Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

W kwestii okapów polecam producenta:  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W kwestii okapów polecam producenta:



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Prosze o rade, glownie tych, ktorzy maja okap wyspowy, moje pytanie brzmi prosto.....jaki kupic? Mam dosyc wysoko do sufitu, malo ktory okap jestem w stanie zawiesic normalnie, temat przedyskutowany w koncu z fachowcem, powiedzial, ze cos wykombinuje, zeby sie dalo zawiesic na odpowiednia wysokosc jaki tam sobie kupie ten okap, pozostaje teraz wybor (musze kupic juz niebawem).

Wydajnosc jego musi byc min. 800, no i zeby nie "chodzil jak czolg" :D. Licze na Wasza pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będziesz go montował w domu, czy w mieszkaniu? Jeśli w domu to najcichszym rozwiazaniem będzie umieszczenie wentylatora wyciągowego na dachu, a nie w okapie. Hałas będzie na zewnątrz a w domku błoga cisza i dobry ciąg :)

 

Bedzie montowany w mieszkaniu, wiec nici z wentylatora na dachu :(.

Wiem, ze Miele ma ciche i dobre okapy, ale ta ceeena...... :evil:, myslalam o Siemens´ie, ale z kolei jakis taki jest dosyc glosny :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam Teka DH Isla - mozna regulowac wysokosc na jakiej chce sie zamontowac :)

 

Rozumiem, ze to ten http://www.nokaut.pl/okapy/okap-teka-dh-isla.html ?

Jak sie sprawuje? Bardzo glosny? Jak z jego wydajnoscia, sprawdza sie?

 

Regulowac wysokosc to mozna chyba w kazdym wyspowym, sek w tym, ze znaczna wiekszosc nie nadaje sie nawet z tym rozciaganiem na sufity wyzsze jak 280cm. Mastercook ma odpowiedni na wysokosc, ale jakos ta firma mnie niestety nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Mastercook została juz dawno wykupiona przez jedna z lepszych firm Fagor.Teraz to fagor robi sprzet mastercooka i podpisuje sie jako Mastercook by fagor...

Ja miałam w bloku mastercooka i bylam zadowolina, teraz tez mam tylko juz Fagor i tez super..a cena przystępna.

 

No i zapomnialam dodac wczesniej, ze Mastercook ma nie taka duza moc, mam duze pomieszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
przyszedl czas na okap i tu mam problem, bo w sklepach duzego wyboru nie ma. Zamierzam zrobic miedzy szafkami wiszacymi a blatem szklo i chcialabym zeby okap byl pochylony i zebym nie musiala tej szyby ciagnac jeszcze do gory przy okapie. Czy mieliscie takie zalozenia i jaki okap wybraliscie w zwiazku z tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi po głowie taki

 

http://partner.amica.com.pl/produkty/images/mc/3027/OKC951S.jpg

jest wwersji 60 oraz 90

opis

http://www.amica.com.pl/pl,produkty,produkty,3,0110-0502.html#pro,3027,0110-0502

Niestety nie mam okazji pomacać go w rzeczywistości i zobaczyć jak wygląda z boku. A musi dobrze bo nie będzie pomiędzy szafkami ;)

Niestety leżę z brzuchem jeszcze miesiąc

ale mnie kusi ta 90

też pod nim pójdzie szkiełko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...