Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

coffee82[/b]]Dardurdka witam cie z rana poranną kawą :D

 

Poczytałam sobie Ciebie dzisiaj kobieto :) Spac nie mogę bo mnie gardlo boli (niestety jak wiele osob dalam sie czemuś lekko zarazic i przeziębiona chodzę :roll: )

 

Z takimi artukulami o dworkach jakie zamieściłaś u siebie juz mialam kiedys do czynienia :wink: :wink: i wszystko brzmi ładnie pięknie tylko kogo na to stać???Ja mam np. dosyć dużą działkę bo 21 arów ale to i tak za mało przecież zeby sobie zafundować aleję do domu ze starodrzewiem.. 8) druga sprawa- to przeciez nawet jak ktos ma taka mozliwość to chyba tylko milionerzy prawdziwi mogą sobie pozwolic na wyłożenie takiej alejki np. kostką granitową czy tez starobrukiem.....U mnie z projektu wychodzi 250m kostki do ułożenia i nawet nie chcę mysleć ile to będzie kosztowało...

Poza tym świat idzie do przodu - czemu więc nie korzystac ze zdobyczy techniki, kto powiedzial ze nie mozne łączyć stylow? Konkluzja moja jest taka, że gdybyśmy nie mieszali stylów to wszystkie domy byłyby tak podobne ze aż nudne....

A z innych rzeczy....to instalacje w domu robicie z miedzi czy pcv? Nie chce cie broń Boże straszyc, ale pcv potrafi pęknąć juz po paru latach i kuj tu sobie czlowieku ściany (tak było u moich rodziców po 5 latach mieszkania.....)

 

 

A jeszcze jedno. Piszesz ze chcesz schować mikrofale w kuchni. Właśnie tak jest u mnie. Zerknij na zdjęcia. Nad piekarnikiem jest szafka i własnie w niej jest mikrofala. Duzym plusem takiego rozwiazania jest to ze nie musisz kupowac drogich wypaśnych modeli do zabudowy i jak sie zepsuje to nie rozpaczasz tylko wyrzucasz i kupujesz nową. Poza tym faktycznie w klasycznej kuchni mikrofala niekoniecznie powinna byc na wierzchu. Jedyna rzecz na jaką warto zwrócic uwagę to to ze jezeli szafka będzie otwierana zwyczajnie do góry, to musi byc na takiej wysokości, zeby twoj mąż czasami glową o nią nie zawadzil. U mnie to rozwiązanie sprawdza sie w 100%.

No nic - pozdrawaim cie serdecznie

:p :p :p [/img] :

 

Dokładnie o tym pisałam już gdzieś w kwestii dworków (i chyba w kuchniach), że nie można tylko naśladować stylów, ja w 100% popieram eksperymenty mieszania różnych stylów a tym samym tworzenia swoich!!! W końcu ktoś też się kiedyś wyłamał, żeby stworzyć ten czy inny styl!!! Mój dworek, to takie trochę zaprzeczenie dworku, choć konstrukcyjnie wszystko się zgadza. A nowoczesność (technologie) trzeba iść do przodu!!! Tak jak Ty kocham side by side'y (teraz nie wiem czy mi się zmieści), a mikrofalę chcę schować właśnie ze względu na brak ładnego doboru do piekarników... W końcu nie po to budujemy nasze nowiutkie domy, żeby zrobić z nich muzeum zabytków :lol:

Ogród: u mnie nie będzie żadnej alejki, zresztą te typowo dworkowe ogrody mnie się nie podobają :roll: Myślę o jakiejś ładnej kompozycji (kształtnym podjeździe- jak u Ciebie w projekcie), a kostka brukowa jak najbardziej, ale to za jakiś czas :wink: Lubię różne dekoracje ogrodowe, które raczej do należą do romantycznego stylu wiejskiego (choć też planuję dekory w domu takie trochę stylowe, ale to będzie zależało od dostępnych funduszy), np. takie jak tu... (na pewno znajdziesz coś dla siebie :wink:

 

http://www.schaefer-boutique.pl

 

a i dziękuję za kawusię :wink:

a, Coffee zapomniałabym... instalacje robimy w miedzi :lol: i życzę zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Gosiu, bardzo ładne zapachy przyniosłaś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dardurdko, tak sobie siedze i wciaz mysle o tych twoich oknach :roll: no i sobie wymyslilam, ze moze daj ty sobie spokoj z tymi ozdobami :roll: bo po pierwsze, skoro sie nie da, to nic na sile a po drugie architekt tego projektu to sie chyba lepiej zna niz my i ta orginalna wizualizacja juz w sobie jest bardzo ladna. Takze stawiam na szprosy - bedzie gucio, miam, miam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dardurdko, tak sobie siedze i wciaz mysle o tych twoich oknach :roll: no i sobie wymyslilam, ze moze daj ty sobie spokoj z tymi ozdobami :roll: bo po pierwsze, skoro sie nie da, to nic na sile a po drugie architekt tego projektu to sie chyba lepiej zna niz my i ta orginalna wizualizacja juz w sobie jest bardzo ladna. Takze stawiam na szprosy - bedzie gucio, miam, miam :wink:

 

Andżeluś, KOCHANA JESTEŚ!!!

Może i w tym coś jest :wink: Bo robiłam wizualizację elewacji i te z ozdobami nie wyglądają dobrze, zwłaszcza na górze... dużo okien tarasowych w dodatku ciężko zgrać, żeby listwa ozdobna wszędzie była na tej samej wysokości :roll: Coraz bardziej przekonuję się do szprosów, a dzięki takim głosom jak Twój (bardzo dla mnie cenny) jeszcze bardziej się do tego przekonuje :D

Wszystko dzięki Tobie bo spytałaś o rzuty elewacji!!! Zeskanowałam do dziennika i tym samym przestudiowałam je na nowo :roll: i doszłam do takiego samego wniosku, jak Ty... że architekt wiedział co robi projektując elewację!!! I chyba na tym poprzestanę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...