Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Misiowate komentarze.


Misiowate

Recommended Posts

długa droga jeszcze...

 

.... przez mękę, cierpienie, trud, łzy i upokorzenia :p

 

A tak na serio to ogólnie jest fajnie i ponoć trochę adrenaliny jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Macie już jakiś projekt wybrany czy dopiero zamierzacie szukać? Bo działeczka wydaje się bardzo ładna i ustawna :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia :D

 

GLAMOURMUM - wszędzie Cię normalnie widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długa droga jeszcze...

 

.... przez mękę, cierpienie, trud, łzy i upokorzenia :p

 

A tak na serio to ogólnie jest fajnie i ponoć trochę adrenaliny jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Macie już jakiś projekt wybrany czy dopiero zamierzacie szukać? Bo działeczka wydaje się bardzo ładna i ustawna :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia :D

 

GLAMOURMUM - wszędzie Cię normalnie widzę ;)

 

Aniu wcale sie za duzo nie udzielam....:)

Dostałam dzisiaj katalog z tej firmy, którą mi podałaś - tarasy i inne cuda....

Zrobiłam takie :o , na prawdę cuda!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

:D Ja w sumie w nieco ponad tydzień czasu musiałam zagłębić się w tematy: z czego budować dom, jakie instalacje, jaka wentylacja... jakie dokumenty trzeba złożyć. Dziś wypełniałam wszystkie wnioski o ustalenie tech. war. przyłączy :) jutro będę obdzwaniać 15 geodetów, żeby sprawdzić ceny za sporządzenie mapy do celów projektowych, później umówię się z kimś konkretnym i tanim na spotkanie i... wyślę męża, bo w styczniu leci do Polski na urlop na 2.5 tygodnia :) Też załatwiam wszystko z zagranicy - praktycznie sama. Mój kotek ma głowę od czego innego - a ja jestem tą dzwoniącą i załatwiającą ;) Co do energetyki, to też czytałam że tak długie są terminy... Dlatego już teraz chcę załatwić pozwolenie na budowę, bo to też potrwa trochę... Tzn wydanie decyzji. A budować się chcemy dopiero za jakieś 3 lata :D bo póki co, to zbieramy kasę :D

 

Pozdrawiam Was i wszystkiego dobrego - małych kolejek, szybkich terminów i życzliwych urzędników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...