Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ojej, cuż to za rozkaz :o :o :o :o Nie wiem czy podołam, bo do tej mojej działki wszystkie maszyny Boba Budowniczego by się przydały, włącznie z walcem :roll: ale jeśli obiecujesz, że przyjedziesz to koniecznie muszę dać radę!!!!!!!!!!!!!!!

I czekać będę, gotowa i zwarta :wink: :lol:

 

a tak swoją drogę to gdzie tak konkretnie się wybierasz (oprócz mnie oczywiście), Siedlce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mieszkałam w lesie i zaczęłam tworzyć ogród

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/b48debfdbf9a919d1734a8dd16429286,10,19,0.jpg

 

ale nijak do roślinności leśnej nie komponował mi się cyprysik nootkajski pendula :o więc go oddałam i teraz żałuję bo długo się w tym lesie nie namieszkałam :cry:

Chyba zaprojektowanie ogrodu leśnego jest trudniejsze niż wiejskiego czy miejskiego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........@..@..@........@...@...@

........@............@....@.................@

........@.......(\(\....@...../)/)........@

..........@.....(=':')........(':'=).........@

............@...(..(")(")..(")(")..)...@

................@.....................@

....................@.............@

............... .........@.....@

.............................@

Moc prezentów od zajączka

co koszyczek trzyma w rączkach

Wielu wrażeń, mokrej głowy

w poniedziałek dyngusowy.

Życzę jaja święconego

i wszystkiego najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Amelko i dziękuję serdecznie za życzenia świąteczne :D

Masz chyba rację, że ten leśny jest nieco trudniejszy... ale ja staram się posadzić typowo leśne rośliny choć nie do końca, gdyż mam dużo polanek, gdzie nasłonecznienie jest dość spore :wink: Ale w głębi duszy marzy mi się ogród leśny pełen fiołków, konwalii, śniegulek i innych kwiatuszków, których nazw niestety nie znam :oops: ale koncepcja jest :lol: a jałowce i cyprysiki to w każdym ogródku powinny rosnąć, gdyż do wybrednych nie należą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, cuż to za rozkaz :o :o :o :o Nie wiem czy podołam, bo do tej mojej działki wszystkie maszyny Boba Budowniczego by się przydały, włącznie z walcem :roll: ale jeśli obiecujesz, że przyjedziesz to koniecznie muszę dać radę!!!!!!!!!!!!!!!

I czekać będę, gotowa i zwarta :wink: :lol:

 

a tak swoją drogę to gdzie tak konkretnie się wybierasz (oprócz mnie oczywiście), Siedlce?

 

Już zdążyłam Cię trochę poznać i wierzę ,że dasz radę :lol: :lol: :lol: masz już starodrzew ,a to już jest bardzo dużo!

Mam dużo i rodziny i znajomych w Twoich stronach i na pewno sie wybiorę w odwiedzinki.Zaczynam od Białej podl.,póżniej lubartów,sanok i Bieszczady do pochodzenia.Tak ,że kto wie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...