Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dardurdko

 

Co do kuchni, kilka lat temu robilem remont mieszkania i przy okazji zamowilem kuchnie. Kuchnia jest w miare ladna, ale jak zaobaczylem w jaki sposob ja zlozono (2 osoby w 3 dni),i policzylem ceny materiałów to sie wkurzylem. Przepłacilem ok 50%, mimo iż cena była konkurencyjna.

 

Moj plan jest taki (mniej wiecej tak jak robi 90% firm, nie wiem czy bede mial sily i czas na to):

kupic drewniane gotowe fronty - najdrozsza czesc, sprawdz na allego, jest kilka firm oferujacych fronty,

boki szafek z plyty mdf (tak jak zrobila u mnie firma) - plyta jest dosc tania, w wiekszosci stolarni dodatkowo potna ci na takie wymiary jak sobie zarzyczysz.

 

Reszta - korona, zawiasy itd kupisz w specjalistycznych sklepach z akcesoriami do mebli kuchennych, sprawdz taki sklep w okolicy,

 

Policz sobie koszt mdf, frontow itp i porownaj z ofertami firm. Jestem pewien, ze wyjdzie ci 50% taniej. Nie wiem tylko co maz na to?

 

Fronty/szafki maja standardowe wymiary: 30cm/45/60cm. Mozna takze dostac gotowe polokragle elementy na ozdobne kredensiki.

 

To tyle co moge poradzic w sprawie marzeń .....

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rozsądna rada

DZIĘKUJĘ :wink:

 

Tylko rzeczywiście chyba mąż nie będzie zadowolony, ale...

odkąd jest ze mną ciągle przed nim nowe wyzwania, więc i może temu podoła :lol:

 

A swoją drogą, jak budowa??? Bo że wytyczony to oczywiście wiem :wink: :lol:

Pozdrawiam

 

P.S. Fajnie, że wpadłeś........................

.....................................................i dałeś mi do myślenia :roll:

z marzeń nie zrezygnuję :wink:

a czytałam, już gdzieś na forum o kuchniach robionych własnymi rękami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pomysł nie do końca może się sprawdzić :cry: Też mamy zamiar w podobny sposób zaoszczędzić, niestety ceny materiałów - drewno, zawiasy i kupowane normalnie w sklepie ceny mają detaliczne, a tacy producenci hurtowe i jeśli się tego nie lubi robić to można wyjść jak Zabłocki na mydle :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.woodweb.com/knowledge_base_images/ms/raised_panel_wainscoting_1.jpg

Jakie piiięękne schody , gdzie można znależć projekt z takimi schodami?

Jak je zobaczyłam to się ucieszyłam, że nie kupiłam jeszcze projektu.

Takie schody to ozdoba całego domu. nie mają stopni tzw. zabiegowych , cudo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[z dziennika budowy]

 

Wejdź sobie na stronę szultka furniture.Tam są klimaty w których gustujemy:) kupiłam u niego zestaw stołowy,komody,oraz konsole.Między innymi zestaw który kupiłam jest wklejony jako zdjęcie u Ciebie w dzienniku:) Tam też są żyrandole i różne inne jest tylko jeden minus ...CENY :o Pozdrawiam.Agnieszka

 

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik47367.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[z dziennika budowy]

 

Wejdź sobie na stronę szultka furniture.Tam są klimaty w których gustujemy:) kupiłam u niego zestaw stołowy,komody,oraz konsole.Między innymi zestaw który kupiłam jest wklejony jako zdjęcie u Ciebie w dzienniku:) Tam też są żyrandole i różne inne jest tylko jeden minus ...CENY :o Pozdrawiam.Agnieszka

 

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik47367.htm

 

Agnieszko, stronę szultki przeglądałam chyba z milion razy, ale ceny są rzeczywiście wygórowane... raczej będę się inspirować ich wyrobami niż je kupować, choć nie wykluczam tego w przyszłości :wink: Chętnie zobaczyłabym Twoje mebelki, zawsze to można porównać, bo na tych ich wystawach wszystko wygląda idealnie... ciekawi mnie Twój domek, na pewno wnętrza baaardzo stylowe :roll: :D Może skusisz się i pokażesz choć kawałeczek swojego królestwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardurdko uszy do góry- boćki już są :D

 

Lilan, Kochana!!!

Ja jeszcze nie widziałam :cry:

U mnie sypie i wieje, że świata nie widać...

a póki nie podeschnie to na bodowie zastój bo wjazdu nie ma utwardzonego, więc i wody na razie nie będzie :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ale dziękuję za dobre wieści...

może od Ciebie przylecą do mnie :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia pokażę, ale teraz po 2 latach mieszkanie w domu czeka mnie odnowienie kominka i malowanie salonu - bo mój Najwspanialszy i najkochańszy jedyny(no dobra koniec z cukrowaniem:) )mąż tak palił w kominku,że wstyd ludzi do chaty wpuszczać tak czarno.Termin malowania wyznaczony - to ważne .Też jeszcze troche pracy przed nami w tym roku chcemy zrobić ogrodzenie i brukowanie.Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisiu, ten też jest działający :lol: Niestety go nie mam :cry: a schody... właśnie takie najprawdopodobniej będą bo inne po prostu nie wyjdą bądź kosztowałyby stanowczo za dużo :roll:

a kuchnię, choćbym miała na nią jeszcze długo czekać, to będę mieć bo to moje marzenie :wink:

Fajnie, że zajrzałaś :D

Widziałam, że Ty też kombinujesz z kuchnią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam taką nadzieję bo chyba jakaś depresja mnie bierze :roll: nic mi się nie chce :cry:

Pomyślałam, że się przemogę i posprzątam dzisiaj w całym domu... może mnie to nie dobije... jakoś brak mi energii...

Idę się brać za te porządki, bo strasznie nie lubię jak się nic nie dzieje, a u nas to już za długo trwa (budowę mam na myśli), albo po prostu za bardzo się uzależniłam od tego domu!!! Dobrze, że choć śnieg dzisiaj nie pada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...