Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Iwonko ,okien mieć nie musisz.Można zrobić okna prowizoryczne I reż będziesz miała tę pewność ,że tynk równo schnie, a przynajmniej Ci nie upaprzą.

 

Beatko, też tak mówili, tylko pokazał mi jak zrobił z już wstawionymi oknami, nawet jedno nie uciapane :o i od razu obrobione dookoła i parapety wstawione :o Ale jeszcze o tym pomyślę, bo z jednej strony chciałabym mieć już je w domku, a z drugiej mogły by jeszcze na siebie zarobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a jaki domek budowaliście???

 

Propos sąsiada to niestety jesteśmy zdani na jego łaskę bo nie mamy własnego prądu :roll: więc sama rozumiesz...

 

http://moj.extradom.pl/Galeria/Galeria.aspx?zid=26714

 

Było też sporo zdjęć na tym forum, ale ktoś się chwalił MOIM :evil: domem, więc skasowałam. Jest to Atena z DobrychDomów. Budowę zaczęliśmy pod koniec 2007 i już od półtora roku mieszkamy :lol: 8) :lol: .

 

Dobry sąsiad, nie wykopał tylko ściął... A miałby u siebie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałam zapytać czy umyłaś swoje okienka???

 

Jutro będzie wielkie mycie.W ogóle na jutro mam zaplanowane mnóstwo spraw(wtorki mam wolne),ciekawa jestem ,co uda mi się zrealizować?

 

A może faktycznie zamów już te okna ,jeżeli majster staranny i uda Ci się wszystko zgrać czasowo ,to przynajmniej będziesz miała problem z głowy.

 

Domek Arctici ,to i ja chciałabym sobie pooglądać. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...