Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Dardurdka a ja tez mialam od wczoraj jakis słodyczowy kryzys. Ogolnie próbuję się odchudzać (zakupilam sobie nawet orbitreka i mam zamiar na nim biegac ile wlezie) ale od wczoraj tak mi sie czegos słodkiego chcialo, ze wlasnie majstruję w kuchni deserki (ptasie mleczko z galaretka i owocami :oops: :oops: :roll: ) - raz sie zyje nie?

A radą poratuję z wielka przyjemnością :D :D :D

 

Cieszę się bardzo!!! :D

A co do słodyczy to ja ich nigdy nie odmawiam :wink: W końcu "kochanego ciałka nigdy za wiele..." :lol: a tak poważnie to małe co nieco nie zaszkodzi, a odchudzać się można od następnego dnia :wink:

 

Zresztą w taaakiej kuchni to i deserek wolno zjeść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Coffee, w każdym domu rowerek się przyda a u nas ostatnio zbrakło, więc kupiłam :lol: a taki do ćwiczeń to mam od paru lat, ale niestety jakoś nie lubię patrzeć w jeden punkt, wolę pojeździć po okolicy, zresztą z Kingą to najlepsze wyjście, wtedy i ona jest zadowolona :wink:

 

A pogoda u mnie fatalna :-? a zaraz jadę na uczelnię, choć wcale nie mam ochoty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko ,jak ja Ci współczuje tej nauki .Ciesze się ,że to wszystko już mam za sobą :lol: :lol: Ja mam takie zrywy jeżeli chodzi o kondycje .Zima biegałam rano ,5km.Czułam się fantastycznie.Później przyszły ferie i zaprzestałam ,ale teraz muszę się znowu zmobilizować ,bo miałam po tych biegach kopa na cały dzień!Teraz rano ,zamiast biegać siedzę na FORUM :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam w dzienniku ze zagwozdki się zaczynają ,co? :lol: :lol: Przemyśl ,w jakich m.w.kolorach będziesz chciała dom urządzić .Parapety wybierz uniwersalne ,bo jeszcze wizja wykończenia może sie zmienić,ale tonacja ogólna raczej powinna być jednolita.Zobacz tę brescie,sa to niezobowiązujące mazgaje ,pasują do wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję, że zdjęcia będą, ale teraz na prawdę nie ma nic do pokazywania :(

Ja myślałam o czymś takim: parapety właśnie te brescia, albo jakiś jasny trawertyn, w wykuszu, dookoła parkietu+ kominek, i tu gdzie jadalnia dać taki sam kamień. Taki sam dałabym też w hollu, choć mój mąż jest przeciwnikiem kamienia w domu (ma firmę kamieniarską :o ), a mnie się podoba, pomimo, że zimny i śliski :wink: W kuchni chcę czarno-białą kompozycję bo blaty chcę czarne... Tylko zastanawiam się czy to będzie miało ręce i nogi???

Zapomniałam dodać, że tu gdzie ta część z kamienia na jadalnię i brzeg wykuszu obrysowałabym jakimś lekko kontrastującym dekorem, tylko nie wiem gdzie takie coś znaleźć?!? Z mozaiki kamiennej zrobić???Coś jak u Ciebie Kasiorku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardurdka moj 300 post musi być u ciebie :wink: :p Czy dobrze rozumiem ze planujesz dac marmur na podłogę w jadalni i nie tylko? Własciwie to nawet nie pomyslalam ze tak mozna....to chyba lepsze rozwiązanie niz plytki gresowe, bo moje ciągle wygladaja na zamazane mimo mycia rożnymi specyfikami....a marmur miodzio-piękny :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Coffee :D To dla mnie zaszczyt!!!

A marmur, tak, dobrze zrozumiałaś, tak sobie umyślałam, choć mąż nie jest zachwycony, nawet nie ze względu na kosz, tylko nie jest zwolennikiem kamienia wewnątrz domu :roll: Trochę zbił mnie z tropu ten kierownik, wg którego może się on wycierać na posadzce, no bo wiadomo, kruchy, delikatny, ale w końcu to nie będzie podłoga w banku (gdzie tysiące osób po niej chodzą) tylko w domku :D i to obrzeżami, aby holl planuję w całości, ale to nie na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lalciu! Podłogówkę planowałam w kuchni, hollu i łazienkach, ale może warto położyć ją też w jadalni czy wykuszu, choć nie wiem czy da się bez dodatkowych pomp :roll: a u nas liczy się każdy grosz, choć nie chciałabym później żałować :roll:

Strasznie się cieszę z tych marmurowych parapetów :D Jutro już będę je mieć!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być z kamienia podłoga ,to na to nie ma co oszczędzać nAA OGRZEWANIU ,bo później na prawdę będziesz żałować.I JAK FAJNIE BĘDZIE MIAŁA KINIA biegając w skarpetkach.Zrób to koniecznie ,zapytaj hydraulika jak to rozwiązać ,nie przypuszczam ,żeby był to wielki koszt ,a jaki komfort!nie pomogę ci technicznie ,bo ja mam inne ogrzewanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...