Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

W kwestii okapów polecam producenta:  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W kwestii okapów polecam producenta:



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja gdybym robila kuchnie, ktora mam obecnie to kupilabym taki okap, ktory bardzo mi sie podoba

http://www.gorenje.pl/imagelib/appl/magnify/gorenje_polska/nape/DKK-600-900-M.jpg

Niestety jak robilam meble to takich okapow jeszcze nie bylo i mam taki

http://images20.fotosik.pl/304/593504dbe1df0071med.jpg

 

A w nowym domku bede miec taki okap

http://www.topmarket.pl/thumbs/TEKA%20NUBERO%2060.jpg

 

Jak widac na zalaczonych zdjeciach podobaja mi sie okapy kominowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek przybywa pan od mebli, chciałam, żeby już miał wszystko, co potrzebne do kompletnego wyposażenia. Gotować będę przy dobrych wiatrach za miesiąc lub dwa... Lodówki też jeszcze nie mamy, ale to jest mało ważne, bo do zabudowy maja stałe wymiary (wysokość może być różna, ale będzie u nas na 177cm).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodówki do zabudowy nie mają stałych wymiarów. :roll:

Mogą mieć fronty przykręcane do siebie a takze normalne na zawiasach w szafce (prowadnica)

Wysokość drzwiczek też jest różna (przy wersji z dwiema komorami)

 

no cóż... ja się na tym nie znam, tak mi powiedziano w sklepie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zastanawiam się nad takim:

http://www.electrosharks.pl/galerie/okap-amica-okc-9523-i_429_m.jpg

cena w sklepach internetowych ok. 1700,00 w sklepach agd 2300,00

 

mnie też ten typ przypadł do gustu. I to bardzo, bardzo... Ale właśnie... Cena jak dla mnie nie do przyjęcia :oops: . Bardzo chcemy się przeprowadzić jeszcze w tym roku i niestety nie na wszystko możemy sobie pozwolić. A kredytów ot tak nie chcą udzielać... No i poza tym, to trzeba jeszcze je potem spłaćić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to... tu stówa, tam stówa.... I jeszcze nam brakuje duuuuużo tych stów, żeby skończyć. Fajnie jest robić wykończenie domku, ale jak się realnie pomyśli ile to wszystko kosztuje, to się chwilami odechciewa wszystkiego. Chyba,że kogoś stać, a teraz dużo takich. No, ale i skromniejsi finansowo też się znajdą. Jak ja :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodówki do zabudowy nie mają stałych wymiarów. :roll:

Mogą mieć fronty przykręcane do siebie a takze normalne na zawiasach w szafce (prowadnica)

Wysokość drzwiczek też jest różna (przy wersji z dwiema komorami)

 

no cóż... ja się na tym nie znam, tak mi powiedziano w sklepie :oops:

 

W sklepie Ci tak powiedzieli zeby tylko zdobyc klijenta.

Te wysokie lodowki na 177 cm wymiar ogolny maja taki sam ale sa na roznych wysokosciach dzielone drzwiczki od zamrazarki i chlodziarki tak jak napisal jabko.

Jak w piatek przychodzi pan na pomiar to musisz wiedziec nastepujace rzeczy:

-czy okap bedzie z szafka czy wolnowiszacy i jaka ma szerokosc. Jesli ma byc z szafka to podwieszany lub teleskopowy? Jesli teleskopowy to musisz znac firme i symbol, bo kazdy teleskop ma inny wymiar tej czesci, ktora chowa sie w szafke. Jezeli natomiast bedzie okap podszafkowy to wszystkie sa takie same.

szerokosc pieca i plyty 60 cm, wiec symbolu nie potrzeba podawac, bo jest to standardowy wymiar,

-zmywarka 45 cm lub 60 cm, i wazne jest czy zmywarka ma byc z widocznym panelem czy cala zintegrowana (rozne wymiary frontu),

-lodowkaokosc, firma i symbol,

-jesli bedziesz miec mikrofale do zabudowy to tez musisz znac firme i symbol,

-wymiar zlewozmywaka

Tych wszystkich sprzetow nie musisz miec jeszcze kupionych ale dobrze by bylo zebys miala juz je wybrane i mogla podac symbole na pomiarze mebli. Tylko jak juz podasz wymiary to pozniej raczej tego nie zmienisz (mam tutaj na mysli lodowke, mikrofale i i zmywarke, bo piec i okap wolnowiszacy to standart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...