Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

Dlaczego za duży??? Ja właśnie o takim marzę, byłby idealny, gdyby nawet chcieć ociekacz postawić w drugiej komorze (na wypadek dużego zmywania :lol: ) i w ogóle zgrabny taki :D A u sąsiadów to chyba się z małżem wybiorę i wypuszczę na sklepy, od razu bym sprawdziła ceny smegów :lol: Ale co z Kinią :roll: Muszę jej wyrobić dowód, tak na wszelki wypadek :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie dziewczynki.

 

Czy mogę spytać o jakim zlewie mowa? Bo to chyba taki duuży na szfce postawiony do kuchni w stylu angielskim.................czy tak? Może macie fotkę?

 

Agnie-cha, pisałyśmy o tym :wink:

http://armaland.pl/_p/10/n/zlewozmywaki-1-komorowe-villeroy-&-boch-zlew-dwukomorowy-p10146.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie trafiłam na Twój dziennik i muszę się przyznać że jestem oczarowana inspiracjami i pomysłami na wykończenie domku! same cuda! z tego też powodu zamierzam śledzić Twój dziennik bo jestem niesamowicie ciekawa jak to wszystko się zakończy!

Życze powodzonka i pozdrawiam :wink: :roll:

 

Witaj!!!

Szczerze mówiąc ja też jestem ciekawa jak to się skończy :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki.

 

Czy mogę spytać o jakim zlewie mowa? Bo to chyba taki duuży na szfce postawiony do kuchni w stylu angielskim.................czy tak? Może macie fotkę?

 

Agnie-cha, pisałyśmy o tym :wink:

http://armaland.pl/_p/10/n/zlewozmywaki-1-komorowe-villeroy-&-boch-zlew-dwukomorowy-p10146.jpg

 

dwoja za to ze nie sledzila lekcji ! :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego za duży??? Ja właśnie o takim marzę, byłby idealny, gdyby nawet chcieć ociekacz postawić w drugiej komorze (na wypadek dużego zmywania :lol: ) i w ogóle zgrabny taki :D A u sąsiadów to chyba się z małżem wybiorę i wypuszczę na sklepy, od razu bym sprawdziła ceny smegów :lol: Ale co z Kinią :roll: Muszę jej wyrobić dowód, tak na wszelki wypadek :wink:

 

Z tym ,że za duży ,to się nie zrozumiałyśmy ,chodziło mi oczywiście o cenę :lol: :lol: To jest na tej zasadzie ,kiedy wybiera się samochód ,na który Cie nie stać ,to twierdzisz ,że Ci kolor nie odpowiada :lol: :lol: Przez te okna ,to Iwonko wszystko nazbyt poważnie ostatnio bierzesz :lol: :lol: A tak na poważnie,to ten zlew jest jednak troszkę za duży :lol: :lol: musiałabym zwęzić szuflady chyba wezmę ostatecznie ten 1,5 komory.Dziewczyny poopęDzcie do mojego dziennika popatrzeć na płytki ,które dzisiaj wypatrzyłam i oczywiście czekam na opinie ,czy w ogóle wam się podobają .Jak nie ,to szukam dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego za duży??? Ja właśnie o takim marzę, byłby idealny, gdyby nawet chcieć ociekacz postawić w drugiej komorze (na wypadek dużego zmywania :lol: ) i w ogóle zgrabny taki :D A u sąsiadów to chyba się z małżem wybiorę i wypuszczę na sklepy, od razu bym sprawdziła ceny smegów :lol: Ale co z Kinią :roll: Muszę jej wyrobić dowód, tak na wszelki wypadek :wink:

 

Z tym ,że za duży ,to się nie zrozumiałyśmy ,chodziło mi oczywiście o cenę :lol: :lol: To jest na tej zasadzie ,kiedy wybiera się samochód ,na który Cie nie stać ,to twierdzisz ,że Ci kolor nie odpowiada :lol: :lol: Przez te okna ,to Iwonko wszystko nazbyt poważnie ostatnio bierzesz :lol: :lol: A tak na poważnie,to ten zlew jest jednak troszkę za duży :lol: :lol: musiałabym zwęzić szuflady chyba wezmę ostatecznie ten 1,5 komory.Dziewczyny poopęDzcie do mojego dziennika popatrzeć na płytki ,które dzisiaj wypatrzyłam i oczywiście czekam na opinie ,czy w ogóle wam się podobają .Jak nie ,to szukam dalej :wink:

 

ło matko! to chyba jednak dobrze zrozumiałam :roll: :D Ale masz rację, ostatnio zbyt poważna jestem (a to nie dobrze zwłaszcza, ze spędzam całe dnie z 3-latką :lol: ) Płyteczki są cudne, już widzę je w swojej łazience :roll: :lol: Szkoda tylko, że produkcja hiszpańska, bo oni mają problem ze starannością i kalibracją wyrobów, zwłaszcza płytek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na niego choruję :roll: Tylko trochę "duży" znaczy drogi :lol:

W sumie ten Beatki przystępniejszy jest :wink: a ociekacz to teraz ze zmywarki się robi :D

http://www.armaland.pl/zlewozmywaki-1.5-komorowe-ceramiczne-z chociaż ten pierwszy, taki trochę tradycyjny też fajny :roll:

ale o czym ja tu myślę, gdzie u mnie do zlewozmywaka :( :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ważne, by wymiary juz wiedzieć powoli :)

mam prośbę, bo ja ciągle na etapie wyboru parapetów, chciałam Cie podpytać ew. na priv..o cenę waszych marmurowych, mnie namawia koleżanka, że w http://www.interstone.pl/ mogę zdobyć niedrogo i się opłaca bardziej niz jakiekolwiek inne.. :roll: a ja nie umiem decyzji podjąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarbie my płaciliśmy z wycięciem 270zł/m2 w hurtowni, w której mąż jest stałym klientem (bo on ma zakład kamieniarski), ale wiem że w wyrobie są duużo droższe a to z tego względu że ten marmur to strasznie kruchy jest i trudny w obróbce, nie jeden przy cięciu pęka i stąd wysoka cena. ( o cenę rynkową zapytaj Coffee albo Beauty, one mają takie same) Ale ten wygląd... konglomerat czy aglomarmur (choć trwalszy bo nienaturalny) nie ma tego wyglądu :roll: Bierz marmurowe!!! Ja cały dół znaczy parter będę mieć w brecci sarde a poddasze już w granicie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...