Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajna ta kuchenka i znając Ciebie to na pewno dopniesz swego :wink: :wink:

 

Co tam parę ścianek!żeby mój zgodził sie na takie przesunięcia ,echchchch...

 

Skąd ja to znam :roll: Mój małż mówi definitywne NIE wszelkim zmianom!!!

A kuchnię to wiesz jaką chcę... i ile bym dała, że inaczej zaprojektować w niej ściany :roll:

 

Andżi, mój to trochę łysawy był już wcześniej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(dobrze, że nie wiedzą że my się tu z nich tak śmiejemy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lilan :D

Czas mam bo nigdzie nie pracuje, choć przyznam, że niekiedy ciężko jest coś zrobić mając na oku 3-letniego urwisa :roll: Żałuję tylko, że na razie muszę na tym poprzestać, choć w planach mam uporządkowanie reszty skarpy w stronę domu (mam już nawet kilka pomysłów).

Fajnie, że jesteśmy na tym samym etapie!!!

Idę do Ciebie zobaczyć co się dzieje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My budujemy sie w Radomiu więc w gruncie rzeczy niedaleko, jeśli moglibyśmy podjechać i zobaczyć Twój budynek na żywo to byłoby rewelacyjnie bo u nas na razie to jeszcze nic nie widać. Na razie mamy wymurowany parter i szykują Panowie strop. A mam wiele dylematów w sparwie poddasza. Bardzo chciałabym takie lukarenki jak wyszły u Ciebie są po prostu ślicxzne. Będziesz tak dobra i podasz wymiary? Z góry dziękuję. Życzę powodzenia w wykańczaniu wnętrza. No właśnie i tu dalej nasuwają się kolejne pytania. Oj chętnie bym się z Tobą spotkała i pogadała.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My budujemy sie w Radomiu więc w gruncie rzeczy niedaleko, jeśli moglibyśmy podjechać i zobaczyć Twój budynek na żywo to byłoby rewelacyjnie bo u nas na razie to jeszcze nic nie widać. Na razie mamy wymurowany parter i szykują Panowie strop. A mam wiele dylematów w sparwie poddasza. Bardzo chciałabym takie lukarenki jak wyszły u Ciebie są po prostu ślicxzne. Będziesz tak dobra i podasz wymiary? Z góry dziękuję. Życzę powodzenia w wykańczaniu wnętrza. No właśnie i tu dalej nasuwają się kolejne pytania. Oj chętnie bym się z Tobą spotkała i pogadała.

Pozdrawiam

 

Z Radomia to rzeczywiście niedaleko :D U nas na budowie na razie tłok, więc może jak uporamy się z wylewkami. a swoją drogą zastanawiam się co Cię dokładnie martwi w poddaszu??? Oprócz lukarn (u nas są dokładnie takie jak te w projekcie umiejscowione na garażu :wink: ) to chyba nie mam tam jakiś udziwnień? Jedyne co mogę poradzić to podnieście sobie ściankę kolankową, wtedy będzie więcej miejsca. Dworek Aneta jest na prawdę bardzo przestrzenny, wręcz duży. a poddasze nawet wydaje się większe, może przez to że tam już mam posadzkę :wink:

 

P.S. Chętnie zobaczę Wasz ukończony parter :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z wczoraj (niestety tel.)

fundament pod taras (dziś już obmurowany!) Jak zwykle trzeba było dostać się do stałego gruntu :roll: więc mięli trochę dodatkowej roboty

http://widget.slide.com/rdr/1/1/4/S/3100000008757c6b/1/182/i-Nia_jZ5j-K9xUMSwbBfTrWjXa9JRhJ.jpg http://widget.slide.com/rdr/1/1/4/S/3100000008758178/1/69/hJatcQYuyD__HPHhmKC7eoAjsAhtBKdM.jpg

i wczoraj tylko w jednym pokoju chudziak :wink:

http://widget.slide.com/rdr/1/1/4/S/3100000008758494/1/80/lNAgjIcf6z9rqb49-xvcj1FhBSa_sXQY.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...