Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Naszej Elenki


inya

Recommended Posts

Przy obmyślaniu elewacji wzorowaliśmy się troszkę na tym projekcie:

http://www.lipinscy.pl/project.xml?id=85290&keys=2&int_1gteq=100&int_1lt=120&offset=47&w=yes&backcmd=Collection

Zobaczymy co wyjdzie "w praniu" :)

 

Będę słuchała niezastąpionych rad mamy weteranki :)

Póki co z każdym dniem zaczynam się coraz bardziej denerwować :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam serdecznie,

Gratuluję narodzin córeczki i życzę powodzenia w macierzyństwie i ojcostwie. A maluszka całuję w malutkie stópki.

 

 

Przeszukując forum muratora spotkałam Waszą budowę i bardzo się ucieszyłam, że są też ludzie z moich okolic :) Mieszkamy z mężem i córcią w Bełchatowie i wykańczamy nasz dom, a raczej to on nas wykańcza :oops: Patrząc na fotki z Waszej budowy - szczerze podziwiam tempo prac i efekty końcowe. Nam udało się wykończyć dół i tam przeprowadziliśmy się po narodzinach pociechy a teraz zmagamy się z górą. Nie ma to jak zrobić wszystko od razu - jeden bałagan i koniec.

Mam nadzieję, że będziemy mogły jeszcze podzielić się doświadczeniami i komentarzami na temat zasobów ludzkich i materiałów budowlanych z naszego terenu.

Teraz szukamy ekipy do kostki i sklepu z kostką w dobrej cenie, a do tego fachowców, którzy sprawnie ogrodzą nam działeczkę.

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Witam

Gratuluję domku:)

Sledze jego budowe juz bardzo dlugo. Ciekawa jetem jak wygląda teraz w wersji finalnej:) My tez zakupilismy ten projekt ( już dawno) i po ponad 1,5 roku staran wreszcie dostalismy pozwolenie na budowe. Teraz czas na starana o kredyt co w czasach kryzysu nie bedzie najlatwiejsze:) Ale mam nadzieje, ze na wiosne ruszymy z budow. CZy bede mogla liczyc na porady doswiadczonej inwestorki??

Pozdrawiam Cieplutko Ania:)

P.S licze na to, ze jeszcze pojawia sie jakies zdjęcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 9 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...