Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć dziewczynki :D

Aniu, nie wiem czy tak dobrze mieć "te hektary"... pomyśl ile kasy mi pójdzie zanim czymś je zapełnię :o :lol:

 

kasa kasą, ale efekt..

powoli sie zapełni i rozrośnie, przynajmniejsz masz gdzie dać upust swojej twórczości ogródkowej.

Ja choćbym chciała to nie mam gdzie :roll: :-?

A róż jeszcze tyle bym chciała...

 

 

A może spróbuj coś od ludzi pozbierać?

Moje pierwsze sadzonki w tamtym roku to same zbiory od sąsiadów i odszczypki od wszystkiego co mogłam dostać przez ogrodzenia :oops: ...

I wszystko sie przyjęło :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Patrze i podziwiam postępy na budowie no i oczywiście Twój leśny ogród który zapowiada się całkiem całkiem :) Strasznie ci zazdoszcze bo ja narazie moge tylko pomarzyć i poplanować jak będzie wyglądał mój ogród w przyszłości. :roll: Ale może sie doczekam. Narazie czekam na pana koparkowego który ma przyjechać i dosłownie zbombardowac moją działeczke. Zauważyłam na zdjęciach murki, bardzo ładnie sie prezentują. To zwykły biały kamień czy jakiś piaskowiec?? U mnie leży cała sterta kamienia po kopaniu fundamentów i studni i zastanawiam sie czy nie dało by się z niego zrobić jakiś obwódek lub murków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Matysiu!!! Bardzo miło Cię gościć :D

a kamień to dokładnie tak jak piszesz taki kamień (wapienny z odbitymi muszlami :lol: ) wykopany u jakiegoś sąsiada, który nie miał gdzie tego wywieźć. Ja nawet nie łączyłam ich na żadną zaprawę, choć zdaję sobie sprawę że mogą się rozpłynąć po jakiejś wielkiej burzy :roll: jedyne co bym zrobiła inaczej to dałabym folię między kamieniami a nasypaną ziemią. Spokojnie, i Ty doczekasz się swojego ogrodu :wink: choć i ja na mój docelowy ogród będę musiała jeszcze poczekać, choć ten leśny jest niczego sobie :lol: Jeszcze mi trochę zostało tych kamieni, więc może coś jeszcze z nich ułożę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu!!! Nie było aż tak źle, choć w kręgosłupie można to odczuć :lol: Bardziej myślę o tej Twojej podłodze do wiatrołapu, strasznie mi się ten pomysł podoba i styl także mój! Rezydencje muszą i w środku mieć jakiś motyw przewodni, zresztą jak każdy dom... Uwielbiam detale i już nie mogę się doczekać Twoich realizacji bo od razu się piszę na podglądanie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...