Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Elementy wyposazenie wnętrz, o których marzycie :)


minkapinka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 625
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Konefka, koniecznie wklejaj wraz z instrukcja co kupic i jak ze soba polaczyc, zeby takie cudo wyszlo :D

 

Sama tego składać nie będę. Bałabym się.

A szczegóły tutaj:

http://www.sergioleoni.com/

o takim piecu myślałam. Ceny nieosiągalne a pasowałby i do mnie i do mojego domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monah gdzie ty takie cuda wynajdujesz?Przepiękny ten dywan o cenę nie pytam bo pewnie strach.Narożnik też fajny i oczywiście stoliczek.

Ps.Ciekawe jak by się u mnie sprawdził przy dzieciach???? :wink:

 

a tak se śmigam po sieci i przypadkowo wynajduję piękne dizajny. :lol: często po słowach kluczowych - wpisuję "felT" + "rug" i wychodzą mi cuda w obrazkach google :)

 

na ceny nawet nie patrzę, bo i po co :) nawet jeżeli cena byłaby dość przystępna (co w przypadku designerskich elementów wyposażenia wnętrz raczej jest mało prawdopodobne), to cena wysyłki do Polski + ubezpieczenia zniechęciłaby mnie skutecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Ja zamawiałam stolik i lampę Kartella przez niemiecką stronę. Z transportem zapłaciłam mniej niż w sklepie w Polsce.

Nikogo nie namawiam do takiej formy zakupów, ale ja ją stosuje od jakiegoś czasu. Nie ma co się zniechęcać. czasami wysyłka wychodzi nie tak drogo.

 

no bo w Polsce w sklepach sobie niezła narzuty dają. ja chciałam krzesło Louis Ghost, w sklepie normalnym 900 zł +, w sklepie internetowym wtedy jeszcze 650 zł, teraz ceny poszły w górę.

ja praktycznie wszystko zamawiam przez internet, listonosz przychodzi co drugi dzień z paczkami z allegro i mnie nienawidzi :)

ale jak chciałam zamówić przez e-bay mebel i pani mi podała cenę wysyłki i ubezpieczenia z ANglii, to wyszło więcej niż cena samego mebla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konefka, koniecznie wklejaj wraz z instrukcja co kupic i jak ze soba polaczyc, zeby takie cudo wyszlo :D

 

Sama tego składać nie będę. Bałabym się.

A szczegóły tutaj:

http://www.sergioleoni.com/

 

Konefka, mi chodzilo o lamy ;)))

jak pislalam posta, Twojego o piecu jeszcze nie widzialam ;)

 

A piec pieeekny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja marzę o adaptacji piwnicy, do której mam zejście bezpośrednio z domu. A w piwnicy chcę zrobić małe kino- pomieszczenie rozrywkowe. Będzie tam projektor, parę wygodnych foteli, jakiś stolik, kominek, barek z fotelami barowymi, w części stół bilardowy no i mała sauna. Wszystko wykończone w cegle (prócz sauny). Nie jest to odległe marzenie, ale trochę będzie kosztowało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...