Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kobitko nie grzesz!!!! Masz cudowne, stylowe okna - moje to tylko misterne podróbki- ale jak cieszą :roll: :D I kolor rzeczywiście wygląda inaczej, jak na tych pierwszych zdjęciach, bardziej wiśniowy, czerwony, już sama nie wiem, na pewno nie jak złoty dąb :o ale to pewnie przez ten klimat drzew, w słońcu jutro zobaczymy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Skarbeńku :D

Chyba już dzisiaj nie zasnę :roll: :lol: Po co ja tyle o tym myślałam... To dlatego, że nie mogłam zobaczyć takich okien przed zamówieniem :evil: Wtedy byłoby jasne, albo się podobają albo nie! A nie takie zastanawianie się jak to wyjdzie! Koszmar, ale już za mną :lol: W piątek mają być tynkarze, więc trzeba podgonić z elektryką :wink: A Twoje okna tarasowe są całkowicie w porządku!!! A jakby się otwierały na zewnątrz to byś narzekała, że siedząc na tarasie szkrabiontka Cię potrącają jak wyłażą :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz serdecznie dziękuję!!!! Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy...

Beatko spałam spokojnie, dzięki tej Twojej wypitej butelce wina :wink:

Dorotko, zaraz pędzę oglądać Twoje tynki, na okna się doczekasz i myć ich tak nie będziesz musiała, bo moje jeszcze nie tynkowane a brudne :o przez wiercenie bolców na kotwy, co by niespodzianek nie było, że okna zniknęły :roll: :lol: Choć w sumie i tak drzwi nie zabite :lol:

Gosiu, Korozja, Dominium - DZIĘKUJĘ!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardurdka no widzisz okna wyszły super, porób zdjęcia jak słońce sie pojawi - jestem ciekawa jak będzie kolor wyglądał przy innym oświetleniu. Z gotowym dachem i oknami to juz powoli zaczyna byc dom a nie budowa. Cieszę sie razem z tobą. A ten marmur na ktory sie zdecydowałas to taki sam jak ja mam czy ten bardzo podobny? Bo na zdjęciach to własciwie wyglada tak jak moj :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardurdka no widzisz okna wyszły super, porób zdjęcia jak słońce sie pojawi - jestem ciekawa jak będzie kolor wyglądał przy innym oświetleniu. Z gotowym dachem i oknami to juz powoli zaczyna byc dom a nie budowa. Cieszę sie razem z tobą. A ten marmur na ktory sie zdecydowałas to taki sam jak ja mam czy ten bardzo podobny? Bo na zdjęciach to własciwie wyglada tak jak moj :p

Coffee, marmur ten sam, bo on się nazywa breccia sarde a odcień (bo jest 3) nazywa się perlato olimpo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...