Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monisiu, zawsze przez te 3 m-ce to już się przyzwyczai i będzie mu lżej, tylko szkoda, że zapozna kolegów a potem zmiana... ale ważne że się dostał i już nie musisz myśleć!

 

 

Beatko, ustrojony tylko na poddaszu :roll: na parterze będzie ustrojony na kilka dni przed tynkami... Na szczęście od jutra zaczynamy tarasy i wylewki, no i jak to wyschnie to tynki :wink: Ależ jestem szczęśliwa, chyba ta Twoja machina rozruchu na budowie ruszyła i u mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ z dziennika budowy ]

 

Witam

W zwiazku z tym, że my również zaczęliśmy budowę Anety mam sporo pytań i chętnie porozmiawiałabym z kimś kto ma to już za sobą. Bardzo podoba mi sie wersja z lukarnami, których w pierwotnym projekcie nie ma, czy zmienialiście projekt? Jak poradziliście sobie ze schodami na poddasze - zostawiliscie jak w projekcie? Czy wysokości ścianek od których zaczynają się skosy w pomieszczeniach na poddaszu nie są za niskie?

ODPISZ, a może podasz swój e-mail lub nr gg. Bardzo chciałabym z Tobą porozmawiać.

POZDRAWIAM SERDECZNIE [/u]

 

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik94111.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Duchu!!!

 

Amelio, okna planujemy dać jak będzie przynajmniej po tarasach bo jak na razie to byłyby w powietrzu (przynajmniej te na dole przy tarasie). Tak więc najprawdopodobniej przed albo po tynkach, ale raczej po :wink:

 

a las jest z tyłu a i po drugiej stronie drogi też :wink:

I nie boicie się złodziei? :o Przy robieniu instalacji zwłaszcza ogrzewania chyba trzeba by mieszkać na budowie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ z dziennika budowy ]

 

Witam

W zwiazku z tym, że my również zaczęliśmy budowę Anety mam sporo pytań i chętnie porozmiawiałabym z kimś kto ma to już za sobą. Bardzo podoba mi sie wersja z lukarnami, których w pierwotnym projekcie nie ma, czy zmienialiście projekt? Jak poradziliście sobie ze schodami na poddasze - zostawiliscie jak w projekcie? Czy wysokości ścianek od których zaczynają się skosy w pomieszczeniach na poddaszu nie są za niskie?

ODPISZ, a może podasz swój e-mail lub nr gg. Bardzo chciałabym z Tobą porozmawiać.

POZDRAWIAM SERDECZNIE [/u]

 

MATAKA, cieszę się że coraz więcej osób decyduje się na dworek Aneta, wiele z nich znam tylko mailowo, ale mam nadzieję że jak już zaczniecie budowę to i dziennik się pojawi, a może już są jakieś zdjęcia (mogą być nawet u mnie w komentarzach :wink:

Nasza Aneta jest zmieniona, (bo ja cały czas chciałam Ewelinę) ale nie przez p. Domaszczyńskich tylko przez naszych miejscowych architektów. Dodatkowe lukarny, rezygnacja z garażu, dodatkowy komin, częściowe podpiwniczenie. Schodów na poddasze nie mamy, pojawią się dopiero na etapie wykończeń... jeśli nie będziecie podpiwniczać to schody mogą zostać jak w projekcie (mam zdjęcia takich schodów to mogę się podzielić :lol: ). Jeśli chodzi o ściankę kolankową to my podnieśliśmy o 1 pustak (czyli jakieś 25cm) i do skosu wychodzi jakieś 160cm, więc niska na pewno nie jest. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to służę pomocą tu na forum lub mailowo: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...