Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dardurdko, młoda jesteś, więc głowa do góry - całe życie przed Tobą :wink: Jak ja byłam w Twoim wieku, to nawet połowy tego nie miałam co Ty (mam na myśli własny dom) :roll: , a w zasadzie miałam - dom rodzinny, ale to nie to samo, co wybudować własny :wink: Ciesz się nim, bo to już naprawdę bardzo dużo, a za kilkanaście lat jak Ci się znudzi, to pozmieniasz to co będziesz chciała wedle swoich marzeń :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Monisiu za dobre słowo :D

usunęłam moją wypowiedź bo stwierdziłam, że moje problemy są mało ważne w obliczu innych trudności, które spotykają ludzi z najbliższego otoczenia...

ale płakać mi się nadal chce... ciągle...

przepraszam za zasmucanie forum, już nie będę :wink:

 

A Ty masz jak zawsze rację, życie przede mną, mam wymarzony dom, a urządzić go mogę tak jak chcę za kilka lat :wink: Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci więcej - spróbuj dostrzec pozyty tego wszystkiego :wink:

Czy coś złego się stanie, jeśli póki co na najbliższe lata będziesz miała panele podłogowe zamiast pięknego, dębowego parkietu? Zauważ, że jeśli dawać parkiet, czy dechy, to dobrze byłoby to zrobić w większości pomieszczeń. To olbrzymi wydatek :roll: . Masz małe dziecko, być może w najbliższym czasie pojawi się drugie (cały czas Cię namawiam :wink: ). Będziesz ciągle biegać za małą i trząść się nad ścianami, podłogą, drzwiami itp, żeby czasami nie zarysowała? A jak przez nieuwagę zniszczy, to co? Niemal serce Ci pęknie z żalu, a dziecku pewnie się srogo oberwie, że dokonało zniszczeń :-? Myślisz, że zrozumie? Przecież nie zrobi tego celowo, bo to tylko dziecko :wink: Lepiej zrobić teraz tańsze, a ładne (są naprawdę ładne, tanie materiały) i bezstresowo cieszyć się nowym domem z całą rodzinką. Prawie dzieciaczek Ci podrośnie, zmądrzeje, jednocześnie tanie materiały się zużyją, a wtedy położysz lepsze - takie, które posłużą Wam już na długie lata. Myślę, że to całkiem dobre rozwiązanie i mozesz spać spokojnie nie martwiąc się, że mała zaprosi koleżanki i np. porysują po ścianach, gdzie będą cenne sztukaterie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie na stałe wróciłam z wojaży i wpadłam na wieczorną herbatkę.

Wszystkiego najlepszego dla Kingi i męża :D

 

Witaj Dorotko!!!

Coraz rzadziej zaglądam na fm :oops:

Więc może zamiast wieczornej, popołudniową herbatkę zaserwuję :wink:

http://www.frutea.com.pl/pliki/image/herbata_02.jpg

 

Dorfi, a jak zabezpieczyliście wykusz przed deszczem??? tzn., żeby nie zaciekało na tynki??? Macie już wylaną tą końcową wylewkę z izolacją??? U nas trzeba niezwłocznie tym się zająć, bo będzie problem.... już nawet rozglądałam się za płytkami na tarasy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykusz został nieotynkowany.

Dzisiaj montują nam okna a mnie nerwy zżerają. Mąż dzwonił, że są ładne.

Będziecie zakładać żaluzje antywłamaniowe? Nasza pani kierownik budowy narobiła trochę zamieszania, bo kazała robotnikom montować okna od wewnątrz, żeby miejsce na żaluzje było, tyle, że my tych żaluzji montować nie chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko, u nas też nie będzie żaluzji zewn., jakoś mi się nie widzą, zresztą trzeba by było od razu wyższe okna montować, żeby schować mechanizm bo taki na wierzchu to nieładnie wygląda :-?

Montować od wewnątrz??? To gdzie ona chce wcisnąć te żaluzje? Czy kazała cofnąć okna, żeby nie były przy końcu muru??? Żeby później ociepleniem dało się skryć??? Bo inaczej nie bardzo rozumiem po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...