Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Oli i Łukasza


inzynierooo

Recommended Posts

DZIĘKI WIELKIE ZA ZDJĘCIA :lol: :lol: :lol: czyli komin cały jest w pokoiku w łazience tylko połączony ze ścianą tak też myślałam,dobrze to wygląda nie zajmuje sporo miejsca,też będziemy robić systemowe kominy do kominka i kotłowni szybsze do wymurowania i o wiele mniejsze od tradycyjnych.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To co mamy zrobione wyniosło nas około 75 tyś

Majstrzy za cały dom chcieli 33 tyś z możliwością potargowania, z tym że więźbę, deskowanie i papowanie zrobiłem sam ze szwagrem tak więc majstrzy dostali 23 tyś.

Muszę się jeszcze z nimi dogadać odnośnie wylania tarasiku prze wejściem i tarasu od strony ogrodu aby ten etap budowy już zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
To co mamy zrobione wyniosło nas około 75 tyś

Majstrzy za cały dom chcieli 33 tyś z możliwością potargowania, z tym że więźbę, deskowanie i papowanie zrobiłem sam ze szwagrem tak więc majstrzy dostali 23 tyś.

Muszę się jeszcze z nimi dogadać odnośnie wylania tarasiku prze wejściem i tarasu od strony ogrodu aby ten etap budowy już zamknąć

to chyba nie dużo prawda?

a z jakich okolic jestes?

i z czego budujesz czy to pustak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Po długiej przerwie ( spowodowanej oczywiście brakiem gotówki ) troszke ruszyło się na naszej budowie. Salsa dostała duży taras z tyłu i malutki z przodu.

Postanowiliśmy ogrodzić działkę. Połowa ogrodzenia już jest. Między słupkami będą po 3 poziome deski z oflisami. Jestem ciekaw jak to wyjdzie

 

Kilka zdjęć w dzienniku budowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 months później...
  • 2 months później...

W końcu możemy dalej działać - JEST KREDYT

Czekamy na poprawę pogody i ruszamy ostro do przodu

 

Najpierw zmiany:

- kominek przeniesiony na przeciwną ścianę

- w pomieszczeniu gospodarczym piec c.o. moderator Hajnówka

- w sypialni na górze garderoba

 

Następnie dach (dachówka BRASS)

 

Oby tylko pogoda dopisała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Oj bardzo zadowoleni, ostatnio do 15 nie mogłem wysiedzieć w pracy tak się chciało jechać na budowe i podziwiać posuwające się do przodu prace.

 

Po dachu montujemy okna i drzwi.

Możliwe że jeszcze w tym tygodniu wejdzie elektryk (jeśli ktoś będzie kupował przewody, puszki itp do instalacji to polecam poszukać na necie, mi za wszystko wyszło ponad 200 zł taniej niż z rabatem w hurtowni u mnie w mieście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...