Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Taka kolumna składa się z kilku elementów, m.in. głowic. A kupujesz przeważnie komplet w danym stylu: jońska, toskańska itd. ale i same głowice można dokupować lub zamieniać :wink:

 

dzieki za odpowiedz :wink: ,dobrze wiedzieć bo u mnie przy wejściu do domu bedą dwie kolumny ,i w srodku pomiędzy salonem są dwie kolumny, :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardudka fajnie że budowa idzie do przodu :D :D Ja i tak nie mogę sie doczekać jak zaczniesz wykańczać... :p :p Pogoda dzisiaj u mnie nieciekawa, zimno, mokro i nuuudzzi mi sie(mogłabym oczywiscie wziąc sie np. za ścieranie podlogi...ale i tak zrobilam prasowanie więc starczy na dzisiaj) Wpadam więc do ciebie z kawałeczkiem czegoś pysznego :p :p :p

 

http://www.hortex.com.pl/repository/images/mrozonki/przepisy/ciasto-z-owocami---miesz.-k.jpg

 

Co porabiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Coffee :D

Jak miło, od razu musiałam wsunąć kolejnego 3-bita, tak mi narobiłaś chęci na słodkości :roll:

Co porabiam??? Właśnie wróciliśmy z działki: łuczki poprawione i ocieplone :wink: Ale pogoda paskudna i już myślałam że z dzisiejszych planów nici... na szczęście chcoiaż tyle się udało :wink:

a do mojego wykańczania to jeszcze hoho :roll: ale mam nadzieję, że jakby co to poratujesz radą??? :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardurdka a ja tez mialam od wczoraj jakis słodyczowy kryzys. Ogolnie próbuję się odchudzać (zakupilam sobie nawet orbitreka i mam zamiar na nim biegac ile wlezie) ale od wczoraj tak mi sie czegos słodkiego chcialo, ze wlasnie majstruję w kuchni deserki (ptasie mleczko z galaretka i owocami :oops: :oops: :roll: ) - raz sie zyje nie?

A radą poratuję z wielka przyjemnością :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...