Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj tak, wczoraj położyłam się bardzo wcześnie :oops: :lol:

Ale dzisiaj wielki dzień!!! O ile się nie mylę to dzisiaj montują Ci drzwi???

 

 

co ty tak mialo byc ale ze kuzwa nigdy nie jest jak powinno to juz wszyscy wiemy :evil: stolarz nie odpisywal na moje maile, zadzwonilam wiec, no i klsayczne wymowki ''drzwi sie robia, mamy opoznienia w zamowieniach, bylem chory i najlepsze - wole je zrobic wolniej ale dokladniej zeby byly dokladnie takie jak pani chciala'' :evil: tak sie glowkuje czy zaczac go straszyc ze odstapie od umowy (w umowie mial 8 tygodni na realizacje - zaczynamy 10), czy moze cierpliwie czekac az zamontuje i wtedy mu powiedziec ze musi poczekac dwa tygodnie na zaplate bo mi sie przelewy w banku przesunely, bo bylam chora, bo zarabiam na te pieniazki wiec lepiej zeby poczekal a wtedy dostanie takie jak chcial ! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam w twoim dzienniczku ze znow mielisz temat okien i probujesz sie nabawic wrzodow zoladka ! przestan sie martwic, beda ladne, takie jak zamowilas ! patrzac na nie bedziesz widziala calosc a nie szczegol po szczegole :wink:

bierz sie za robote bo jak sie nudzisz to takie wlasnie czarne mysli cie nachodza :roll:

 

pamietasz jak ja szukalam stolarza, tez na poczatku dostawalam kosmiczne wyceny, az znalazlam odpowiednia oferte (z dotrzymaniem terminow ma facior problemy, wiec nie jestem dobrym przykladem :wink: ), ty tez znajdziesz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Andżi! Już właśnie skończyłam sałatkę i biorę się za sprzątanie :lol: Nie zamierzam już dłużej o tym myśleć, w końcu i tak przepadło bo zamówione, będą jakie będą :-? A Ty stolarzem się nie przejmuj, może Cię zaskoczy i przyjedzie jutro?!? Fajnie by było... ale może nie brał się od razu za Twoje drzwi bo najwięcej z nimi roboty, a wiesz jak to jest, takie rzeczy odkłada się na koniec :oops: :lol: Na pewno będą piękne, więc warto czekać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem... Ale już coraz łatwiej jest mi podejmować takie decyzje (np. wiem jakie chcę drzwi :lol: ) i myślałam o kolorach w Twoim dworku... myślę, że takie pastelowe kolory zawsze pasują :wink: a jeśli chodzi o podłogę w kuchni to zaraz wyszperam zdjęcie i zobaczysz, że nawet lepiej jak się różni bo wtedy nie jest tak ponuro i monotonnie :wink: a szare ściany w kuchni wyglądają pięknie zwłaszcza z jasnymi meblami :wink: U mnie na pewno takie będą :wink: i płyteczki oktagonalne też, jeśli uda mi się je zamówić :roll: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie! Tu wszystko się ładnie komponuje ,ale podłoga jest z drewna ,a u mnie jak ma być ciapowaty gres ,to nie będzie się gryzło?Choć z drugiej strony-wielkich otwartych przestrzeni nie będzie.Miedzy salonem ,a kuchnia będą drzwi ,natomiast miedzy holem a kuchnia pozostanie otwór drzwiowy ,ale jest on w mini korytarzyku wiec może nie będzie to połączenie tak rzucać się w oczy,co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dardurdko. Nie dotarliśmy do Okno Plusa w sprawie drzwi, więc nic się nie dowiedziałam. Pół dnia nam zeszło na targu, bo się w ciuchy obkupić musiałam (nie wchodzę w nic sprzed ciąży) a drugie pół spędziliśmy w Leroy-Merlin (i chyba znalazłam płytki do jednej z łazienek).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się uspokojona :D Ja tak tobie radzę ,ale sama tez wszystko przeżywam i i jak dotąd nie miałam problemu ze snem ,to takowy sie pojawił :lol: Chcialabym ,zaby to juz jak najszybciej zakończyć i wreszcie nie myśleć o kafelkach.Najgorsze jest to ,ze dzieci tez zostały wciągnięte w ta budowę i wszystkie rozmowy i wolny czas zostały zdominowane przez tematy budowlane :cry: :cry: Chyba one tez już maja tego dosyć ,bo mama ,albo jest w pracy ,albo jeździ za płytkami ,albo siedzi przed kompem w poszukiwaniu inspiracji.Obłęd,mówię Ci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dardurdko. Nie dotarliśmy do Okno Plusa w sprawie drzwi, więc nic się nie dowiedziałam. Pół dnia nam zeszło na targu, bo się w ciuchy obkupić musiałam (nie wchodzę w nic sprzed ciąży) a drugie pół spędziliśmy w Leroy-Merlin (i chyba znalazłam płytki do jednej z łazienek).

 

Trudno, chociaż bardzo mnie ciekawią te drzwi :roll: Mam nadzieję, że wkrótce pokażesz :wink: A o ciuchy się nie martw, za wcześnie by od razu wyglądać szczupło po ciąży :wink:

Czytałam o oknach, może jeszcze coś stargujesz a do 3 lipca już niedługo! Choć ja bym chyba oszalała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a drzwi do wiatrołapu (wewn.) będą takie:

http://widget.slide.com/rdr/1/1/3/W/310000000a3b9c7c/1/108/wpqUAm2k2D-WaDuhq6yj4aVgE4ieQnrj.jpg[/quote

 

 

Też takie planuję , tyle, że nie białe. Piękne!

Widziałam takie w domu zamieszkanym , super wyglądały!

Ciekawe tylko KTO je będzie mył? :o

 

Nie będzie tak źle, żeby tylko je mieć, pewnie kosztują niemało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam ile by nie kosztowały, wymieniać ich nie będę, muszą mi się podobać bo będę na nie patrzeć codziennie i albo będę zadowolona albo będę żałować , że kupiłam inne tańsze :evil:

 

Najwyżej zakup mebli jakichś odłożę na póżniej , a co tam.

DRZWI TO JEST MEBEL W DOMU!

tak mi kiedyś powiedziała pewna pani ................i to jest święta racja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty nie matrw się, niedługo się skończy. Już Wam niewiele brakuje. Zobaczysz jak Ci będzie dziwnie jak już będziecie sobie spokojnie mieszkać. Na początku będzie Ci brakowało tej bieganiny. :wink:

 

 

Dorfi niby sie wydaje ,że tak niedużo zostało,ale jednak same istotne i dość kosztowne ,cholera ,rzeczy.Kasa się kurczy ,a gdzie tu jeszcze ogród ,jakaś kostka ?Tak sie to wszystko zaczęło ślimaczyć .Glazurnicy wejdą 20lipca ,wcześniej jeszcze będzie malowane,a ja jeszcze nie mam skompletowanych wszystkich plytek :cry: Górna łazienka-brak kompletnie koncepcji.Ruszam na sklepy we wtorek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam ile by nie kosztowały, wymieniać ich nie będę, muszą mi się podobać bo będę na nie patrzeć codziennie i albo będę zadowolona albo będę żałować , że kupiłam inne tańsze :evil:

 

Najwyżej zakup mebli jakichś odłożę na póżniej , a co tam.

DRZWI TO JEST MEBEL W DOMU!

tak mi kiedyś powiedziała pewna pani ................i to jest święta racja!

 

Popieram :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...