Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Elementy wyposazenie wnętrz, o których marzycie :)


minkapinka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 625
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

chodzi raczej o tę makabryczną folię na podłodze :wink:

 

ps. queene, co Ci stoi na przeszkodzie? kot, pies, dziecko, czy jakiś inny brudasek? :D

 

folia dopóki biała to może być ;) no przecież to tylko aranżacja mnie chodziło o białe wnętrze ogólnie a nie konkretnie te ze zdjęcia ;)

a brudaski ? nic z powyższych - przeszkoda jest uzaleznienie od internetu i wygodnego fotela :D a na poważnie - mam w przewadze białą złamaną beżem kuchnie i łazienkę z niemasakrycznymi plamami niebieskiego...łatwo sie je czyści i wyglądają ładnie więc w przyszłym domu chyba własnie postawię na biel...do tego okna do ziemi ...a za oknem morze po horyzont..ups chyba sie zagalopowałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CUDO! Myślę że tylko ciemny blat wchodzi w grę.Własnie taki czekoladowy.Świetny kontrast.Ile kosztuje?

 

Cena jest, ale bez wzorków: subway 80 od 3700zł, a subway 60 ( który może być też z wzorkiem) od 2600zł mniej więcej, tyle, że dla mnie on za mały :cry:

 

A widział ktoś gdzieś może jakiś ładny, pasujący, czekoladowy blat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym MÓC MIEĆ wystrój wnętrz z dominującym

kolorem bieli...i tylko dodatki zmieniane w zależności odpory r0ku

 

Koleżanka spełniła właśnie marzenie o białych,skórzanych kanapach.CUDNE......

 

niestety ,pierwsza impreza urządzona przez prawie dorosłe dzieci plus goście

 

w ciemnych dzinsach potwierdziły że biała skóra po kontakcie z w\w dżinsami

 

biała już nie jest :-?

 

Też mam jasne pokrycie.Omójboże :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może jakas dziwna jestem :roll: , ale ja nie mam takich pragnień. Po prostu nie przychodzi mi nic do głowy, o czym bym mogła marzyć jezeli chodzi o rzeczy czy przedmioty. Nie zalezy mi na tym ani troche

Ale za to mam mnóstwo marzen dotyczących sfery niematerialnej :D

I tu zaczyna się problem, bo tego nie da się kupic... :-? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może jakas dziwna jestem :roll: , ale ja nie mam takich pragnień. Po prostu nie przychodzi mi nic do głowy, o czym bym mogła marzyć jezeli chodzi o rzeczy czy przedmioty. Nie zalezy mi na tym ani troche

 

ojacie, no to teraz wyszłyśmy na paskudne materialistki :p trochę nas przeinterpretowałaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może jakas dziwna jestem :roll: , ale ja nie mam takich pragnień. Po prostu nie przychodzi mi nic do głowy, o czym bym mogła marzyć jezeli chodzi o rzeczy czy przedmioty. Nie zalezy mi na tym ani troche

 

ojacie, no to teraz wyszłyśmy na paskudne materialistki :p trochę nas przeinterpretowałaś...

naprawdę nie chciaam nikogo urazić, nie taki miałam zamiar, nikogo nie chce oceniac...

przepraszam jeżeli tak to odebrałaś :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest odpowiednik dla psa :D

 

ano jest, choć już nie tak spektakularna:

 

http://fabrykaform.pl/images/alessi/others/ammi02_az.jpg

 

ale to Alessi, dla dizajnerskich zwierzątek, i kosztuje ponad 200 zł :roll:

 

 

Dziękuję za zdjęcie.

Fajne toto, ale moje zwierzątko ma chyba za dużą paszczę do takiej miski :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...