Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O mamo, to za darmo :o :o :o :o Moje okrągłe ma kosztować 2 tys. zł :roll: Fakt, drewniane, meranti itp, ale mimo wszystko różnica olbrzymia.

Myślę, że nawet nie masz się co zastanawiać, bo to naprawdę niewielka cena! Byle tylko kolor dobrać taki jak reszta :roll:

 

z kolorem nie będzie problemu bo wszystkie firmy mają te same okleiny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie musi być przede wszystkim otwierane i bez podziałów, bo to było dla mnie ważne - zgodzili się takie zrobić, ale z uwagi na nieduży wymiar nie dostanę gwarancji, bo normalnie tej wielkości otwieranych nie robią i nawet nie przyjmują takich zamówień :-?

a targować zawsze trzeba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam łukowe bez gwarancji, bo też jest otwierane, ale jakoś się tym nie przejmuję bo jest na strychu i będzie otwierane na prawdę rzadko :lol: Na pozostałe okna jest 5 lat gwarancji... I właśnie o to chodzi, że niewiele firm przyjmuje zamówienia na małe okrągłe okienka, zwłaszcza pcv bo do tego potrzebne specjalne maszyny, no i profil ma ograniczony stopień gięcia :roll: a może okienko maluśkie a większego nie chcę, bo firma która robiła mi okna chciała mi zrobić 70-tkę, ale moim zdaniem strasznie głupio by takie wielgachne okno wyglądało tak wysoko :-? Więc się potarguję i pewnie wkrótce zamówię, bo i tak na gięte się dłużej czeka :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest dziwne, bo serwisant z fabryki, który był nic nie mówił, że któreś okno nie jest na gwarancji, tylko w firmie której zamawialiśmy... ale oni strasznie zakręceni som... i nawet nie wiedzieli że gwarancja jest na 5 lat (mówili że 2 :-? ) i myśleli że to oni muszą przyjeżdżać regulować, a serwisant powiedział, żeby dzwonić i on zawsze przyjedzie za darmo, więc chyba sami nie wiedzą za bardzo :lol: Bo niby dlaczego nie miało by być skoro wymiar jest spory, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie coś około 160/45 :-? Nie pamiętam dokładnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty możesz sobie pozwolić na jakie chcesz :lol:

 

Pomimo iż będzie to mój trzeci dom, to nadal nie widzę sensu wydawania ... dziestąt tys. na okna, nawet jeżeli mnie na to stac. Podobnie z dachem, na 100% będzie blachodachówka i nie obchodzi mnie to że nie pasuje do dworu, co sąsiedzi powiedzą itp. bzdury.

 

No to super :D W takim razie możesz na mnie liczyć, mam już trochę doświadczenia (rozeznania) najtańszych materiałach :wink: Chociaż pewnie Ty też masz... Trzeci dom :o To Ty już, jak to mówią dla siebie budujesz (dla wroga i przyjaciela już stoją :lol: )

 

Dzięki na pewno skorzystam, ba... już korzystam! Twoje dziennikowe inspiracje... bajka! :roll:

 

Zobaczymy, czy ten będzie dla mnie. Przy pierwszym byłam za młoda żeby myślec jak to będzie wyglądało, drugi zrobił się za mały i działka jakby za ciasna. Przypadkiem znalazłam moje miejsce na Ziemi i trzeba by tam wybudowac dom.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był płacz, ale mówi że jutro też idzie :D Ma baaaaardzo fajną wychowawczynię, w ogóle jestem zachwycona tym przedszkolem i moja Niunia też!!! Żal jest i pewnie będzie jeszcze przez kilka tygodni, ale na pewno warto :wink:

zmieniła się kadra, czy to inne przedszkole niż poprzednio? a może Kinga dojrzała do wieku przedszkolnego?

ostatnio nie byłaś zadowolona :-?

dobrze, że teraz jest lepiej :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniła się kadra, czy to inne przedszkole niż poprzednio? a może Kinga dojrzała do wieku przedszkolnego?

ostatnio nie byłaś zadowolona :-?

dobrze, że teraz jest lepiej :D :wink:

 

Moniu, to inne przedszkole... w poprzednim niestety nic się nie zmieniło :( A Kinga też już dojrzała do przedszkola, choć muszę przyznać, że gdyby dzień w przedszkolu wyglądał jak w poprzednim raczej nic by nie pomogło... Jestem dobrej myśli, wychowawczyni wspaniała, zaangażowana, wygląda na to że ta praca sprawia jej wielką przyjemność :D Jestem zachwycona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamusia kingi tez chyba dojrzala do tej decyzji :wink: bo to jest sluszna decyzja iwonko, byla wylacznie z toba prze ponad trzy latka, teraz czas aby poznala rowiesnikow i zaczela ''socializacje''. To bardzo wazne ale z wlasnego doswiadczenie wiemy jak czasami jest trudne pogodzic sie z faktem ze nasze pociechy rosna :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...