Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Z tymi płytami to Ci Skarbie nie doradzę bo pojęcia nie mam :o Ale co do lip to wiem, że pasują do dworku, ale straszne śmieciugi są i owadów na nich pełno (kiedyś babcia miała przy wejściu do domu i strach było wchodzić, że zaraz coś ukąsi...) więc może jakieś inne podobne drzewo??? Ale to Twój wybór i lipy na pewno będą pięknie wyglądały :wink: Jeśli chodzi o ogród to u nas też na razie tak dla przyjemności, żeby choć wysepka do odpoczynku była... Priorytetem jest na razie wykończenie domu, więc mamy podobnie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No faktycznie imponujące zakupy :D

Ja tez u siebie zauważyłam pewne niepokojące objay, zamiast odświeżyć garderobę ( czyt. poszaleć w sklepach) niby przez przypadek zagladam do ogrodniczego i siła woli powstrzymuję się przed zakupami. Jeszcze nie czas.

A Ty kupujesz roslinki bo sie podobaja i gdzieś się je posadzi, czy wszystko zgodnie z planem ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, planu szczegółowego niestety nie mam, ale za to mam wizję ogrodu leśnego, który chcę mieć :wink: Z ciekawego artykułu zasięgnęłam różne gatunki roślin, które dobrze się czują w lesie sosnowym, to wszystko :D Tak na prawdę za ogród to chciałabym zabrać się w przyszłym roku, ale teraz chciałabym mieć na działce kącik do posiedzenia i odpoczynku :wink: A jeśli chodzi o zakupy ogrodnicze to ja też ostatnio byłam zdumiona, że to tak wciąga :roll:

 

P.S. Cieszę się, że do mnie zaglądasz :wink: Podziwiam ludzi, takich jak Ty, którzy mają tak ogromne zdolności plastyczne (decoupage, dekoracja wnętrz itd.) :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chciejstw :lol: (udzieliło mi się od forumowej Królowej Róż :wink: )

* Gajowiec żółty;

* Marzanka wonna;

* Miodunki plamiste;

* Zawilce;

* Kopytniki;

* bluszcze hedera helix, gold heart...

* i oczywiście funkie

 

------------------------------------------------------------------

15130 :wink:

Moze jeszcze parzydło lśniące, barwinek i runianka - też pasuje do tego zestawu

 

http://www.krzewy.pl/Pachysandra_terminalis/pachysandra.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardurdka jakos przeoczyłam fakt że z ciebie ogrodniczka "pełną gębą" :D Wychodzi na to, ze wszystkie tu ludzie na forum mają talenty w tym kierunku tylko nie ja. Ja to mam za to wrażenie, że jak roślinkę kupię i się nią "zajmę" to będę musiała szybko nową kupowac.... :o :o :o manualna tragedia jestem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardurdka jakos przeoczyłam fakt że z ciebie ogrodniczka "pełną gębą" :D Wychodzi na to, ze wszystkie tu ludzie na forum mają talenty w tym kierunku tylko nie ja. Ja to mam za to wrażenie, że jak roślinkę kupię i się nią "zajmę" to będę musiała szybko nową kupowac.... :o :o :o manualna tragedia jestem...

 

Coffee, nic się nie przejmuj!!! Ze mnie taka sama noga ogrodnicza jest :lol:

Znalazłam artykuł i na tym się wzoruje (tam były podane rośliny, które powinnam wsadzić, więc przepis na ogród gotowy :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...