Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pasie, zaczęłam czytać Twój wątek i muszę przyznać, że bardzo przyjemnie u Ciebie. Od czasu do czasu na zdjęciach pojawiają się słodkie dzieciaczki - od razu widać, że dom żyje :) Zazdroszczę...

 

Jeśli stół jeszcze nie wybrany, głosuję na ten z litego drewna :) Jakiekolwiek szkło odradzam ze względów czysto praktycznych - mamy szklany stolik do kawy i ciągle patrzę, żeby jak najszybciej go wymienić - tego po prostu nie da się utrzymać w czystości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki:)

ale mnie zmogło :(

 

Ilonko witaj u mnie:D stół już wybrany - będzie dąb :)

a co do dzieciaczków to dziś od rana mi ciśnienie równo podnoszą:mad:

 

Lidzia dzwoń bo ja nie mam siły nawet na telefon :(

 

Nitka na żywca go nie widziałam więc nie wiem :rolleyes: ale w łazience będzie aquaform więc raczej w proste formy i chciałam już przy jednej firmie zostać:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stół już wybrany - będzie dąb :)

 

 

A czy czasem nie z MD? :DMi właśnie przyszły próbki, będzie dąb naturalny, model manu, ale się jeszcze zastanawiam czy z opcją powiększania. Jaki zamawiasz rozmiar stołu?

 

lub herbatkę z miodkiem i cytrynką proszę sobie zrobić:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem nie z MD? :DMi właśnie przyszły próbki, będzie dąb naturalny, model manu, ale się jeszcze zastanawiam czy z opcją powiększania. Jaki zamawiasz rozmiar stołu?

 

lub herbatkę z miodkiem i cytrynką proszę sobie zrobić:yes:

 

tak z MD:yes:

 

u nas dąb bielony JAVA, zamawiam 160 lub 180 na nogach 12 (cały czas się o to z małżem sprzeczamy bo on mówi, ze ta 180 zagraci) z opcją 2 powiększania - właśnie jutro mam dać ostateczną odpowiedź

 

a herbatka nie pomaga musiałam wziąć gripex:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na infekcje najlepsza jest gorąca kąpiel - wiem bo tak robię prawie codziennie

wszyscy chorowali a ja jakoś odpukać nie

dobrze że nie płacę wodę i kanalizację ;)

 

Pasiulka - gorąca kąpiel a potem ciepłe piwko z sokiem i do łóżka !!!!!!!!!!!!!!

 

spróbuję Twojego sposobu:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasie a jaką szerokość wybrałaś? U nas wielka jadalnia, stół będzie 240/108, też jeszcze nie zamówiłam bo zastanawiam się czy nie zamówić tego rozkładania dodatkowego jak się najdzie więcej ludków. Muszę jeszcze podpytać ile ta opcja powiększenia kosztuje bo na razie mam wycenę w.w. rozmiarów i tani to ten stół nie jest:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...