Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwonko ,ależ Ty jesteś pracowita!ogród wygląda już fantastycznie ,a jak się te roślinki rozrosną to będzie naprawdę czarodziejski ogród .Wiele wysiłku włożyłaś ,aby okiełznać tę przyrodę.Jestem pod wrażeniem :o :o :o

 

Skarbie chyba przesadzasz, bo mnie się wydaje że ja tam nic jeszcze nie zrobiłam, a tyle bym chciała roślin kupić :roll: Jestem chora na żurawki rozmaite 8) a do czarodziejskiego ogrodu to jeszcze dużo brakuje :( Chciałabym, żeby wszystko się szybko rozrosło, ale niestety na wszystko trzeba czasu... i ta trawa, której jeszcze nie widać... ponura ta sucha gleba. Na poprawę humoru oglądam sobie Twój projekt kuchni, cały czas stawiam na szeroki okap!!!

Buźka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny :D :D :D :D

Coffee, z tym ogródkiem to tak nie do końca, bo i funduszy na to nie ma (większość roślin mam od znajomych z ogrodów :lol: ) a i na ten właściwy ogród też muszę jeszcze dłuuugo poczekać :roll: Ale chociaż w lesie mogę się wyżyć ogrodniczo :lol:

 

Andżelika, zaraz do Ciebie biegnę zobaczyć postępy :wink:

 

Agnieszka, widzę że daliście sobie radę bez mojej pomocy, teraz mnie coraz mniej na fm, szkoda mi tej pięknej pogody, a i Kinię trudno w domu utrzymać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jessi!!!

 

Beatko, miałaś rację normalnie aż brzuch mnie rozbolał bo tak dokładnie się nie zastanawiałam, gdzie jaki kinkiet chcę a to już trzeba wiedzieć :o Dobrze, że to tata a nie ktoś obcy więc mogę wydziwiać :lol: Ale przenosić gniazdek już raczej nie będę, prędzej dorabiać (choć i tak wydaje mi się że ich trochę dużo!). I tak w sypialni na poddaszu nie zrobiliśmy jeszcze gniazdek tv itp. bo jednak będzie ściana i zrobimy dużą garderobę... ale z ich dorobieniem ma nie być problemów :D

 

Duchu, troszkę zaczęło się dziać... a już tyle czekałam, że nawet musi się dziać :roll: A jeśli chodzi o dziennik, to nic nie szkodzi :lol: Lepiej późno niż wcale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Piękne Ogrodniczki :D

Dardulko, szybko działacie, hop do przodu jesteś..

elektryka- potwierdzam..nie wiem jak u Was, ale tu temat przyłacza sprowadza sie do daj w łapę..a poza tym te wył/wł to drobiazgi wymagające wnikliwej uwagi..ale dobrze, że Ty masz tam tatę :D

 

Ogród już widać, że iście Bajkowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Piękne Ogrodniczki :D

Dardulko, szybko działacie, hop do przodu jesteś..

elektryka- potwierdzam..nie wiem jak u Was, ale tu temat przyłacza sprowadza sie do daj w łapę..a poza tym te wył/wł to drobiazgi wymagające wnikliwej uwagi..ale dobrze, że Ty masz tam tatę :D

 

Ogród już widać, że iście Bajkowy :D

 

Piąteczko, cieszę się że jesteś!!!! Dać w łapę??? Tylko komu???? W sumie pan, który miał zająć się moją sprawą (telefonicznie) zasugerował, żeby we wniosku napisać, że odbiór chcemy robić czy coś, i że to coś przyspieszy :roll: Dzisiaj będzie na budowie elektryk z upr. bo może zrobi nam takie przejściowe przyłącze (tylko że to strata pieniędzy)... Już sama nie wiem... Będzie o 17.00 więc może coś wymyśli :wink: a co do gniazdek to chyba lepiej za dużo niż za mało :lol: a i tak staram się je robić w mało widocznych miejscach :wink:

 

Ogród: Niestety już nic nowego się nie pojawi (no chyba że dodatkowy skalniak :roll: ) ale mam teraz mało czasu na tę przyjemność :(

Gosia-Anbudowa!!!

Witaj, i dzień dobry :D

ale na własne truskaweczki będzie trzeba jeszcze troszkę poczekać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...