piłkarskim, ale zielono będzie

 

a i jeszcze wszędobylskie fiołki, bardzo polecam. Jak już raz sie zadomowią to co roku będziesz mieć ich mnóstwo. Zdobądź różne odmiany to będą się krzyżować, fioletowe, różowe, i białe a potem mieszają się i takie maleńkie cuda z kolorowymi żyłkami rosną :lol:

 

http://img89.imageshack.us/img89/6470/30032008dzialka054vs0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...