Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hejka Pasiulko!

 

My wczoraj z Dziewczynami na odreagowanie stresów też poszalałyśmy w sklepach, a nic mnie bardziej nie cieszy niż kupowanie butów:D

W 5-10-15 są jeszcze przeceny, można kupić bluzeczki za 19 zł. W Reserved też można kupić fajne rzeczy.

Buziaki zostawiam i przypominam że się piszę na przyszły weekend:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D

a najlepsze, że małżowi powiedziałam, że nic nie kupiłam tylko pooglądałam:lol2: i tak się nie zorientuje;)

 

a teraz czekam na małża aż z pracy wróci ale już dłużej nie dam rady i chyba spadam spać:bye:

:goodnight:

 

a mówią, że faceci to wzrokowcy :rolleyes: mój mąż czasami doznaje olśnienia po pół roku i z udawanym zachwytem woła: o, jaka ładna nowa bluzka :lol: no chce być miły, nie :p

ostatnio jak powiedziałam, że idę na manicure, to po powrocie podziwiał brwi i rzęsy ;) totalna ignorancja :rolleyes:

 

może to wszystko dlatego, że też często wraca z pracy o podobnej porze....

Edytowane przez Elena76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berek Dziewczynki:)

 

dopiero mam chwilkę żeby do siebie zajrzeć :rolleyes:

Madzia ja tez poszalałam ;) i na dokładkę jeszcze dzisiaj :D

 

i dobrze, że mi przypomniałaś o przyszłym tygodniu - Zuzę muszę uprzedzić ;)

 

Elenko mój egzemplarz też tak ma :) ale chłop troszkę zapracowany więc mu wybaczam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa to może nie miej już tego kataru...

Gorąca kąpiel i może przejdzie...

Nooo i dzisiaj jakieś okłady z młodego chippendala :lol: ;) (mam nadzieję, że mąż nie czyta;) )

 

okładów nie było;) i coś nadal mnie bierze ale bardziej to w gardle drapie niż mam katar i najgorzej, że Zu też coś skrzypi:( i w domu ją zostawiłam - nachodziła się do przedszkola - niecały miesiąc:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje spanie od 20.30 wczoraj do 11.30 dzisiaj poskutkowało tym, że mi prawie nic nie jest, tylko opryszcza mi została ....

Jak się cieszę, bo myślałam, że mnie rozłoży na amen.....

 

moja Zu ostatnio sypia po 3 godziny w dzień a potem buszuje do 24 więc nici z wcześniejszego pójścia spać:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...