Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a mnie się bardziej karbowane podobają :roll: tylko pan hydraulik nas przekonał, są u niego w domu, więc można było zobaczyć :wink: mówił, że warto... a że ma sklep to będą w cenie tych karbowanych panelowych :D

 

też mam teraz purmo, ale prania na nich szkoda wieszać po kolor tracą :cry: przez to że malowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dla Twojej rezydencji

http://www.woodweb.com/knowledge_base_images/ms/raised_panel_wainscoting_1.jpg

 

http://www.brownstoner.com/forum/profile_post_images/wainscot_wood_p_2.jpg

 

Właśnie nad takimi się zastanawiałam, biel+kolor drewna... tylko to zależy jakie te schody u nas wyjdą :cry:

Ale piękne są... i te białe listwy... marzą mi się takie wnętrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się bardziej karbowane podobają :roll: tylko pan hydraulik nas przekonał, są u niego w domu, więc można było zobaczyć :wink: mówił, że warto... a że ma sklep to będą w cenie tych karbowanych panelowych :D

 

też mam teraz purmo, ale prania na nich szkoda wieszać po kolor tracą :cry: przez to że malowane...

a u mnie nie tracą, a mam je już b.długo - nie są malowane, tylko mają taką powłokę, która wygląda jak malowana. Na pewno masz Purmo? Może inna firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest taka powłoka, ale jakby nie było jakaś farba... u mnie jest tak dużo prania, że mam suszarnię i tam jest rozkładana suszarka, ale to czasami za mało i wieszam na kaloryferach... może to wina temp. po prostu wtedy była za wysoka i dlatego się odbarwiły (czasem się zdarza 90C na piecu) :cry: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne, moje wyglądać będą nieco inaczej - takie trochę karbowane, nie takie ładne

 

http://www.purmo.com/pl/products/198.htm

 

pocieszam się tylko, że równie skuteczne :wink: a zresztą tylko w sypialniach będą

ja mam te Purmo w obecnym domu - są super :wink:

 

ja też takie mam, jestem zadowolona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje ze te wszystkie grzejniki sa takie same, a bardziej trzeba zwracac uwage na grubosc i ilość tych płyt cz cuś... w każdym bądź razie należy dobrze dobrać moc grzejnika i ich ilość do powierzchni pomieszczenia

 

ja właśnie szukam tych grzejników w necie... i jak okażą się tańsze te karbowane to dla mnie mogą być :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardurko, zdecydowałaś się już na firmę kuchenną ? bo przeczytałam że na styl już tak.

A co do grzejników to mam podobne ale i tak obudowane będą

 

Kasiorku, jeszcze nie wybrałam żadnej firmy, bo u mnie jeszcze daleko do kuchni... Ale wiem na pewno, że będzie ją robił jakiś stolarz. Zawsze jest taniej niż w dużej firmie, a jakość ta sama... widziałam kilka takich kuchni robionych przez stolarzy :wink: A jak z Twoją kuchnią??? Odezwali się z wyceną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardurko, zdecydowałaś się już na firmę kuchenną ? bo przeczytałam że na styl już tak.

A co do grzejników to mam podobne ale i tak obudowane będą

 

Kasiorku, jeszcze nie wybrałam żadnej firmy, bo u mnie jeszcze daleko do kuchni... Ale wiem na pewno, że będzie ją robił jakiś stolarz. Zawsze jest taniej niż w dużej firmie, a jakość ta sama... widziałam kilka takich kuchni robionych przez stolarzy :wink: A jak z Twoją kuchnią??? Odezwali się z wyceną???

Tak zostałam podwójnie powalona z nóg ale jakoś to przeboleję widocznie tyle musi kosztowaqć marzenie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku, nie poddaj się bo nie zawsze marzenia muszą być drogie... widziałam takie kuchni na forum robione przez stolarzy i nie różniły się wyglądem od tych sklepowych :wink: Zuzza bodajże ma właśnie taką kuchnię.

 

Beauty, ciekawi mnie jaki jest przedział cenowy tych cudniastych kuchni, mogę prosić na priv :wink: Ja na 100% jestem zdecydowana właśnie na taką :D

A na budowie powolutku się rozkręca... trwają wykopy :lol: i zaraz jadę do wodociągów, żeby zgłosić chęć rozpoczęcia prac zw. z przyłączem wody :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...