Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witaj,

u mnie już idzie wiosna :D

znalazłam koło domku takie śliczności, i oczywiscie zabrałam do domu.

 

http://lh3.ggpht.com/_Q7IugVOzgWU/SaWle36yZ_I/AAAAAAAABC4/WTBcxRv8wGI/s512/S8003928.JPG

 

a jak u Ciebie?

 

pozdrawiam serdecznie,

 

Dzień dobry Edytko!!!

U mnie naokoło śnieg... i ciągle pada :-?

ale pierwsze oznaki wiosny też dają się zauważyć :D

Piękne te bazie kotki, szkoda, że ja w domu nie mogę mieć takiego bukieciku bo jestem uczulona na ich pyłek :lol: :lol: :lol: :lol:

Dziękuję za odwiedziny :wink: i lecę sprawdzić co nowego u Ciebie w dzienniku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry Dardulko :D

co słychać? ..piekną macie zimę ..kulig :) nie wyjechałaś na odpoczynek?

natknęłam sie na taką kuchnię i pomyślałam o Tobie :wink:

http://www.alldecor.pl/kfm_files/galeria/projekty_wizualizacje/klasyczne/kuchnia_klasyczna/kuchnia_klasyczna01.jpg

ze strony http://www.alldecor.pl/

ustawiłas sobie juz kuchnię..?

pozdrawiam cieplutko, dobrego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piąteczko, właśnie o czymś takim myślę...

Tylko, w moim przypadku, mimo że kuchnia jest spora 14,5m2 to mało ustawna... zwłaszcza przez drzwi na taras, ale coś wymyślę... tylko o wyspę się martwię, że się nie zmieści, ale na to przyjdzie jeszcze czas, teraz myślę o punktach gdzie mają być krany, bo dzisiaj ma przyjechać pan hydraulik i wycenić robotę :D

 

Ale takich inspiracji jak najwięcej proszę :lol: :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie jaką masz pow.kuchni?czy dobrze zauważyłam ,ze masz 3 okna?u mnie tak jest , co mnie w obecnej chwili bardzo wkurza,bo przez to nie mam zbyt wielkiego pola manewru ze sprzętami i najchętniej to bym je zamurowała,ale z kolei okna trochę żal...i patrząc na te wszystkie piękne kuchnie trafia mnie szlag że tego wcześniej nie przemyśleliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna, u mnie jest 1 okno i 1 drzwi tarasowe, ale za to na pozostałych ścianach drzwi do holu i do jadalni... tak więc pole manewru ograniczone, ale kuchnia z wyspą pośrodku będzie pasować jak ulał (pomiędzy drzwiami wew. jest sporo miejsca np. na krzesła przy wyspie). Moja kuchnia ma prawie 15m2, ale zabudowy sporo mniej :roll: A u Ciebie można by okap pomiędzy oknami dać, a na ścianie jakieś szafeczki... albo tak jak chciałaś na wzór fabryki wnętrz, tylko na ten pełnej ścianie kuchnię, pod oknami ewentualnie dolne szafeczki i stół kuchenny albo właśnie taka rzeźbiona wysepka :wink: Zobaczysz, jak przyjdzie jakiś fachman wymierzać kuchnię to wszystko tak rozplanuje, że na pewno będzie ładnie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie jaką masz pow.kuchni?czy dobrze zauważyłam ,ze masz 3 okna?u mnie tak jest , co mnie w obecnej chwili bardzo wkurza,bo przez to nie mam zbyt wielkiego pola manewru ze sprzętami i najchętniej to bym je zamurowała,ale z kolei okna trochę żal...i patrząc na te wszystkie piękne kuchnie trafia mnie szlag że tego wcześniej nie przemyśleliśmy.

Mnie najbardziej przeszkadzało to okno po lewej stronie i postanowiłam je zamurować. Na tyle ograniczało rozplanowanie kuchni, że postanowiłam z niego zrezygnować. Zawsze mogę je zrobić ponownie, ale raczej nie będę chciała. Szkoda mi tylko widoku łąk i lasu z dziką zwierzyną, który miałam za oknem. Zamurowaliśmy również okno w salonie, które było na tej ścianie - tu akurat ze względu na mój stary kredens, który chcę wstawić na tej ścianie i zmieściłby się obok okna, bo specjalnie tak planowałam z projektantem, ale po przemyśleniu stwierdziłam, że lepiej będzie się prezentował na samym środku ściany. Nie żałuję, choć, jak pisałam - piękne widoki zniknęły za murami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę,że te okna to odwieczny problem dworkowiczów.Chcąc zachować symetrie, okna muszą być,jest ich generalnie w projektach tego typu bardzo dużo .Otwory nie są zbyt duże(wąskie i wysokie),a zważywszy na to ,że mam dach nisko opuszczony to zamurowując je pozbawiła bym salon i kuchnię dodatkowego doświetlenia,W tym miejscu ,gdzie Moniu zaplanowałaś swój kredens ja zaplanowałam jadalnię i zmieści mi się tam jeszcze maly podręczny kredensik.Tak czy owak niczego już nie będe zmieniać ,gdyz prace mam juz za bardzo zaawansowane i za dużo by było kłopotu z większymi zmianami ,nawet nie chce o tym myśleć.Dardurdko ciekawi mnie jakie wybraliście ogrzewanie ,a konkretnie chodzi mi o piec.Myślę ,ze cena za te usługi wod.-kan nie jest wygórowana ,my tez tak płacilismy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty, pieca jeszcze nie wybraliśmy, rozważamy taki z zasobnikiem na ekogroszek... propos wod-kanu to też mi się wydaje, że 3400PLN to całkiem rozsądnie... przyłączenie wody (40m) 1000PLN, a ja tak doliczam na max 5000PLN żeby nie było niespodzianek :lol: Na szczęście moje okna mi jak najbardziej odpowiadają, choć żałuję, że trochę zmniejszyliśmy ich wysokość - ze względu na kuchnię z przodu, żeby blat nie był zbyt nisko...

Normalnie nie mogę uwierzyć, że w końcu się coś ruszy :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...